Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto obchodě.

• Přehledný e-shop, široká nabídka daného sortimentu, dobrá cena
    • Komunikace se zákazníky, dodací lhůta

• nízká cena
    • píše že je mobil na skladě a není

• Mobil nebyl urcen pro cesky trh

Obchod mi nebyl schopen poslat objednaný mobil na dobírku domů. Komunikace přes uvedené kontaktní číslo byla obtížná, ale po 3 pokusech jsem byl schopen se dovolat. Nicméně ani po opakované žádosti mi neposlali číslo balíku, abych zjistil, kde vlatně zkončil a jestli ho vůbec odeslali. Pro mne je tento obchod nepoužitelný, protože nejsou schopni zboží na dobírku zaslat.

• Cena a pružnost
    • Prodejce

Doporučuji pro výhodné ceny avšak při osobním odběru opakovanou kontrolu zda objednané zboží skutečně čeká na Vás.

• cana

obchod dobrý xperia X2 na p..u.

• dobrá cena
    • nemá

SUPER!

objednala jsem si mobil, hned mi došel mail, že není skladem, a že bude naskladněn ta 10 dní, no po 14 dnech jsem sama zavolala že pořád není skladem snad večer no a za dva dny řekli asi v pátek, tak jsem objednávku zrušila, nejvíc mě štve že celou dobu mají mobil na eshopu SKLADEM :(((

• není český návod k obsluze - pouze němčina

vřele doporučuji známým

• komunikcace velmi nedostatečná nejsem spokojenna zákazníky “kašlou“

objednal sem si mobil pětkrát jsem volal kdy dojde a pak i řekli “kolega na to zapoměl“

• Byl první v nabídce
    • Má velmi dobré ceny
    • Dobré doplńky k mobilům
    • Dodací lhůta

Myslím si, že dodací lhůta je pro spokojenost zákazníka to nejdůležitější takže bych ten to obchod dopuručil známým jen v případě, že by jse změnil režim dodací lhůty

Obchod,byl asi 4 nejlevnější,ostatní obchody měli zboží které nemusí pocházet z České distribuce,a o Čínu fakt zajem nemám.Z mobilem jsem spokojen jen mě mrzí že v něm nebyly mapi a tim pádem nešla navi o kterou mi šlo nejvíc.Ořezaná verze či co:-(

• To co jsem si objednal nedorazilo byl tam stříbrný místo červeného,který jsem si objednal.
    • Věc měla být součást balení a nebyla

největší slabinou je totální neschopnost komunikace, rozhodně nedoporučuji

• Nevíte, co kupujete.

• Źádné výhody nemá
    • Když nemají zboží skladem, ani vám nedají vědět a vy jenom čekáte.

Nic moc.