• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nedostal jsem český návod

• doba doručení
    • komunikace se zákazníkem
    • jediný dopravce

Doručení za 2-4 dny se nekonalo.
    Komunikace z obchodem nic moc, na stav objednávky jsem se musela informovat sama, odpovědí byl strohý email.
    Faktura za zboží zato přišla okamžitě, ale ještě 3. pracovní den po zaplacení se nic nedělo, očekávala bych informace, že např. platba dorazila a "vaše zboží budeme expedovat tehdy a tehdy"...
    Česká pošta jako jediný možný dopravce je taky tragédie, zásilku převzali ve čtvrtek, urgovali mě s doručením v pátek, ale zásilka podle trackingu neznámo proč tvrdla celý víkend v Olomouci a došla až v pondělí (za to obchod samozřejmě nemůže).
    Malý zbytečný dárek, který leckteré potěšil, bych si s radostí odpustila, kdyby zboží dorazilo v termínu.

Vážená paní,
    děkujeme za vaše hodnocení.
    Expedice se mírně zdržela z důvodu velikonočních svátků. Veškeré objednávky přijaté v tomto svátečním termínu, měly bohužel jednodenní časový skluz.
    Následující den po spárování platby, jsme expedovali vaši objednávku, takže není pravdou, že 3.den po zaplacení se nic nedělo.
    Je nám líto prodlení v doručování, které způsobilo vaši celkovou nespokojenost.
    Mobilden.cz

• než jsem si pouzdro zakoupil zasílal jsem dotaz ohledně funkce tohoto pouzdra a bylo mi napsáno že je funkční jako orig.Samsung.Proto jsem si ho zakoupil ale je plně nefunkční

Už zde nikdy nenakoupím

Reakce obchodu Mobilden.cz

pouzdra značky Nillkin nefungují vždy jako originál. Jsou proto i levnější oproti originálním pouzdrům, které nabízíme také. Ve většině případů však jsou zákazníci s pouzdry zn. Nillkin spokojeni.
    Pokud zákazníkovi zboží nevyhovuje, může využít práva odstoupení od smlouvy.
    Omlouváme se za komplikace.

S pozdravem Mobilden.cz

• Nekomunikuje, co objednáte nedostanete.

Zboží psano skladem, ale reaLita je jiná, nulova komunikace.
    NEDOPORUČUJI!!!!!!!

Vážený pane,
    Váš příspěvek se nezakládá na pravdě, a tak prosím nešiřte lživé informace.

Mobilden.cz

• přehledné stránky
    • objednal sem displej a přišel poškrábaný od balíku ve kterém byl

v tomto obchodu již nikdy displej nezakoupím

Reakce obchodu Mobilden.cz

Pokud přišel díl poškrábaný, omlouváme se, může být buď vinou dopravce, nebo nedůslednosti při balení. Vždy jsme připraveni v takovém případě věc vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Je ale potřeba s námi komunikovat v případě nespokojenosti :) Mobilden.cz