• Nadstandartní

Vybrané šaty bohužel nebyli, ale paní majitelka mi osobně zavolala, vše vysvětlila a vybrali jsme jiné. Vše dobře dopadlo a tímto jí chci poděkovat za nadstandartní službu.

Reakce obchodu MODION

Děkujeme, že jste si udělala čas a podělila se s námi o Vaše zkušenosti. Tyto informace využíváme k vylepšování našich služeb.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

Vše proběhlo v pořádku,šaty jsou nádherné. Doporučuji....

• Skvělá komunikace
    • Vstřícné jednání
    • Dvoje šaty jsem vracel – proces proběhl úspěšně
    • Delší čekání na zboží, které není skladem, ale vyplatí se si počkat

+zboží odpovídá ceně
    -platba předem převodem,zpozdilo to dodání a došlo na poslední chvíli

Reakce obchodu MODION

Jelikož jsou klienti, kteří nepřebírají dobírky a tvoří objednávky fiktivně, z téhož důvodu pouze platba předem.
    Karetní transakce podléhé EET, uvidíme co přinese změna v zákoně.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

Nabízejí zboží, které nemají.

Reakce obchodu MODION

dostupnost zboží uvedena u každé položky, nabízíme limitované kolekce šatů a sklad je pravidelně aktualizován.
    Pokud nechcete na zboží čekat, můžete si vybrat šaty z našeho skladu, pestrý výběr a vše nová kolekce.

Vážím si vaší recenze jako ověřený zákazník, děkuji za vyčkání hodnocení z portálu heureka.cz.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

Nesrozumitelnost při objednávání. Nechávají vás objednat na dobírku a pak z vás dělají hlupáka, že kvůli celnímu řízení musíte zaplatit předem na banovní účet . Při komunikaci telefonem arogantně argumen tují tím, že,když si zboží objednáváte,znamená to, že to musí projít celním řízením. Nechápu,proč firma z Havířova posílá zboží přes celníky. Navíc objednávám si přes e-shop vždycky ,tak kde je rozdíl? Proč tedy vůbec nabízejí zboží na dobírku?Firma má garantovat dodání od dne objednávky 11 až 20 dní. Mně bylo řečeno, že tím, že jsem hned zboží neuhradila, nemohou mi termín garantovat. Radši si budu objednávat přes BONPRIX.

Vážená paní,
    před chvilkou jsme společně hovořili přes telefon.
    Na stránkách je vše srozumitelně napsané, naše zboží není BONPRIX a dovoz POLSKO, proto také máme jiné podmínky pro evidenci účetnictví.
    Veškeré zboží co pochází ze zahraničí k prodeji (nejsme zprostředkovatele) musí být procleno, nejsem kocový zákazník, ale plátce DPH a živnostník. Celní řízení nelze ovlivnit, zboží pochází ze zahrahraničí, sídlo e-shopu v Havířově. Na dobírku Vám zašleme zboží, které není na objednávku, ale skladem, u každého zboží vše uvedeno.
    Nejsem si vědoma, že bych se k Vám chovala arogantně.
    Nebudu Vám garantovat něco, co nemohu zaručit, že jste neuhradila fakturu dle pokynů informačních e-mailu není opravdu mojí vinou, tímto Vám hoří termín šatů, který jsem negarantovala a vy se rozčilujete.Nicméně nikdo z nikoho hlupáka nedělá jak uvádíte, vy jste mi sdělila v telefonu, že máte IQ135.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

• Přehlednost. Výběr velikosti,rychlá odpověď na dotaz.

Pěkný výběr druhů i velikostí při nákupu. Na zboží zatím čekám.

• Vstřícné jednání, rychlé dodání

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

Krásné a propracované šaty, příjemná komunikace s prodejcem.

• Rychle dodani satu
    • Neni mnoho satu a druhu skladem a ihned k dodani.
    • Spatne ev.cisla u satu ve skladu,vznikaji tak nedopatrenosti se zakaznikem. Na zakaznika pusobi jako ,,bordel" v evidenc a skladu.
    • ,,Vyhrozovani" (platba kontrolovana patricnymi urady,atd..)obchodu na reakci od zakaznika s pripadnym odstoupenim od kupni smlouvy.
    • Pochybeni ve vystavovani daktury a expedice. Zadano od zakaznika forma PPL a doporucene. I tak platba provadena pres internet,jelikoz v obchode nevyexpedovali pod doporucenou zasilkou a placeni i pracovnika PPL.
    • Zbytecne chyby,ktere nechavaji spatny pohled/hodnoceni na obchod.

Hezke saty,malo dostupneho zbozi k dodani ihned.

