• širší škála nabízeného zboží
    • nemá

je skvělé nakoupit v jednom obchodě od oblečení přes botky až po hračky, před vánocema super !!!! jen jsem měla problém s dodávkou zboží ze strany pošty, příště již tuto INSTITUCI volit nebudu, není na ně spoleh.

děkujeme za reakci.
    Velmi rádi bychom znali potíže ze strany české pošty. Budeme rádi, když nám zkušenost napíšete.

Hezké Vánoce.

Modadeti.cz

• české výrobky
    • nevšimla jsem si

Příjemný menší obchod

• neviem lebo obchod neprebehol
    • namotali ma! potvrdili dostupnost tovaru, potom mi napisali ze tovar je na ceste. Kedze tovar nechodil tak som to preveroval. Napisali mi ze sa pomylili.Ze tovar neposlali ani nepride. Maju toho asi vela...

Namotali ma. Ak by som si veci nepreveril ani by ma nekontaktovali ze mi nic nepride.
    Este ze som nezaplatil dopredu za tovar.

děkujeme za recenzi.
    Potvrzujeme vždy přijetí objednávky. Potom jsme Vám skutečně omylem poslali informaci o tom, že zboží je vyexpedované, ale nebylo a za to jsme se Vám již jednou omluvili. Před Vánoci je nárůst objednávek a stalo se, že odešla omylem informace Vám, které patřila jinému zákazníkovi na Slovensko. Vámi objednané boží již bylo vyprodané.
    Ještě jedenou se tedy omlouváme.
    Co se platby předem týká, i kdybyste poslal peníze, tak by Vám je controlling ca do týdne vrátil.

Hezký den.

supr obchod

Rychlá komunikace a rychlé vrácení peněz zpět za nedostupné zboží...

• pohodlí z domu

výborný nákup bez rizika všem doporučuji

Byl to můj první nákup,ale mohu doporučit.
    Dodání bylo rychlé,vše v pořádku...

• dobré ceny zboží i dopravy
    • zboží přišlo dobře zabalené
    • a mám slevu na další nákup :)

vše v pořádku

• Zboží inzerované skladem není dostupné.

rychlá reakce, jen dodavatel poslal zboží na fakturační místo na dodací adresu, jinak vše v pořádku.

• rychlé, bezproblémová komunikace

určitě doporučuji

• Objednala jsem zboží, které mělo být skladem, ale bohužel nebylo. Prodloužila se tím doba dodání, s čímž jsem nepočítala. Ale i tak přišlo zboží (botičky) do 6 prac.dnů.

Děkujeme za recenzi.
    U každého zboží je na eshopu Modadeti.cz uvedeno buď SKLADEM a nebo doba, do které bude zboží dodáno. Např. do 5 dnů. Zboží skladem zasíláme buď ten samý den, max. druhý prac.den. Ale určitě neděláme to, že bychom uváděli skladem, co nemáme na skladě.
    Naopak výhodné pro Vás je to, že umíme zajistit i zboží, které nemáme skladem ve velmi krátké době.

• Dobré ceny

• přehlednost
    • velký výběr
    • když nemají zboží na skladě, mají ho pořád v e-shopu

Já jsem s nákupem spokojená. Sice jsem si vybrala botičky, které už bohužel neměli, ale nabídli jiné varianty. Nakonec jsem si vybrala jiné a botičky byly za 2 dny u nás, a to jsem platila převodem. Fakt super, můžu rozhodně doporučit ;-)

Reakce obchodu Modadeti.cz

Děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jste byla spokojená.
    Hezký víkend,

• + nakupujeme v Uherském Hradišti v kamenné prodejně
    • + tady prodávající perfektní, vždycky poradí a najdou ty správné boty
    • + super je věrnostní program, kde máme za chvilku nasbíranou slevu na celý nákup
    • + teď jsem nejela a objednali jsme po netu a paráda, vzala jsem k tomu i nějaké hračky a kabelku
    • + balík mi přišel ihned, tuším třetí den

Jste skvělí, všem známým DOPORUČUJI.

• Zatím nevím
    • Dlouhá dodací doba, málo komunikace

Děkujeme za recenzi.
    Omlouváme se za pozdější dodání, ale jsme zavaleni objednávkami, za což jsme rádi, ale bohužel rychleji se nám expedovat opravdu nepodařilo.
    Snažíme se proces neustále vylepšovat, aby průchod objednávek byl co nejplynulejší.
    Tým Modadeti.cz

byla jsem velice spokojena.

• kvality a rychlost

jistota

Zboží jsem objednala s poznámkou dodavatele - dodací lhůta 5 dnů - po 8 dnech nic nedorazilo a po telefonickém rozhovoru jsem také nedostala žádnou odpovědˇ - atˇšpatnou či kladnou. Uplynulo 12 dnů a stále netuším jestli zboží dorazí.

Děkujeme za recenzi.
    Zaznamenali jsme nějaké chybové hlášky mailu. Pokud má někdo plnou schránku nebo zadá chybně emailovou adresu, tak se stane, že komunikace neproběhne.
    Rozhodně zákazníky informujeme i třeba o tom, že zboží budeme expedovat následující den, aby měl informaci.
    O tel.komunikaci jsme s kolegy hovořili, ale na zásadní problém se zákazníkem jsme nenarazili.
    Pokud byl nějaký problém, určitě nám napište, bychom mohli identifikovat přesně.
    Modadeti.cz

• přehledné třídění zboží, detailní informace o velikostech