Byla jsem spokojena. Na rozdíl od ostatních obchodů jsem byla hned informována, že zboží není skladem a byla mi nabídnuta jiná možnost.

• komunikace

• krachuje, ale jeho web stale bezi

již zde nemá cenu nakupovat

• ????
    • špatná komunikace
    • nedodržení dodací doby, čekáte více než 10 dní
    • u určitých druhů zboží i když je psáno skladem, ve skutečnosti skladem není.

Dávejte si na tento obchod pozor, nedoporučuji nakupovat !!!

• Objednávky se převádějí na jiný internetový obchod, zboží, které má být skladem, jsem dostal až za 5 dní. Po urgenci se neozvali, celkově špatná komunikace.

• Příznivé ceny

Ani po deseti dnech zboží nedorazilo. Na stránkách je skladem, ve skutečnosti není.

• Hrozně dlouhá doba dodání objednávky.

• Spolehlivost
    • Žádné

S tímto obchodem jsem velmi spokojená. Už jsem odtud měla dva telefony a vždy bylo vše v pořádku. A i když jsem s druhým telefonem měla problém, tak reklamace proběhla velmi rychle a bez problémů. Určitě bych tento obchod doporučila i ostatním. Když si budu v budoucnu chtít pořídit nový telefon, tak určitě využiji tento obchod.

• chtěl jsem na splátky a vůbec mi to tuto možnost nenabídlo.

rozporuplně

Nepochopil jsem delší dobu odeslání,když měl být mobil na skladě. Před časem jsem zde nakupoval a takové problémy nebyly. I přesto to bude jeden z obchodu kam nahlídnu v případě další koupě.

• Obchod již neexistuje, předává zakoupené zboží jinému obchodu, který ale prodává o dost dráž. A nikdo o ničem neinformuje dokud si sami nezavoláte co je se zbožím.

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!

• Slušná a ochotná obsluha.
    • Příjemné prostředí.
    • Odbornost.
    • Splátkový prodej.
    • Aktuálnost informací na E-Shopu.

V době dovolených pro mne bylo výhodnější zakoupení produktu na splátky což obchod nabízí.
    Při telefonickém i osobním kontaktu velmi slušné a vstřícné jedná. Na prodejně mi k mnou vybranému produktu bylo nabídnuto i doplňkové zboží které jsem nakonec odmítl; na jednání obsluhy to nemělo vliv což jsem velmi ocenil.
    K obchodu mám jedinou výtku. E-Shop uváděl u mnou vybraného modelu mylnou informaci o jeho dostupnosti, dva kusy k dispozici. Nebylo tomu tak a na zboží jsem týden čekal. Osobně mi to nevadilo ale někoho by to od nákupu mohlo odradit.
    Obchod doporučuji, byl jsem spokojený.

• levné zboží

levné zboží,supr komunikace při koupi zboží přes telefon.

• především ceny
    • stejný mobil - jiný trh, jednou pro Polsko, podruhe pro Rakousko

+ především cena
    - telefony určeny pro EU nikoliv pro ČR

• 10 dni cekam a vy se ptate na vzhodz?

• už 1 jsem nakupoval a bil jsem spokojen
    • nevim

skuste a uvidite

• Nemusím chodit do obchodu
    • Partnerský obchod o kterém zákazník pořádně neví a ve výsledku příjde telefon odjinud...

Koupil jsem zde 4 mobilní telefony a nikdy s nimi nebyl problém.

• maji vsechny telefony skladem
    • ty vsechny co maji "skladem", skladem nemaji

uz skoro dva tydny cekam na telefon. prijde mi ze cekam celkem dlouho na to ze telefon byl skladem.