• Rychlost,vstřícné a milé jednání.
    • Některé druhy zboží jsou na hranici kvality,ale odpovídají cenové nabídce.

V tomto obchodě je pestrý výběr zboží za příjemnou cenu. Doporučuji ho každému, kterého osloví nabídka.

Reakce obchodu modastyl24

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi, která moc :-) potěšila - vážíme si vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.

eshop modastyl24.cz

Velmi rychlé dodání zboží.
    Dobrá komunikace s obchodem.

eshop modastyl24.cz

Strašně milá a ochotná paní při komunikaci, nebyl problém později přidat další zboží, i když už jsem měla první objednávku zaplacenou. Šaty jsou fakt krásné, jsem moc spokojená:)

• - široký výběr
    • - velmi rychle dodané
    • - šaty jsou nádherné a odpovídají zobrazení
    • - sedí výborně

- společenské šaty se nekupují často, takže kamenné obchody mají jen omezenou nabídku
    - zde široká nabídka
    - dostupné a přiměřené ceny
    - výborná kvalita
    - velmi doporučuji
    - nebát se a jít do rizika, že se nedá vyzkoušet
    - kdyby šaty neseděly, možnost vrácení

• Přehlednost
    • Velký výněr
    • Rychlá dodací lhůta

S nákupem jsem byla spokojená, rychlá dodací lhůta i komunikace

• RYCHLOST,OCHOTA
    • ŽÁDNÉ

SPOKOJENOST

eshop modastyl24.cz

• Tabulka velikostí by možná chtěla lehce upravit. Rozpětí u jedné míry 10-14 cm mi přijde opravdu moc velké.

Šaty jsou opravdu nádherné, skutečnost plně odpovídá fotce.Materiál je super, šaty krásně sedí. Jen při výběru velikosti bych dámám doporučila, aby se orientovaly spíše podle menšího údaje. Např. vel. S odpovídá více mírám 80-60-80,než 88-70-94, v tabulce je uvedeno rozpětí 80-88, 60-70,80-94.Z tohoto důvodu jsem musela velikost vyměnit. S tím ale nebyl žádný problém. Dodací lhůta krátká - objednala jsem v pátek pozdě večer, v pondělí byly šaty expedovány a v úterý dorazily.Obchod rozhodně doporučuji :-)

Reakce obchodu modastyl24

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi, vážíme si vašeho hodnocení, co se týče tabulek velikostí jsou správné. I když tam jsou míry větší tzn, že jsou šaty elastické a dají se natáhnout do dané šířky, která je uvedena. Měříme každý kus ručně.

eshop modastyl24.cz

• krásné šaty za příznivé ceny

eshop modastyl24.cz

• možnost nákupu přes internet

rychlý nákup a velmi vstřícné jednání

• Luxusní a kvalitní oblečení
    • Balík jsem si vyzvedla otevřený (to ale přikládám velké mínus České poště), ovšem nic nechybělo a zboží bylo v pořádku.

Se zbožím,s komunikací obchodu i s rychlostí vyexpedování zboží jsem byla maximálně spokojena.

• Velmi atraktivní šaty
    • cenově dostupné

Zatím jsem velmi spokojena

eshop modastyl24.cz

• jednoduchost a časově nenáročné
    • nelze si vyzkoušet jako v kamenních prodejnách, oblečení někdy ,,nepadne" jak se očekávalo

Reakce obchodu modastyl24

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi, která potěšila - vážíme si vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup. Oblečení si lze vyzkoušet po předchozí domluvě, ale také záleží jak to máte daleko.

• rýchlosť,kvalita, dobrá cena
    • nemá

odporúčam

eshop modastyl24.cz

• Výborná rychlá komunikace s obchodem i co se týče výměny zboží za jinou velikost .

• klamou fotky

nedoporučuji tento produkt,nic moc kvalita a nedrží tvar,nedoporučuji

Reakce obchodu modastyl24

Dobrý den, děkuji za recenzi, tato kabelka je dovezena z Velké Británie od jedné z největších firem, nevím proč by to měli jinak nafocené. Kabelka se ani jinak nafotit nedá než je skutečnost.

• Široký sortiment.

Doporucuji!!

• Zadne

Doporucuji

eshop modastyl24.cz

• rychlost v jednání - komunikace, doručení, potřebovala jsem, aby šaty do druhého dne dorazily a paní byla ochotná, vyšla mi vstříc. Zboží kvalitní a krásné, dost mi šaty chválili.
    • nenašla jsem

perfektní komunikace i dodání, šaty odpovídají popisu a jsou kvalitní, určitě doporučuji

Reakce obchodu modastyl24

Dobrý den, velice děkuji za Vaši recenzi, která moc :-) potěšila - vážíme si vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.

eshop modastyl24.cz

Ochota a snaha vyhovět zákazníkovi.