• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI !!!
    • 18. července jsem zde psala že ani po měsíci a deseti dnech od odstoupení od smlouvy mi obchod nevrátil peníze za zboží, které jsem zaplatila a nebylo dodáno. Pan David se zde omluvil s tím, že úhradu zařídí. Do dneška peníze nedorazily. 7.6. obdrželi formulář od odstoupení, dnes 29.7. - téměř o 2 měsíce později - peníze stále obchod nevrátil (pochybuji, že tam pracuje ještě někdo jiný, mimo p. Davida).

Stejně jak píší pánové Váňa, Juřica, p. Hovorková a další, jejichž recenze rozhodně nejsou zavádějící, obchod neplní své závazky, neřídí se zákony a lže. OBCHOD, potažmo p. DAVID JE zcela zřejmě INSOLVENTNÍ.

• Informovanost
    • Nemožnost platit platební kartou

Velice doporučuji, jsem rád, že jsem nakoupil

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Delka dodání zboží,žádná komunikace na moji objednávku.

nedoporučuji zde nic nakupovat

• komunikace

radši ne

Nedoporučuji! Zboží nedoručeno, zaplaceno a platba nevrácena ani 2 měsíce od objednání. A vyjádření pana Davida: výrobce jim neposlal platby za telefony, které nebyly naskladněny a tedy se se mnou chce domluvit na splátkách??!! Po další urgenci vrácení peněz žádná komunikace. Neplatit nic dopředu!

• Ceny
    • Vše ostatní: zboží je uváděno skladem, ve skutečnosti není, obchod nekomunikuje a problémy vůbec neřeší

Rozhodně nákup nedoporučuji! Já jsem objednal a zaplatil zboží (skladem) už 30.5. Po několika urgencích mi zboží dorazilo 12.6., ale pouze částečně, k telefonu jsem objednal držák, který nedorazil, navíc chyběl i záruční list k telefonu. Snažil jsem se telefonicky i mailem vzniklý problém řešit, ale když už jsem se odpovědi dočkal, byly to jen výmluvy a sliby. Trpělivost mi došla a požádal jsem o vrácení peněz. Dodnes (26.7.) nemám ani doklad k telefonu, ani peníze za držák. Nikdy více tento "shop"

Absolutně nedoporučuji! Zboží nebylo skladem a tedy mi bylo doporučeno odstoupení od smlouvy. Do dnešního dne mi nebyly vráceny peníze - platba proběhla v květnu. Urgovala jsem na pobočce, kde bohužel řeší jen objednávky nikoliv platby. Vyjádření na email žádné.

nenakupovat

• +

Dnes jsem kupoval mobil, ktery byl prioraven za 2 hodiny k vydeji. Tento eshop naprosto doporucuji.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• V mém případě absolutně nic.
    • Uvádějí, že mají zboží skladem, ale není tomu tak. Ani se sami neobtěžují informovat, že zboží nemají. Musel jsem se informovat sám.
    • Je naprosto běžné, že neodpovídají na telefony a opakovaně se vymlouvají, že se někde stala chyba nebo, že toho mají hodně. Beru, že se může stát chyba, ale v mém případě to bylo nepočítaně.
    • Nedoporučuji zde nakupovat.

Chtěl jsem nakoupit mobil za výhodnou cenu. Ještě levnější bylo poslat peníze na účet. Obratem mi poslali zálohovou fakturu, ale od této chvíle to šlo z kopce. Telefon neměli na skladě. Ani se neobtěžovali dát mi to vědět, takže jsem tam snad po týdnu psal nebo volal, už se v tom ani neorientuji jelikož jsem nákup provedl více než před dvěma měsíci. Tvrdili mi, že jim nepřišla platba. Po kontrole zjistili, že měli někde chybu. Nějakou dobu se nic nedělo, tak jsem je znovu kontaktoval, ale mobil prý nemají skladem. Dohodli jsme se, že pokud mobil nebude, vrátí mi peníze. Mobil neměli, proto jsem jim poslal odvolací formulář. Ten jim však údajně nepřišel. A to jsem se sám musel přihlásit když mi dle zákona po měsíci neposlali peníze. Takže jsem jim přeposlal mailovou dokumentaci, že by to mít měli. Samozřejmě, že měli, ale prý se opět někde stala chyba. Teď na své peníze čekám už měsíc a půl a stále nic. Pouze mi napíšou, že peníze pošlou a stále nic. Minulý týden mi tvrdili, že peníze pošlou tento týden...Stejně jako měsíc předtím a tak dále. Takže shrnuto a podtrženo mobil nemám, nemám peníze, mám pouze kopu výmluv od neschopných lidí. Přitom se tady pan "David" v mnoha reakcích tváří, že má ze zákona lhůtu jeden měsíc na vrácení peněz, ano to má, ale já už na ně čekám nad rámec přes 1,5 měsíce! Pokud nechcete mít problémy, rozhodně zde nenakupujte. Absolutně neseriózní jednání, neohleduplné a mohl bych pokračovat v negativech, Jsem si celkem jistý, že pan David mi zde napíše, že mi peníze poslal, avšak tomu nevěřte dokud to sem sám nenapíšu. Střežte se tohoto obchodu.
    PS: Pro pana Davida: číslo objednávky je 1080135.