• Rychlost doručení

Vše v pořádku, není co dodat

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Věříme, že Vaše další objednávka bude opět k Vaší spokojenosti.

Rychlé dodání zboží.

spokojená

• V pohodě
    • Bez problémů

• DOBRÉ CENY, RYCHLÉ DODÁNÍ

DOPORUČUJI

• super spokojenost

Tým Moderní nákup

• Jsem spokojená, je v pořádku.

rychlost dodání

Tým Moderní nákup

Super, objednání, doprava a zboží v pořádku.

• Nízká cena, dobrá kvalita

• Rychlost, solidní ceny

Tým Moderní nákup

• Rychlá objednávka, rychlé doručení a s parfém jsem spokojená.

Super rychlé objednání, vyřízení a s parfém jsem spokojená.

• Rychlé dodání zboží

Zboží dobře zabalené, rychlé dodání . V hrncích už vařím a nemuzu si naříkat. Velká spokojená

• rychlé dodání,dobrá komunikace

Tým Moderní nákup

Nákup proběhl naprosto v pořádku

PĚKNÝ VÝBĚR,DOBRÉ CENY,VYNIKAJÍCÍ KOMUNIKACE

Tým Moderní nákup

Vše v pořádku podle objednávky.

Tým Moderní nákup

Přišel jiný produkt, než jsem objednala. Zákaznický servis nereaguje na emaily.

Reakce obchodu Moderní nákup

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši objednávku a recenzi. Zákazníkův email spadl do spamu. Po dohlednání emailu byl kontaktován s řešením situace a omluvou .

Tým Moderní nákup

• dobrá komunikace,rychlé dodání,příznivé ceny,dobrá kvalita

dobrá komunikace,rychlé dodání,dobrá kvalita,příznivé ceny-spokojenost