• RYchlost
    • Ochota
    • Žádné

Perfektní

• Nenašel jsem

• velký výběr, široká nabídka od hraček přes oblečení až po drobnosti
    • zboží přišlo poškozené, za což ale neviním obchod ale spíš dopravce. snad vzhledem k vánočním svátkům byla dlouhá dodací doba a o tom, že některé mnou vybrané zboží není skladem mne informovali docela dlouho od objednání...

• velký výběr
    • nízké ceny
    • poštovné zdarma od přijatelné výše objednávky
    • na žádnou jsem nenarazil

• Rozhodovala cena výrobku.

Vše OK, doporučuji

• Jako jeden z mála obchodů nabízíte Pučmelouda
    • Komunikace se zákazníky

Máte hodně co vylepšovat

• Super cena obuvi. Rychlost dodání zboží.Dobře uvedené vnitřní rozměry obuvi, podle kterých jsme zvololi správnou velikost i bez zkoušení a boty sedí.

Spokojenost na naší straně, radost z dobrého a rychlého nákupu za dobrou cenu.

• výborná komunikace ze strany e-shopu
    • možnost sledovat zásilku
    • rychlost dodání zboží

• Měli k dispozici všechny požadované hračky (Krtkovi kamarádi). Dobré ceny.

Zboží i doručení v pořádku, dobré ceny, telefonicky jsem měnila objednávku, rychlá a příjemná domluva.

• Velký výběr, dostupnost zboží a komunikace.

Byla jsem s nákupem spokojená , hlavně proto, že hračku, kterou jsem objednala už v jiném internetovém obchodě neměli na skladě nebo měli přemrštěné ceny. Také komunikace s obchodem byla dobrá.

• jenom nevýhody
    • Nejprve objednávku odsouhlasí, za dva dny ji musím zrušit

nebrat

Přehledné stránky.
    Komunikace na úrovni.
    Stále víte, co se děje s objednávkou. Mohu jen doporučit.

• nakupovala jsem , že zrovna nabízeli zboží co jsem potřebovala
    • dost dlouho trvalo než as+lili žw zboží vlastně není , ale je před vánocemi (11 dnů od zaplacení zboží)

Byl to první nákup, tak nemám názor, jen se prostě nezdařil, což se může někdy stát

• zboží které má psané jako skladem skladem není

zboží skladem skladem není,dlouhá doba dodání,

Reakce obchodu Modadeti.cz

není pravda, že uvádíme zboží skladem, které skladem nemáme!
    Máme u zboží buď uvedeno, že je skladem, v tom případě expedice je do dvou dnů. A nebo uvádíme u zboží dobu, do které jej zajistíme a doručíme. Např. do 5 dní.
    V předvánočním čase se doby dodání u některých objednávek mohou prodloužit, protože objednávek na vyřízení je mnohem více než v průběhu roku.

• Žádné
    • Zboží, které jsem objednávala měli mít skladem, ale ve skutečnosti skladem nebylo.
    • Na dotaz, kdy bude zboží skladem mi neodpověděli.

Obchod je pro mě nespolehlivý a z tohoto důvodu bych ho rozhodně nikomu nedoporučila.

Dobrý večer,

děkujeme za reakci.
    Náš eshop rozhodně neuvádí zákazníky v omyl tím, že bychom uváděli skladem zboží, které skladem není!

U produktů, které skladem nejsou vždy uvádíme konkrétní dobu dodání. Klidně nám napište ([email protected]), abychom se podívali na Vaši objednávku, ale posíláme informace o stavu objednávky a odpovídáme denně na desítky dotazů ohledně zboží, kvality provedení, či doplňujících informací o zboží.
    Píšete, že jsme Vám neodpověděli na dotaz. To se může stát jedině tím, pokud Váš dotaz spadl do spamu.

S pozdravem,

• Měl zboží skladem.
    • Viz níže ve shrnutí.

Zboží jsem objednala, na webu bylo uvedeno, že je skladem.
    Dostala jsem objednávku a odkaz na web, na němž mohu údajně sledovat její stav.
    Nemohu - stránka neexistuje :-(.

Reakce obchodu Modadeti.cz

tím, že jste si objednala poslední produkt, který byl skladem a dále již jej nelze zajistit, tak jste později nemohla zboží v systému najít. Pokud byste nám napsala nebo zavolala, určitě byste dostala konkrétní informaci o to, v jaké, stavu je Vaše objednávka.

Hezký večer,

Modadeti.cz

• objednávka byla vyřízena neprodleně
    • zatím žádné slabiny neznám

po prvním nákupu mohu doporučit ostatním

• velká a přehledná nabídka zboží,spolehlivost,rychlost dodání

• Přehlednost webových stránek a dostatečné informace o zboží.
    • Příjemné ceny zboží v akci či slevách.
    • Rychlé vyřízení a doručení objednávky.
    • Příjemná komunikace.

Botičky jsme koupili výhodněji oproti kamennému obchodu o 200 Kč a více. Hlavně byla možnost výběru, obchody v našem okolí prodávají pouze dva typy obuvi Pegres.
    Bezproblémová a příjemná komunikace při změně objednávky, stačilo vše provést telefonicky.
    Určitě doporučuji, byli jsme spokojeni s vyřízením objednávky, rychlostí doručení a také samozřejmě se zbožím, které došlo bez vady.