Vážená slečno - paní,
    o vyprodání posledního kusu šatů, jste byla slušně informovaná telefonicky s omluvou, vytvořila jste novou objednávku na šaty v jiném odstínu.
    Na šaty jste urgentně spěchala a potřebovala dodání do 24h. , v tu danou chvíli jsme měli svoz zásilek přepravcem PPL za 20 min. a přesto jsem stihla vaší objednávku expedovat pro vaší spokojenost, došlo v této rychlosti k chybě, jen kvůli tomu, že jsem chtěla vyhovět vašemu požadavku.
    K chybě došlo tak, že jsem zásilku vytvořila bez dobírky, kterou jste měla uhradit PPL. Vy jste po převzetí zboží neměla ani snahu informovat, že jste šaty obdržela bez úhrady - což opravdu není fér, určitě by Vám byl poskytnut i nějaký kupon či sleva.
    Na to se přišlo pár dnů v účetním systému.
    Komunikovala jsem s Vámi telefonicky a vy jste přislíbila, že zboží obratem uhradíte na náš bankovní účet, což jste vůbec neudělala ani po několika výzvách e-mail, sms a přestala úplně komunikovat.

V telefonu jste byla plně spokojena se šaty!

Když jsem se rozhodnula předat tedy fakturu společnosti k odprodání k vymáhání pohledávek, tak jsem Vás uvědomila ještě sms a to byl kontakt z vaší strany obratem s omluvami.
    První výmluva, nejsem u počítače nemohu zaslat doklad o úhradě, ale již byla zaplacena, druhá výmluva špatně jsem zadala číslo bankovního účtu a třetí výmluva úmrtí v rodině.

Na popud odprodání faktury, jste platbu odeslala přímým vkladem na náš bankovní účet, který byl připsán cca 1h. a to jste přeci nebyla u počítače a neměla přístup k e-mailu jak jste tvrdila (máme uchované veškeré emaily, sms a historii objednávky, máme měření IP adres a mapy k zamezení fiktivních objednávek).
    Ponechat si něco, co je nezaplacené je protiprávní a od toho jsou instituty, které se těmito záležitosti zabývají.

Co se týče odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní, jste neučinila do dnešního dne, tak nerozumím na co si stěžujete - tato lhůta již vypršela.

Náš přepravce je PPL/DHL, nevím kde jste přišla na zásilku doporučeně????
    Faktura vystavena v pořádku, kde máte chybu????
    Uvedená dodací lhůta 1-2 dny od přijetí objednávky!

Na skladě máme více jak 300ks šatů, jsou to limitované kolekce!
    Jiné zboží si lze objednat, což se ve vašem případě nejednalo.

Nicméně, pokud by to bylo možné, určitě bych zveřejnila vaše e-maily a sms, bohužel máte štěstí, že heureka.cz nepodporuje nahrání dokladů, utrhla by jste tak akorát ostudu.

Takže ve finále jste chtěla šaty zdarma a navíc ještě vrátit do 14-ti dnů a nechat si odeslat platbu, za šaty které jste nezaplatila, nicméně v účetnictví máme čisto a jsme plátci DPH, takže by se na to jistě přišlo při měsíční uzávěrce, takže záměrný podvod, který je trestný!

Děkuji za vaší recenzy s pozdravem Suchopárová Michaela, www.modion.cz

• bezva kvalita, komunikace, dodací lhůta

• Spolehlivost,vynikající komunikace,rychlé dodání

Jsem s obchodem velice spokojena a proto doporučuji všem

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

Spodnička krásne sedí,rýchle dodanie,super cena.....som veľmi spokojná

Reakce obchodu MODION

Děkujeme, že jste si udělali čas a podělili se s námi o Vaše zkušenosti. Tyto informace využíváme k vylepšování našich služeb.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

Naprostá spokojenost, ochota, komunikace vše na 100%, mohu všem doporučit.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

• Osobní komunikace příjemná, ochota pomci, poradit.

• příznivé ceny
    • kvalitní zboží

• Rychlost doruceni.
    • Žádné jsem nenasla

Šaty mají krásné jeste lepši než na obrazku.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

• velký výběr společenských šatů
    • přehledné stránky e-shopu
    • přijatelné ceny
    • výborná komunikace
    • šaty jsem vracela - peníze mi byly hned vráceny

• špatna komunikace

tvari se to jako eshop ale vše je z číny

Vážený zákazníku,
    značka společenských šatů GRACE KARIN má ochrannou známku, která je registrovaná v Italii, prověřit můžete např. přes ČOI, rádi Vám doloží doklady o této značce, distribuci v ČR a SR, autorizovaný prodej atd.......Doporučuji skočit do půjčovny a půjčit si tuctové šaty z umělých vláken, obnošené, značka NO NAME za 2,000 kč a to je startovné........šaty totiž na salony dodávám v rámci EU a spolupráce po celé ČR s koordinátory svateb atd.......

Děkuji Michaela Suchopárová www.modion.cz

• Rychlost, spolehlivost a ochota.
    • O žádných nevím.

Velká spokojenost.