• niv
    • vše

PODVOD

• Podvodnici

Pozor na tento eshop: nasel jsem na nej recenzi na http://obchody.heureka.cz/eceego-cz/recenze/, ktera by vas mohla zajimat.

****** zacatek ******
    Jedná se o firmu Internet Group s.r.o., ktera provozuje několik
    eshopů. Dle názorů na srovnávačích cen zboží mají jejich eshopy, kde
    prodávají mobilní telefony, vždy stejný scénář: založí, nastaví nízké
    ceny, nechají si naposílat peníze, pak vznikne nějaký problém, ( v mém
    případě napsali, že jim dodavatel nedodal zboží), nabídnou reklamaci a
    vrácení peněz, nějakou dobu slibují, že peníze pošlou zpět a pak eshop
    zruší a komunikace vázne.

Firma provozuje nebo provozovala tyto eshopy:

http://www.mobshop.cz/ - již uzavřen - nespokojení zákazníci

http://www.mobilnishop.cz/ - již uzavřen -

http://www.appleprodej.cz/ - stále v provozu -

http://www.mujjo-store.sk/ http://www.mujjo.cz/ -na heurece zadne recenze

http://www.i-svarovani.cz/ - na srovnavaci zadne recenze

http://www.chillboards.cz/ - spousta recenzi smazana, na dalsich
    strankach jsou videt take spatne zkusenosti -

http://www.moleskine4u.cz/ - snad jediny kladne hodnoceny eshop -

Pokud by někomu firma dlužila peníze, zkuste se ozvat [email protected], pokud nás bude dost, můžeme to zkusit přes právníky.
    ****** konec ******

• žádné přednosti!!!!!!!!
    • nekomunikují, a když tak jen slibují, počkejte příští týden, zboží doazí.....

Zboží zakoupené v 6/2013 samozřejmě nedodali, jen slibují ...nakonec vám nabídnou splátkový kalendář, ze kterého vyplývá, že nezaplatí ani 1.splátku a vy je můžete dát k soudu. je jim to jedno, právník, policie... z ničeho si noc nedělají!!!!!Jen se obohacují!!!!!!

• Nedodržení dodání zboží.

Nedoporučuji, objednané zboží z 9.8/13 dodnes nedorazilo a i na mé odeslané připomínky nikdo ani neodpověděl.Stačilo alespoň napsat, že zboží nemají a ať jsi ho objednám jinde, ale ani toto nebyli schopni. Byl to první a zároveň poslední nákup v tomto rádoby obchodě.

• - 24.5. zaplacena faktura
    • - mobil nebyli schopni dodat
    • -15.6. poslán fomulář odstoupení od smlouvy
    • - od té doby jen výmluvy -
    • - tedy dnes se přidám k trestnímu oznámení
    • - jejich sliby zaplatíme , vyrovnáme se apod . nahradili dnes odchází dopis - již 14 dní odchází ..

DůrAZNĚ NEDOPOURUČUJI !!!!

• Neefunkční telefon...

Objednal sem si před měsícem mobil Sony Xperia J ST26I a nejde mi displej.... a nikde nemůžu najít telefon do MobShop.cz neví někdo pls!!!!

• nikdy nic neobjednávat!!!!! moje objednávka skonšila podáním trestního oznámení na policii čr a své peníze snad ještě někdy uvidím!!!!!!!

absolutně nedoporučuji!!!!!

• Dodání zboží dobírkou proběhlo OK.
    • Telefon z polské distribuce, bez dokumentace v češtině, rozbalený vč. příslušenství, bez viditelného opotřebení.

NEDOPORUČUJI!

Jednalo se o dárek a tudíž jsem telefon vrátil a koupil raději jinde. Je to už přes dva měsíce, peníze nikde a od společnosti sporadicky přicházejí jednovětné odpovědi ve stylu "platba proběhne v nejbližších dnech" nebo "nějak se dohodneme". Tímto vyvracím jejich tvrzení, že plní své závazky dle zákona...

Spojujícím prvkem mezi eceego.cz a mobshop.cz je právě "zastřešující organizace" KM Solutions s.r.o. jež je uvedená na faktuře a jsou na ní registrovány obě domény, tudíž divize nedivize, vypadá to, že jen přenesli eshop na novou doménu a obarvili namodro.

Výše uvedené skutečnosti jsem oznámil PČR, pokud máte podobnou zkušenost, oznámení lze podat i v písemné formě na Vám příslušné OOP, a pohledávku předávám AK. Pro společný postup mě kontaktujte na: [email protected]

Reakce obchodu Mobshop.cz

v případě problemů s reklamací nás kontaktujte na [email protected] popřípadě kontaktním formulářem.

• -nelze se telefonicky spojit
    • -po zaslani penez se 20 dni nikdo neozval
    • -neodpovidaji ani na emaily

-trestni oznameni je asi jedina moznost

• nekomunikují se zákazníkem
    • nemají dostupný telefon
    • po nevyřešené reklamaci NEVRACÍ peníze !!!

obávám se, že firma ukončila činnost a zbývá jen oznámení orgánům činným v trestním řízení

• Vsetky nedoriesene objednavky treba riesit na ich novej stranke eCeego.cz a Zda sa ze firma ktora to vsetko riadi je KMsolutions s.r.o.

Treba podat trestne oznamenie lebo sa svojich penazi nikdy nedockate

• Nekomunikativnost ohledně reklamace!Žádná tel.spojení na firmu.

Tato firma je nespolehlivá a noedpovídá na otázky ohledně reklamaci.Nelze se s nikým tel.spojit.

• Nekomunikují se zákazníkem
    • Reklamaci řeší více než 30 dnů
    • Byl dodán nefunkční přístroj

Mobilní telefon jsem osobne vyzvedla. Zde musím pochválit obchod protože přístroj byl připraven během 3 dnů.
    Ale přístroj byl nefunkční při použití sim karty jakéhokoliv českého operátora!
    I přes urgování nebyla reklamace vyřešena do 30 dnů od podání. A začínám uvažovat o podání trestního oznámení.

• Nedodržují obchodní podmínky

rychle pryč

Firma mi také nedodala zboží ani nevrátila peníze. Nevíte, zda bylo na firmu podáno trestní oznámení-teké bych se přidala. Díky

Reakce obchodu Mobshop.cz

zboží bylo řádně dodáno a vy jste reklamovala, na což máme 30 dní.

Všechny naše závazky plníme a splníme.

• Žádné.
    • Jde o o podvodné obchodování.

Vylákají přes Heureku finance, napíšou, že zboží odeslali, a nic se neděje.
    Komunikace s obchodem není možná.
    V mém případě zaplacení částky nad 5000 Kč jde trestný čin, tak se zařizuji.

Vážený zákazníku,

nerozumíme ohledně Vašich reakcí. Objednávka byla vytvořena 29/7, bohužel byla náhlá nedostupnosti zboží. Zboží samozřejmě bude vyskladněno ihned po obdržení. Neobdrželi jsme žádné odstoupení ani nic podobného. Stejně tak jsme nobdrželi žádný email.

Eshop má stále funkční email a telefon, který je uveden na stránce mobshop.cz

Konkrétně vy, víte v jakém stavu objednávka je.

• zadne
    • nedoporucuji

telefon dorazil, pro polskou distribuci, podepsane odstoupeni od smlouvy primo zastupcem spolecnosti v jejich pobocce, penize ovsem i po 30dnech nikde.

kamenou pobočku nemáme. Prosíme tedy o napsání informací [email protected]