• Hezké kvalitní zboží

• Možnost vyzvednutí v kamenném obchodě
    • Dobrá komunikace

• Příjemné jednání, velice milý personál, navíc rychlé doručení na prodejnu

Uzasny, tento zpusob- vyzkouseni a prodej v kamenem obchode je nejlepsi. Dekuji :-)))

inzerujete, že náušnice jsou zlaté, ale bohužel jsou jen pozlacené. dával jsem je k Vánocům a velké zklamání. je to na nich i napsané.

Reakce obchodu Mode.cz

mrzí nás, že došlo k nepochopení a zklamání.
    U všech šperků uvádíme jejich materiál, v konkrétním případě náušnic je zde uveden materiál ušlechtilá ocel pozlacená.

• Rychlost doručení
    • Komunikace nic, poznámky u objednávky nikdo nečte a zboží přišlo ve špatném stavu, takže znovu už asi ne...

Reakce obchodu Mode.cz

je nám líto, že Vám zboží došlo poškozené. Bohužel, někdy se může i přes pečlivé zabalení poškodit při přepravě.

Poznámky u objednávek se snažíme vždy číst. V konkrétním případě bohužel řešíme problém s odběrem novinek, kdy některým zákazníkům nefunguje ideálně jak jste psal.

Napište nám prosím na zákaznický servis [email protected], abychom mohli problém s odběrem novinek více prověřit.

MODE.cz

Zboží přišlo po 1o dnech,ačkoliv bylo psáno 2-3 dny.Navic ani žádná komunikace o průběhu zpracování objednavky.A teprve když jsem zaslala mail po 5 dnech,co je s mojí objednávkou,napsali,že mi odeslali mail,ale žádny mi nepřišel a ani ve spamu nebylo nic

Reakce obchodu Mode.cz

2-3 dny jsou opravdu ve většině případů standardní doba doručení. Bohužel během období Vánoc je z důvodu většího množství objednávek možné, že se tuto dobu nepodaří vždy na 100 % zvládnout.

• přehledný e shop

Objednávka potvrzena, po 2 dnech zrušena .

Reakce obchodu Mode.cz

vzácně se může stát, že ve stejný moment poslední kus zboží na skladě objedná více zákazníků a potom je nutné ostatní objednávky stornovat. Standardně se snažíme vždy zákazníkům situaci vysvětlit a najít např. vhodnou alternativu za objednané zboží.

Spokojenost.

Spokojenost

• Vše naprsto v pořádku

• Vše v pořádku
  • Dlouho trva doruceni …

Reakce obchodu Mode.cz

omlouváme se za možné zdržení při doručení. Bohužel předvánoční období společně s akcí Black Friday je náročné jak pro e-shop, tak i pro dopravce, u kterých také dochází ke zdržení.

Pokud by byl s doručením vaší objednávky jakýkoliv další problém, neváhejte nám napsat na zákaznické oddělení [email protected].

• Příjemné jednání

obchod doporučuji

Vše super!!!

Objednání na prodejnu a možnost vyzkoušet je nejlepší volba.

• Není momožná výměna za cenu,za kterou jsem původně objednala.Z tohoto důvodu již u obchodníka neobjednám.

Dobrý den, Lenko,

je nám líto, že jste nespokojená, bohužel výměny zboží opravdu nemůžeme provádět a je tedy nutné případně vytvořit objednávku novou.
    V případě, že vám nevyhovuje např. velikost, nabízíme možnost vrácení zcela zdarma.

MODE.cz

Objednané zboží je možné si v obchodě vyzkoušet a nevyhovující rovnou vrátit. S nákupem i přístupem milé obsluhy jsem byla maximálně spokojená.