• zboží bylo skladem
    • - produkty z neoficiální distribuce (můj mobil byl určen pro indický trh); v mém případě i nefungující (pomalé dobíjení)
    • - opakované urgence na vrácení peněz po té, co jsem mobil vrátil - po 4. urgenci a více než 50 dnech vrátili...

už bych tam nic nenakoupil...

• Nízké ceny
    • Sami neví kdy jim zboží příde , nespolehlivost .

Tento obchod je vhodny jen pro lidi s velmi pevnyma nervama ..

Se zbožím dorazil jen dodací list. Chyběl český návod a faktura. Již 2x jsem telefonicky urgoval dodání. !!!! Vždy přislíbili a nic nedošlo. Asi budu muset osobně udělat kravál na prodejně !!!!!!!

• Bezkonkurenční ceny
    • architektura webu

" Lidi, jděte do toho."

• Ceny

• Společnost nám se zbožím nedodala fakturu a na naše mejly nereaguje !!!!!!!!!!

Musím vyřešit problém faktury!!!
    Ostaní transakce byly v pořádku

• Rychlé vyřízení
    • Nízké ceny
    • nemá

Doporučuju všem

• zobrazuji zbozi skladem pritom ho nemaji

snazi se komunikovat

Nebyla jsem spokojená s tímto obchodem, protože zboží,které jsem si vybrala neměli. Přitom tam mají napsáno, že toto zboží mají na skladě.

• rychlé dodání,výborná komunikace

• špatná komunikace při reklamaci, zboží
    • nemělo manuál, nabíječka neodpovídala čs. normám

velké zklamání

• nízká cena
    • rychlost dodání

dva nákupy a oba bez problémů,za sebe mohu doporučit

• Rychlé dodání zboží, měl jsem ho na druhý den doma, dobrá cena, dobrá komunikace..
    • Došla mi nabíječka do zahraničí.. vidím zo na anglii, ale nevím.. naštěstí k tomu dali nástavec na české zásuvky. Potom měli v eshopu 2, uplně stejné mobily, stejne barvy a u jednoo bylop napsané skladem a cena asi o 20Kč vyšší než u fruhého, který udajne nebyl skladem.. ale to sou malickosti..

Doporučuju, má sice malé nedostatky, ale určitě doporučuju, dobrá komunikace, levná cena..

• přehlednost
    • aktualizace nabídek

až na výjimky dobrý

• rychlost, pohodlnost
    • nemohu se na produkt podivat. nemohu tak videt, ze na mobilu je logo Vodafone, ze v krabici neni cesky navod, ze neni soucasti micro SD, soucasti standardniho nakupu je

obecne spokojenost, nebot obchod probehl rychle a pohodlne, na druhou stranu chybejici cesky navod, nebylo upozhorneno na logo vodafone na mobilu, logo je bohuzel docela viditelne. chybel cesky navod. stejne tak mikro sd karta, na to nebylo take upozorneno.
    cili nakup doporucim, ale byt opatrni a vse si dopredu proverit.

• nevím
    • nevím

• nízká cena

• Pouze nízkou cenu
    • Byla doručena pouze automatická rekapitulace objednávky. Žádné další potvrzení objednávky. Objednal jsem si 19.12.2010 zboží uvedené jako skladem žádné potvrzení kdy bude zasláno jsem neobdržel. Na můj dotaz e-mailem o tom zda a kdy bude zboží dodáno jsem do dnes 29.12.2010 neobdržel žádnou odpověď. Na telefon uvedený jako Hotline jsem se snažil dovolat marně. Buď byl obsazený nebo nedostupný, případně mi byl hovor odmítnut. Volal jsem snad 10x.
    • Sám vlastním internetový obchod (ve zcela jiné oblasti) ale takto bych si se zákazníkem nedovolil jednat.

Obchod který pouze přeprodává, nemá nejspíš nic skladem a spokojenost zákazníka jej nezajímá.

• nikdo mě zatím vůbec nekontaktoval, už je to snad 2 týdny. Ani nepočítám s tím, že se snad někdo ozve.

• nízká cena, rychlost zaslání a zpětná vazba
    • neaktuálnost dat
    • původně jsme měla vybraný jiný mobil, který jste měli označený, že máte skladem a neměli.

informovanost zákazníka o stavu objednávky
    (zpětná vazba,rychlé zaslání zboží)