• Co řeknou, to slíbí.
    • Některé šaty mají delší dodací lhůtu.

Spokojenost. Kvalita zboží je dobrá. Jedny šaty jsem vracela a penízky mi byly vráceny bez problémů.

Reakce obchodu MODION

Děkujeme, že jste si udělali čas a podělili se s námi o Vaše zkušenosti. Tyto informace využíváme k vylepšování našich služeb.

• nízké ceny

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

Urcite odporucam. Objednala som saty, ktore mi prisli po 7 dnoch a dokazala som ich bez problemov vratit, kedze mi nesedela velkost ale obratom som si objednala mensie, kedze saty sa mi pacili a boli ako uvedene v popise/fotkach na strankach

• Velký výběr zboží

Šaty krásné, propracované, kvalitní materiál.Velká spokojenost. Na objednání psáno až 4 týdny.Dorazily za necelé 2 týdny. Velikost sedí dle uvednych míry.
    Moc děkujeme.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

Skvělá komunikace, přehledný eshop, moc krásné šaty a velký výběr! Šaty dorazily za co nejkratší možnou dobu

• rychlost, ochota, kvalita
    • ne

super osobní komunikace po telefonu, kde mi paní vyšla maximálně vstříc, hořel nám termín, vše jsme stihly. Ještě jednou moc děkuji a všem doporučuji 1*

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

• Žádné. :) Možná jen to, že není kamenný obchod.. ale myslím, že tak velký problém to není. :)

Skvělá komunikace (o všem vás informují), super ceny, skvělá kvalita. Jen doporučuji :))

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

• -vysoké poštovné (=platí se za dopravu, ale i za způsob platby)
    • -většinou je zboží na objednávku (=dlouhá dodací lhůta)

Vážený zákazníku,
    poštovné je 89 kč a 40 kč je příplatek za dobírku, hradíte pouze přepravné, balné je ZDARMA.
    Pokud zboží není skladem, můžete si ho objednat, na skladě máme cca 400 druhů šatů a výběr bývá při doplnění kolekce až 1000 druhů šatů, barev, střihů a velikostí..........Cena zboží je velkoobchodní, nedosahuje půjčovného v salonu.

S přátelským pozdrav www.modion.cz

• V obchodě nás zaujala nabídka i přehledně zpracovaná tabulka velikostí.
    • špatná komunikace, dlouhá dodací doba

Po více než 20 dnech od objednání zboží, které bylo uváděno jako skladové nám nedorazila zaplacená zásilka, z naší strany nyní budou následovat příslušné kroky. Mrzí mě toto zklamání, stránky na pohled vypadaly velmi seriózně.

Vážený zákazníku,
    doporučuji zkontrolovat váš bankovní účet a VS objednávky 2016000962 - tato platba nebyla uhrazena z téhož důvodu nemůže být zboží odesláno. Pošlete nám na e-mail potvrzení o odeslání platby.

Hezký večer www.modion.cz

• Společenské šaty na všechny příležitosti.

Tento eshop mohu jen doporučit, výborná komunikace, snaha zákazníkům vstříct.