zboží bylo nefunkční. Naprvní pohled bylo vidět, že zboží není nové, ale repasované a na můj dotaz, jak je to možné se nikdo nevyjádřil.

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

zasílaly jsme vám k vaší spokojenosti jiné zboží, další informace nemůžeme bohužel podat, nejsou pro CZ dodavatele relevantní.
    MOBILAGENCY .CZ

• Zboží nedodáno

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

Děkujeme že jste si udělal čas na možnost hodnotit.
    Zboží označeno: NA OBJEDNÁNÍ, Naše upozornění: částku prosím nezasílat - tento dodavatel je vypnut a v těchto dnech se ke zboží od tohoto dodavatele nedostaneme, uzavřen kvůli probíhajícím opatřením, musí se vyčkat na znovuotevření.
    S pozdravem mobilagency.cz

• na dotaz kdy přijde zboží, nikdo neodpověděl

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

Vážený zákazníku, ještě jednou jme vám ten chybějící email přeposlali. Informace v emailu sdělovala ukončení prodeje a nabídku jiné barevné varianty. Vaší odpovědí byla tato recenze.
    SERVIS MOBILNÍCH TELEFONU

• POZOR ZLODEJI TOVAR NEDODALI PENÍZE NEVRÁTILI !!!

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

několikrát jsme vás žádali o zaslání částky, var. symbolu nebo náhledu o provedené platbě. Vždy jste nám jen zdělil že jste to zaplatil. Ještě 24.1. jsme vám odpovídali na váš email o znovu zaslání některého požadovaného udaje. Pokud jste platbu provedl, nechápu proč jste nám ještě nezaslal náhled o provedené platbě.
    Myslím, že se ve vašem případě, jedná o lživé poškozování které se muže posuzovat jako trestný čin.
    mobilagency.cz

• neoriginalni diplej vydavaji za original
    • domluva nulova

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

Vážený zákazníku, pokud díl při montáži zničíte, nebo nepostupujete podle návodu, jdou všechny následky za vámi. Provozujeme hlavně Servis, takže prodávané díly díky montážím známe.
    Přejeme vám do budoucna při jiných opravách více štěstí.
    SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ

• možná cena u ěkterého zboží
    • obchod na dotaz k vrác.zboží ve 14ti denní lhůtě odpověděl arogantně bez ochoty zboží přijmout/peníze vrátit či vyměnit za větší
    • obchod porušuje zákoník,když při vrác.zboží ve 14ti denní lhůtě chtěl uplatnit srážku cca 40% za otevřený obal (u krytu na mobil,což není specif.případ dle zák.)
    • obchod při vrác.zboží ve 14ti denní lhůtě se žádostí odstoupení od smlouvy trval na osobním předání v obchodě v Praze (300 km od bydliště)..
    • obchod zaslané zboží odeslal zpět s odůvodněním "neuznané reklamace",ačkoliv nebylo reklamováno ale vráceno s odstoupením od smlouvy..
    • v průběhu 2 týdnů obchod přišel s několika verzemi,proč nemůže zboží přijmout zpět za plnou cenu či výměnu,všechny odporují zákonu..

Naprosto negativní zkušenost. Dle známého v Praze spíše krámek se servisem než obchod a dletoho se k zákazníkovi zvláště mimopražskému chová. Na můj 1 email jakým způsobem vrátit ve 14ti denní lhůtě a odstoupit od smlouvy anebo vyměnit za tentýž výrobek větších rozměrů 1 pracovník arogantně odpověděl,zda "řeším svoji hlavu když jsem objednal jiné zboží",přestože jsem uváděl přesný typ mobilu. Obchod má na www uvedeno,že před odesláním objednávky zákazníka kontaktuje aby nedošlo k záměně při objednání,nestalo se tak,následně vrácení části peněz podmiňoval zasláním emailů které sám nearchivoval,poté ať zákazník přijede do obchodu osobně,následně že má ve svých obchod.podmínkách srážky za vrác.ve 14ti denní lhůtě,po zaslání zboží toto přijmul až po urgenci za týden,následně údajně zaslal zboží dodavateli s dotazem zda on za otevřený obal bude obchodu účtovat srážku,následně vrátil zboží zpět jako "nedůvodnou reklamaci zboží poškozeno",přestože nebylo reklamováno,ale vráceno resp.odstoupeno od kupní smlouvy..

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

mrzí nás vaše nespokojenost, ale pouzdro zalité lepidlem opravdu vrátit ani reklamovat nejde.

