objednávka byla částečně chybně vyřízena (objednalam jsem 3 věcy, 1 byla chybna)

Nedoporučuji. Nepřišly pokyny k platbě ani potvrzeni objednávky. Nevím kde zaplatit a kdy zboží bude odesláno.

Reakce obchodu Moda-London.cz

Dobrý den, pokud vám nepřišlo potvrzení. Tak na 100% jste zadali špatnou email adresu.
    Doporučují udělat novou registraci.

• spatná komunikace

nekolikrát jsem posílal dotaz jestli obdrželi platbu a nikdo neodpověděl aní
    po týdnu

Reakce obchodu Moda-London.cz
    Doporučují udělat novou registraci.

• Zboží přišlo rychlé a v pořádku.
    • Objednal jsem klobouk pro obvod hlavy 57 a přišel 59. Nevím proč se obchod jmenuje moda-london, když přišel výrobek už Číny.
    • Žádná výhoda. příště kupuji jen to co vidím.
    • sloučili dvě objednávky do jedné zásilky, ale poštovné za druhou nevrátili
    • jako kompenzaci svévolně poslali nevyžádané infantilní bezcenné ošklivé věci, které ani nemají v nabídce

• žádnou jsem nenašla
    • viz celkový souhrn

4.3. jsem si objednala zboží uvedené skladem. Čekala jsem na potvrzení obchodem s platebním údajem. 9.3. mi během minuty došel 4x email s potvrzením objednávky, s očekáváním platby, s nedošlou platbou, se zrušením objednávky. Toť celá zkušenost a další vyhledávat nebudu.

• rychlé doručení zakázky.
    • Obdržela jsem baret za plnou cenu,ale s kazem

stále čekám na objednané zboží,do této chvíle nic nedorazilo

Reakce obchodu Moda-London.cz

Bohužel, nevím o kterou objednávku se jedná. Nikdo nás ohledně nedoručeného zboží nekontaktoval. Pokud nepřišel potvrzovací email pravděpodobně byla zadaná špatně emailová adresa.

• Dorazila jiná šála než byla objednána
    • Pásek na rukavicích je přilepený tavnou pistolí, první dorazila s páskem již odlepeným, na druhé se odlepil v pračce
    • Brýle popisovány jako zrcadlové, dorazily zrcadlové, ale jako náhledový obrázek byly použity černé.

• Zbozi doruceno rychle
    • U zbozi nebyla uvedena velikost ... pouze vek ditete

Zboží není tak kvalitní,jak jsem si představovala.Mel to byt dárek

• Skvělí výběr a sortiment v nabídce .

Internetové nakupování se ne vždy vyplácí.

• Nedostatčné - zavádějící informace o velikostech (nadkolenky vel. 37-42, ale je to 37 a ani o ťuk se to nenatáhne)a když to chci vrátit, protože to je malé, tak nekomunikují.

Poslali mi to, ale bylo to něco jiného, než jak to na obrázku a dle popisu vypadalo.

• nabízí zboží, které nebylo možné sehnat někde jinde
    • způsob reklamace - veškeré náklady k tíži zákazníka

Zboží vypadá dle obrázku hezky i ve skutečnosti, ale cca po půlhodině nošení děravé kapsy. U zboží - čepice zvířecí 3D v ceně 490,-Kč bych předpokládal delší výdrž. Vzhledem k tomu, že již doprava stála přes 100,-Kč a při reklamaci nutné zaslání balíku doporučeně, když výsledek reklamace je nejistý (nemám zkušenosti), nebudu vynakládat další finanční prostředky a tak zbytečně navyšovat cenu již koupeného zboží.

Objednany klobouk mel cast stehu vyparanou. Objednavano tesne pred svatbou, klobouk jsme si museli sami opravit, nebyl cas na vymenu.

Nedoporučují

Reakce obchodu Moda-London.cz

Dobrý den, objednávka nebyla odeslána z důvodu neprovedení platby bankovním převodem ze strany zákazníka. Na tuhle skutečnost byl zákazník informován. Proto nelze objednávku zaslat.