• komunikace

Reakce obchodu Móda-prádlo

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi a těšíme se na další nákupy.

Naše sociální sítě:
    Facebook: moda-pradlo.cz
    Instagram: moda_pradlo
    YouTube: Móda & Prádlo

• Obchod chybně zaslal jeden druh zboží. Na upozornění e-mailem nereagoval.

Tentokrát objednávka vyřízena rychle, ale bohužel chybně.

Reakce obchodu Móda-prádlo

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Omlouváme se, ale pokud nás příště kontaktujete spíše telefonicky, okamžitě problém vyřešíme. Těšíme se na další nákupy.

• Zboží není kvalitní

Reakce obchodu Móda-prádlo

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Zboží od České firmy Pleas je kvalitní a léty prověřené. Na tuto značku evidujeme minimum reklamací. Mrzí nás, že jste vadné zboží nezaslala zpět k reklamaci.

• Dlouhá dodací lhůta ,zboží zatím nedorazilo ač je zaplacené

Reakce obchodu Móda-prádlo

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Objednávka byla provedena s platbou převodem na náš účet. Objednávka byla odeslána okamžitě po připsání platby na náš účet (zdržení 5ti dní nebylo způsobeno na naší straně). Těšíme se na další nákupy.

moda-pradlo.cz

• Zatím nic nedorazilo tak nevím kde je chyba,

Reakce obchodu Móda-prádlo

Se zákaznicí jsme byli v kontaktu. Dopravce nám ztratil balík, takže jsme zboží objednávali znovu, proto to zpoždění. Již je vše v pořádku doručeno.

• Komunikuje a snaží se problém řešit.
    • Objednávku zrušilo svévolně PPL . Zboží vráceno odesilateli. Nám nikdo nedal nic vědět. Když přišel dotazník na hodnocení zboží, tak jsme teprve začali pátrat kde zboží je. a dozvěděli se že zboží bylo zasláno zpět. Mezi tím obchod zboží již znovu prodal. Požadované zboží již nemají. Takto se nedá korektně obchodovat.

Reakce obchodu Móda-prádlo

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Velice nás to mrzí. Balíček byl doručen na výdejní místo, kde ho někdo odmítl. Každopádně Vám muselo být doručeno oznámení o uložení zásilky do Parcel shopu. V tomto předvánočním čase se zboží rychle vyprodává, ale snažíme se postupně doskladňovat.

• Zboží přišlo brzy.
    • Kvalita zboží neodpovídá uvedenému údaji o druhu materiálu.

Reakce obchodu Móda-prádlo

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi.
    Kvalita zboží je dokonce lepší než 100% bavlna, jedná se o nejlepší úpravu bavlny - mercerací. Tento materiál je velmi hladký a může vyvolávat dojem umělého materiálu, jedná se ale stále o 100% přírodní materiál.

Mercerace je způsob úpravy bavlněných textilií, který vyvinul Angličan John Mercer v polovině 19. století.
    Následkem procesu mají pak mercerované výrobky vyšší pevnost a afinitu k barvivům, lesk podobný hedvábí a příjemnější omak.

moda-pradlo.cz

objednávka potvrzena a později zrušena, než stačili šaty odložit , tak je prodali

Reakce obchodu Móda-prádlo

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi.

Objednávka se potvrzuje automaticky. Bohužel se šaty akorát prodávaly v kamenném obchodě. Jednalo se o poslední kus a bohužel v této velikosti žádné další podobné šaty nebyly k dispozici. Omlouváme se za případané komplikace.

moda-pradlo.cz

• Velmi nedoporučuji, dorazilo jiné provedení objednaného zboží, jelikož dle vyjádření obchodu fotografie na e-shopu pouze ilustrační.

Reakce obchodu Móda-prádlo

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Máte pravdu, vyobrazené fotky plátýnkových trenek jsou pouze ilustrativní. Pokud si chcete přímo vybrat barevný vzor, zasíláme zákazníkům aktuální nabídku. Bohužel nemůžeme ovlivnit naskladňované barvy a každá dodávka se liší. I Vám byla tato možnost nabídnuta.

• Nevyhovovalo, cast jsme vraceli
    • Nevracene penize za vracene zbozi

Rozhodne zde nenakupujte

Reakce obchodu Móda-prádlo

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Nechápeme Vaše hodnocení dodací lhůty: zboží jste si objednala v pondělí ve 13:00 a v úterý bylo již u Vás. Vrácený balíček jsme převzali v pátek a peníze jsme odeslali 7 dní po obdržení zásilky Tímto byla splněna 14ti denní lhůta na vrácení peněz. Těšíme se na další nákupy.

moda-pradlo.cz

Dodali vzhledově jiné zboží, než bylo objednáno.

Reakce obchodu Móda-prádlo

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, bohužel u produktu, který byl objednán, bylo více barevných variant. K produktu jsme dali pouze hlavní fotku a další barevné varianty jsme dofocovali, bohužel při objednávce si paní omylem nevšimla barevné kombinace a objednala si barvu, kterou nemohla ještě vidět (naše chyba). Zboží bylo vráceno a okamžitě jsme vrátili peněžní částku.

moda-pradlo.cz

• možnost nakupu z domova
    • žedne

perfektni

Reakce obchodu Móda-prádlo

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi a těšíme se na další nákupy. Akorát nevíme, proč nás nedoporučujete, když nás hodnotíte maximem hvězdiček. :)

moda-pradlo.cz

• objednal jsem si trenky a dostal jsem jiné než jsem chtěl

Reakce obchodu Móda-prádlo

Dobrý den, objednávka byla dodržena na 100%. Zboží bylo odesláno hned druhý den po přijetí objednávky s informací o obsahu zásilky. Bohužel zákazník se ukliknul v počtu kusů a místo jednoho si objednal dva kusy. Tento nechtěný omyl neumíme odhalit.