• Zboží bylo velice rychlo dodáno
    • 2x jsem musel volat do obchodu ,protože na faktuře byly špatné udaje ,ale to se dá pochopit ,ale arogantní paní která se mnou komunikovala byla opravdu příšerná .

Už jen kvůli negativní komunikaci zde nikdy nenakoupím a obchod nedoporučuji .

• Dodací lhůta

• nevím
    • na zboží, které jsem objednal bylo dodání 2 dny, teď je tam na dotaz. Po deseti dnech se nikdo neozval, mám chuť to zrušit.

třeba budete mít lepší zkušenost.

• největší slabinou, kterou mohu zatím komentovat je dodací lhůta, jelikož jsem zboží zatím po více než týdnu neobdržela.
    • Tento obchod má velkou výhodu v tom, že v něm člověk neutratí žádné peníze.
    • Tento obchod má velkou slabinu v tom, že člověku nic nedodá.

Zboží jsem 13.04.2003 nenakoupil, ale pouze objednal. Do dnešního dne nedorazilo, ale hbitě mi přišel tento dotazník společně s poděkováním za uskutečněný nákup. Možná že nadešel čas začít obchodovat a né rozesílat dotazníky. Děsím se okamžiku, kdy mi při odchodu z prodejny bude cpát do ruky dotazník každý asijský prodejce zeleniny.
    Má tedy ještě cenu popisovat, proč zrovna tento obchod nemohu doporučit ??

• velice slabá komunikační úroveň helpdesku

jsou obchody kterým je lepší se vyhnout

• Malá cena, oproti jiným obchodům.
    • Dodací lhůta. Objednal jsem 26.února a je 6.března a stále nic nemám. Dne 5.března jsem volal, abych zjistil stav mé objednávky. Přijemná paní do telefonu mi sdělila, že se mi kolega ozve a uplynul den a zatím nic.

• všechny - zboží nemám , takže žádné klady.

nebrat - nespolehlivé!!!

• Pre SR ziadne
    • obmedzenie na trh v ramci CR

Nespokojny, odmietnuty zakaznik - nedoporucujem

• Obchod slibuje dopravu zdarma,přesto ji započítává.Po ujištění že účtována nebude dorazilo zboží S naúčtovanou přepravou.

• pro mne vzdálenost a možnost osobního odběru a platby na místě
    • komunikace a pravdivist údajů

velmi smíšené pocity

• Neprofesionální přístup.

Těžce neprofesionální přístup. Objednal jsem si zboží za asi 110 Kč o velikosti třech desetikorun - redukce z mini USB na mikro USB a do kolonky "POZNÁMKY", kterou zde nabízejí, jsem napsal, že chci zboží odeslat poštou na dobírku. Ale protože byl ten pastevec línej zvednout zadek a dát to do obálky a poslat poštou, tak za zboží v hodnotě 110 Kč zaplatíte pomalu 280 Kč, takže víc jak dvojnásobek a ještě jsem si musel vzít volno kvůli PPLku.