• Perfektní komunikace se zákazníkem
    • Přehledný e-shop

Vřele doporučuji.

• Dobrá cena
    • nic jsem nenašel

Kvalitní zboží za dobrou cenu.

• doba doručení
    • komunikace se zákazníkem
    • jediný dopravce

Doručení za 2-4 dny se nekonalo.
    Komunikace z obchodem nic moc, na stav objednávky jsem se musela informovat sama, odpovědí byl strohý email.
    Faktura za zboží zato přišla okamžitě, ale ještě 3. pracovní den po zaplacení se nic nedělo, očekávala bych informace, že např. platba dorazila a "vaše zboží budeme expedovat tehdy a tehdy"...
    Česká pošta jako jediný možný dopravce je taky tragédie, zásilku převzali ve čtvrtek, urgovali mě s doručením v pátek, ale zásilka podle trackingu neznámo proč tvrdla celý víkend v Olomouci a došla až v pondělí (za to obchod samozřejmě nemůže).
    Malý zbytečný dárek, který leckteré potěšil, bych si s radostí odpustila, kdyby zboží dorazilo v termínu.

Reakce obchodu Mobilden.cz

Vážená paní,
    děkujeme za vaše hodnocení.
    Expedice se mírně zdržela z důvodu velikonočních svátků. Veškeré objednávky přijaté v tomto svátečním termínu, měly bohužel jednodenní časový skluz.
    Následující den po spárování platby, jsme expedovali vaši objednávku, takže není pravdou, že 3.den po zaplacení se nic nedělo.
    Je nám líto prodlení v doručování, které způsobilo vaši celkovou nespokojenost.
    Mobilden.cz

• Široký sortiment, solidní ceny.
    • Nic mě nenapadá.

Široký sortiment, rychlá dodací lhůta, solidní ceny. Byl to jeden z mála obchodů ve kterém nabízeli příslušenství i na Sony Xperia E4g který byl teprve nedávno uveden na trh.

• Přehledný a rychlý.

Doporučuji..Přehledné internetové stránky,rychlá reakce a dodání.

• Z jedného nákupu nelze spolehlivě ohodnotit obchod. Je přehledný, rychlá dodávka. není nic co by šlo přípomínkovat.
    • Neznám

Vyborný

• Cena, sortiment, rychlost
    • Trochu nepřehledné hledání (té správné baterie)

Dobrý, vyhovující, rozumné ceny i kvalita, skvělá rychlost doručení zboží.

S obchodem jsem byl velmi spokojen. Nespokojen jsem byl s práci české pošty. Napsali, zboží Vám doručíme 30, 4, Tojsem čekal celý den, v poledne jsem šel vyvenčit pejska, u vedlejšího domu stálo auto české pošty. Na muj dotaz zda pro mě zasilku se podíval do seznamu a konstatoval že mi ji doveze kolega v odpoledních hodinách. Zásilka byla velká jako dopis. Nelíbí se mi práce pošty, neumí napsat ,přivezem ráno nebo odpoledne.To nehledě na cenu kterou si uštuji.

• Rychlost doručení, bezva komunikace, zboží přišlo za 2 dny.
    • O ničem nevím

Já jsem velmi spokojená. Zboží dorazilo v pořádku . Nabíječka je skvělá díky tomu, že má dlouhý kabel . Za mě obchod na 100% doporučuji. :-)

• informovanost

doporucuji

V pohodě.

• Překvapil mě od Vás dárek, děkuji a určitě se vrátím na vaše stránky

• Bezproblémová komunikace

Bezproblémový nákup

• Nadupane telefonu za nizke ceny
    • Dorucovani pouze Českou poštou

Personal je ochotny
    Nakup ve vetsine pripadu vyhodny
    Levnejsi nez na Alze :D

• Nízké ceny oproti konkurenci

• - jediný obchod kde jsem sehnal požadované pouzdro
    • - dárek

- 5 hvězdiček

• Setkal jsem se se slušným chováním a bezproblémovým nákupem, což jako přednost v dnešní době vidím.
    • Slabinou je asi cena dopravy. Česká pošta je prostě drahá, lepší by byla nějaký smluvní partner jako "úloženka", "heurekapoint" apod. za poloviční cenu.

Já jsem byl s nákupem spokojený. Telefonicky jsem hovořil s prodejcem, který mi sdělil termín naskladnění poptávaného zboží a nabídl mi, že mě budou mailem kontaktovat, až bude zboží dostupné. Mailem mi přišla zpráva, že jestli mám stále zájem, mohu objednávat. Takže ode mě jen kladné doporučení.

• Dobrý výběr zboží,ceny
    • Nevím.

Doporučuji.

Vrele doporučuji rychle jednání spokojenost

• výborné ceny
    • přehledný obchod