Reklama
Přihlásit se a přidat příspěvek
  • Chci se zeptat, pokouším se již několikátý den za sebou dovolat do obchodu v různé časy a vůbec nikdo telefon uvedený na stránkách nebere a nevolá zpět. Na emailovou komunikaci též nikdo nereaguje. Zaplatila jsem zboží v prosinci a dodnes mi nedorazilo a nemám žádné zprávy o doručení.

  • Konec dobrý všechno dobré. Dnes mi přišla reakce z Modrého slona.



    Dobrý den pane Nikitinský,

    velice se Vám omlouvám za pozdní dodání, které jak píšete je způsobeno
    předvánočním shonem. Ještě více se Vám omlouvám za nesprávné vyrobení, ale
    když jsme dnes zjišťovala důvod, bylo zjištěno, že to ve výrobě brali jako
    příjmení dětí a ty se do textu v knihách za normálních okolností nedávají.

    Knihy Vám okamžitě vyrobíme znovu a zašleme tak, abyste je obdržel do Vánoc.
    Snažíme se vždy vyhovět co nejlépe můžeme a proto mě mrzí, že jste zrovna vy
    obdržel knihy pozdě a ještě k tomu špatně vyrobené. Chcete tedy v testu
    uvádět celá jména dětí tak jak je máte zadány v objednávce?

    Ještě jednou se Vám velice za tyto nepříjemnosti omlouvám.

    S pozdravem a přáním krásného dne

    Zuzana Vavrečková
    Customer Support

  • Pozor na dvouslovní jména. Máme doma dva Filipy, tak jsem je chtěl rozlišit podle druhého jména, jak jsou zvyklí. Natiskli nám to jen s prvními jmény - Filp a Filip. Takže totální guláš. Jasně, moje chyba, ale čekal bych, že mi třeba pošlou mail, že dvouslovní jména nelze, ale asi u toho moc nepřemýšlejí a výsledek je jim ukradený... :-(

  • Ad. moje dnešní negativní hodnocení: Právě mi dorazil e-mail, že zásilka byla odeslána, tak snad bude vše OK.