• Úžasný výběr. Super servis. U objednávky dodržují termín dodání

Moikka je skvělý obchod s e skandinávským zbožím. Velice profesionalní a ochotní zamestnanci, s velice příjemným přístupem. zboží je kvalitní.

Je poznat, že výběru zboží se někdo opravdu osobně věnuje, je tu kopa vkusných věcí, není to jen další katalog s náhodnými potřebami do domácnosti.

• Kvalitni produkt

Super obchod, krásné zboží.

výhoda

• Objednávka byla velmi rychle vyřízena
    • Produkty jsou krásné

• Hodnotím obchod jako vynikající, sympatický , vstřícný a velice férový personál, zajímavý výběr zboží, kvalita, bezproblémové dodání
    • absolutně žádnou jsem neobjevila

Dovoluji si tvrdit, že je to jeden z nejsympatičtějších obchodníků, se kterým jsem se setkala. Což hovoří za vše.

• Skvělá komunikace i výrobky

Potřeboval jsem dárek vyzvednout dřív a tak jsem do obchodu napsal. Ještě ten den mi odpověděli a výrobek připravili.

• Velky vyber originalnich kousku
    • Profi komunikace

Prvni zkusenost byla velmi dobra, urcite jsem nenakoupila naposledy

• neobvyklé a originální skandinávské kousky
    • žádná mne nenapadá

Tento obchod rozhodně doporučuji nejen kvůli sortimentu, ale zejména kvůli velice příjemnému, férovému a profesionálnímu jednání a přístupu.
    Jsem velice příjemně překvapená a rozhodně se k nějakému dalšímu nákupu sem vrátím.

• jedno zboží reklamuji z důvodu poškození, tudíž se vyjádřím až po vyřízení reklamace. Jinak ostatní kousky jsou krásné a došly v pořádku, pečlivě zabalené.

Výhoda je, že si to můžu objednat z domu a nevýhoda je v tom, že si nemůžu vybrat podle vůně.

Komunikace s obchodem skvělá, rychlá a zboží mi dorazilo dva dny od objednání.

Velmi dobrá komunikace a vstřícnost ze strany majitelky obchodu.

• Dobrá kvalita plakátu, přišlo rychle

• Rychlé dodání,hezké zboží
    • Rychlé vyřízení objednávky.
    • Osobní odběr by mohl být na příznivějším místě, více centrum.

Rýchle a bezproblémové dodanie, príjemná komunikácia s obchodom, možnosť vyzdvihnúť tovar na odbernom mieste, dobré ceny, kvalitné výrobky.