• Velká nabídky, dobrá komunikace obchodu, rychlé dodání

Obchod doporučuji

• Katastrofa. Zboží jsem si objednala a zaplatila před měsícem a pul. Nic mi neprislo a nikomu se nešlo dovolat. Ani na několik mailů mi nikdo neodpověděl. Nakonec mi po těžkém dovolavani vrátili peníze na účet. Uz nikdy vic

Uz nikdy si u této firmy nic neobjednam

• -zadne kladne hodnocení
    • -pres měsíc čekám na zboží a stále se nic neděje
    • -telefon jim nefunguje,komunikace žádná

-nenakupovat

• Komunikace žádná!! A to jsem psala email už dvakrát!!. Balíček nedorazil už dva měsíce pomalu. . Už bych si nikdy nic neobjednala !

Hrůza

• Žádné
    • Objednané zboží nedorazilo a žadná komunikace te strany obchodu.

Nenakupovat!

• vysoké poštovné, které neodpovídá zboží

zboží neodpovídá velikosti, pokud je to tak, mely by byt u zbozi uvedene rozmery

• Objednavka mi este do teraz neprisla....a uz chcu hodnotit jak som spokojna :-D

Bunda objednána ve velikosti S... odpovídá však velikosti nejméně XL... Hrůza

V pořádku děkuju

• Dodani rychle
    • Zbozi neodpovida vubec.velikosti jaka je uvedana realne zbozi jse lisi od obrazku... jinak ceny jsou prehnane jelikoz vetsina obj.z ciny...

Jedna obj.a vice neeee... Dekuji

• Komunikace nulová.Doba dodání v nedohlednu.

Nenakupovat.

• Bezproblémová komunikace, výměna zboží.

• kvalitní zboží
    • rozumná cena
    • rychlost dodání zboží
    • velmi dobrá, vstřícná a rychlá komunikace

LAX fashion mohu jen doporučit, zboží je kvalitní, hezké a moderní, taktéž je velice dobrá, vstřícná a rychlá komunikace s obchodem. Jednou jsem neodhadla velikost, což byla má chyba a zboží jsem vracela, penízky poslali na účet okamžitě, takže velká spokojenost.

• Malo zboří hlavně ve velikosti xs....

• Zboží bylo jine

Nevím zda si tu dobrou recenzi píší samy ale zboží bylo kvalitní jako pytel od brambor,špinavé,roztrháné a o kvalitě látky ani nemluvím.Vše jsem poslala zpět ale komunikace žádná a peníze nikde...zatím počkám ale budu to řešit!!!

Reakce obchodu LAX fashion

zákazníkům jsme k dispozici jak na telefonu tak na e-mailu. Peníze vracíme dle zákona do 14-ti dnů, ale i dříve. Bohužel přes Anonym Vám nemůžeme pomoci a nikdo se na nás ani s takovou reklamací neobrátil. Zároveň nechápeme, když jste si udělala objednávku přes stránky tak dáváte recenzi bez "ověřený zákazník", ale pouze tímto způsobem. Takové negativy píše většinou konkurence nebo něco podobného.
    I tak děkujeme za Váš zájem :)

zákaznický servis
    LAX fashion

spokojenost

• rychlost dodání, perfektní komunikace
    • část zboží jsem vracela a prodejce mi obratem vrátil peníze zpět, žádné zbytečné prodlevy, jak to mají některé, i třeba větší eshopy ve zbyku
    • zboží bohužel nebylo jako na obrázku

viz. výhody a nevýhody nákupu

Rychlé dodání a nízké ceny

• Docela prehledny, velky vyber, dobra cena
    • Nevim

S nakupem jsem spokojena, je tu velky vyber zbozi, balicek mi dorazil rychle a v poradku, doporucuji.

• Velky vyber, rychlost dodání, dobra komunikace, možnost vracení zboží.

Jsem velmi spokojena a doporučuji.