• Nepravdive udaje

Nedoporucuji nakupovat pisou ze maji zbozi ale pravda to neni.Klamaji zakazniky.

Reakce obchodu MobilníPomoc.cz

Vámi zakoupené zboží bylo jasně označeno, že není skladem a dodací doba je 1-2 týdny. Bohužel ani Vámi vytvořená objednávka a nepochopitelný negativní komentář nám Vámi objednaný telefon ve skladu přes noc nevykouzlil.

O.M.

• okamžité vyřízení objednávy
    • zboží, které jsem nemohla nikde jinde sehnat
    • kamenný i internetový obchod

Reakce obchodu MobilníPomoc.cz

děkujeme za pozitivní komentář.

O.M.
    Mobilní Pomoc

• Zadne!!!
    • Nepropojenost objednavek se skladem
    • Neprofesionální komunikace
    • Bulikujou klienty..
    • Přijímají vice objednavek.nez maji zboží na sklade..

Obchod pise.ze ma zboží na sklade.Ale neni tomu pak. Po týdnu jsemobchod kontaktovala.abych se dozvěděla.ze zboží nemají. Žádná komunikace ze strany obchodu ani po 14dnech. Vse bylo třeba aktivně resit. Proto jsem odstoupila od objednávky.a cekam na vraceni penez

Reakce obchodu MobilníPomoc.cz

nulová skladová dostupnost byla avizována již před provedením Vašeho nákupu jak u produktu samotného, tak následně v košíku. Bohužel i přes všechna varování byla objednávka vytvořena. Jelikož bylo zboží vyprodáno, nebyli jsme jej tedy schopni dodat.

Nabízíme k okamžitému prodeji jen to zboží, které máme fyzicky na skladě. Pokud tomu tak není, informace je viditelně uvedena. Situace nás mrzí a určitě zapracujeme na zlepšení systému tak, aby v případě vyprodání skladových zásob byla varovná informace viditelnější.

Děkujeme za pochopení,

Customer support MP

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Ochota operátorky, poradila a pomohla
    • Cena a velký výběr
    • Samsung v super stavu, originál zabalen

Samsung jsem objednala v pátek a potřebovala jsem, aby mi došel do úterka. Telefon přišel už v pondělí. Takže si ho již užívám na dovolené. Skvěle fotí. Děkuji za rychlou reakci!!!! Mohu jen doporučit.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Kvalita komunikace
    • Dobrá cena
    • Rychlé doručení

Je to již můj pátý nákup na v tomto obchodě. Ví o čem mluví a rozumí tomu. Dobrý poměr cena a výkon. Mohu jen zase doporučit!!!!!

• zbozi bylo rozbalene

zakoupene udajne nove zbozi bylo rozbale v usmudlane krabicce...telefon byl netknuty nabijecka sice podrena, ale uz jsem to neresil

• Samsang s6 dosla do dvou dnu. Z Plzně do Moutnic spokojen. Šlape jak hodinky.

Prostě perfito

• Cena a ochota
    • Vše mi vysvětlili
    • Rychlé doručení
    • Velký výběr

Samsung v pohodě. Včera ráno jsem objednal a dnes došlo. Doporučuji - hlavně kvůli ceně a spolehlivosti.

• Skvělá a rychlá komunikace s prodejcem i na skypu, pravdivé sdělování informací, výborný poměr cena/výkon + dárek v podobě krycího skla na displej.
    • skvělý kamenný obchod, ale pouze v Plzni

při nákupu SG7 z EU jsem měl určité obavy o plnou podporu v ČR, zatím funguje vše bez problémů a věřím, že i v případě nějaké reklamace proběhne také vše korektně a rychle.

• Ochotný personál
    • Dobré ceny
    • Chybí mi pobočka v Praze

Mobil jsem jel osobně vyzednout hned druhý den. V prodejně jsem se rozhodl změnit barvu a nebyl s tím žádný problém. Má málo recenzí, ale já zde určitě nakoupím znova.

Vstřícní ochotní a milý.

• Cena, ochota, pomohou a poradí
    • Aktualizace zboží na webu

Lenovo došlo druhý den. Na webu uvedeno nebylo, presto ho měli, pouze nebylo naskladněno. Jinak vše v pohodě a doporučuji.