Velice rychlé dodání a celkově perfektní jednání. Všem DOPORUČUJI!

Reakce obchodu modastyl24

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi, která moc :-) potěšila - vážíme si vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.

• Velice rychle vyřízená objednávka

Tento obchod je solidní, rychle reagující

• dobré ceny
    • rychlé vyřízení objednávky
    • šaty byly cítit kouřem

Reakce obchodu modastyl24

Dobrý den, děkuji za recenzi. Šaty určitě nošeny nebyly jsou nové. Co se týče kouře nikdo za zaměstnanců se nechce přiznat, že by tam kouřil. Vážíme si vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.

+ přehlednost
    + rychlá dodávka
    + výborná komunikace s obchodem

eshop modastyl24.cz

Po prvotním zmatku, kdy mi šaty stále nepřicházely, ač jsem zaškrtla platbu dobírkou, mi nakonec přišly a jsem spokojená.

Reakce obchodu modastyl24

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi, ještě jednou se omlouvám. Vaše objednávka mi utekla, nestává se to. Odesílá se ihned a obvykle do 24 hodin máte balíček doma - mimo sobotu a neděli.

eshop modastyl24.cz

• šaty jsou krásné, odpovídají fotografii

eshop modastyl24.cz

• vše proběhlo velmi rychle. dobrá komunikace a rychlé vyřízení

• Rychlost dodani
    • Kvalita odpovídá cene
    • Komunikace obchodu

I když jsem šaty nakonec vracela, protože mi neseděl strih( což je má chyba ve výběru), musím pochválit komunikaci a opravdu rychlé vrácení platby- jeden den odesláno zpět, druhý den info od prodejce o vrácení peněz a třetí den jsem měla peníze na účtu.

eshop modastyl24.cz

Překvapila mne rychlost doručení objednaného zboží, bohužel jsem zvolila špatnou velikost, tudíž jsem zboží odeslala zpět a rychlost vrácení hotovosti na účet mne též překvapila. Jsem s nákupem i vratkou zboží velmi spokojena.

• velký výběr
    • pěkné ceny

eshop modastyl24.cz

rychlá a solidní dobré zboží

• Hezké zboží,rychlé dodání
    • Zaslaná jiná velikost

Reakce obchodu modastyl24

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi - vážíme si vašeho hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup.

• Opravdu rychlé dodání
    • Šaty perfektně sedí a jsou velmi příjemné na nošení
    • Cenová dostupnost

eshop modastyl24.cz

• velký výběr, dobré ceny,
    • risk že zboží nebude sedět

Šaty se mi líbily, ale musela jsem je vrátit , dle manžela mi neslušely.
    Zboží jsem odesílala v pátek a už v úterý ráno mi přišly zpět peníze.
    Děkuji za rychlé vyřízení.

• Velice rychle a šaty sedí barvou i střihem dle obrázku

• Spolehlivost
    • Preciznost

eshop modastyl24.cz

• Luxusní oblečení. Rychlá doprava. Super komunikace.

Tento obchod všem doporučuji.

• Rychlé dodání, bez problémů

• okamžité dodání
    • velký výběr (plesových) šatů
    • okamžité vrácení peněz v případě vrácení zboží
    • dobré ceny

Jednoznačně nejlepší obchod, pokud vybíráte plesové šaty. Velký výběr, přijatelné ceny, velmi rychlé dodání (loni zboží doručeno 22 hodin po objednání, letos den a půl (objednávka byla učiněna až odpoledne). Pokud něco vracíte, peníze jsou na účet odeslány okamžitě poté, co eshop obdržel vrácené zboží.

eshop modastyl24.cz

• Sedí číslování velikostí dle tabulky