Odstoupení od kupní smlouvy jde, podle zákona a obchodních podmínek, které jste všechny porušil.
    Bez ohledu na vaše neoprávněné a jedovaté komentáře.
    mobilagency.cz

Objednané zboží přišlo v jiné barvě

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za vzniklé potíže. Zboží nám zašlete na výměnu.

• Centrum Prahy
    • Nemají to obvykle skladem, musí se objednat přes eshop

Koupil jsem u nich už několik baterií. Jednu špatnou bulk v pytlíku mi vyměnili. Pak jsem koupil pro SGN4 v blistru a ta byla už 28 měsíců stará. Fungovala, ale stejná rychlost vybíjení, jak 3 roky stará, dennodenně používaná. Na 2 dotazy jestli jim prodej takového ležáku přijde ok, nereagovali.

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

Vážený zákazníku, za vzniklé potíže se omlouváme a baterii můžete samozřejmě přinést na reklamaci.
    Jak jste byl zajisté obeznámen, baterie jsou artikl který nedovážíme a jsou objednávány u jiného dodavatele.
    Pro starší telefony Samsung, nedržíme baterie již vůbec, a jsou k vyzvednutí druhý den po objednání zákazníkem. Dodávky dodavatele od konkrétního výrobce samozřejmě neznáme a ovlivnit stáří vybrané baterie bohužel také nedokážeme. Baterie Sam. bulk jsou pomalu stahovány a bat. blister budou cíleně výrobci pro starší telefony taženy cenově nahoru.

mobilagency,cz

• Na svých stránkách inzerovali skladem 2 ks, pak potvrdili objednávku a nakonec poslali mail, že objednávka není skladem bez dalšího vysvětlení, jestli mi to seženou a pošlou nebo ne.

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

Vážený zákazníku, informace o novém naskladnění byla v prvním emailu. Počty dostupných kusu jsou viditelné pouze pro nás. Heuréka sice ukazovala před aktualizací skladem, košík vás ale již informoval o nedostupnosti - pouze na tel. dotaz.

Baterie byla avizována skladem. Termín dodání se stále odsouvá, aktuálně 14 dní

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

bohužel se někdy stává, že u nás je zboží již nedostupné a heuréka před aktualizací, stále ukazuje pozitivní dostupnost.
    S tímto se nedá nic dělat a je jenom na vás , zda si počkáte na nové naskladnění.
    S přátelským pozdravem mobilagency.cz

Objednávka byla na bílý Lcd ale přišel černý. S komunikací a reklamací nebyl problém. Zboží jsem tedy odeslal, ale náklady na poštovné které bylo 99,- (balík bez dobírky), mi uhradili částkou 42,-. Pošta mi bohužel nic levnějšího nenabídla.

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

reklamace zasílat vždy doporučeně, uvedeno v obchodních podmínkách.
    Omlouváme se za vzniklé potíže.

• Obchod se dosud neozval

Nespolehlivý

V tomto obchodu jsem kupovala pouzdro na mobil proto, protože už nešlo nikde sehnat. Poprvé - cca před půl rokem, přišlo bílé pouzdro s flekem, ale byla jsem ráda, že ho mám. Flek jsem nějakým způsobem vyčistila, ale nebylo to 100%. Říkala jsem si, stane se. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem objednávala pouzdro podruhé a opět přišlo s flekem, ale navíc ještě barví, jedná se o červenou barvu. Tak nevím, zda se zde prodávají věci nižší jakosti...….Myslím si však, že by měl být zákazník o této skutečnosti předem informován. Takže za mě, už příště NE

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

tuto informaci, dostáváme bohužel poprvé od vás v této recenzi. Pouzdra jsou balena v obalech, není možné je rozdělávat a jednotlivě před expedicí kontrolovat. Případné vady na pouzdru nejsou díky originálnímu balení vidět. Bez zpětné vazby od zákazníka nemůžeme s tímto problémem začít něco dělat.
    Proto je důležité nás na tento problém ihned informovat.
    Váš mobilagency.cz
    SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ

• Zakoupená baterie vydržela pouze 3 dny, mobil byl jenom zapnutý pro příjem hovorů ( pouze dva hovory - prozvonění ).
    • Baterie zakoupená v jiném obchodě vydrží 7 dní .

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

Vážený pane, po dvou měsících používání, vám vrátíme peníze za baterii na 13-let starý telefon, u kterého svítí kontrolní štítky vlhkosti jako brzdová světla Pendolína!
    Uvědomujete si, že jsme vám díky vašemu hendikepu, vrátily peníze a baterie putovala do eko. odpadu.
    Stále bohužel platí /pro dobrotu na žebrotu/vyjdeme vám vstříc, aby jste nemusel o berlích vážit na podruhé cestu a ejhle.
    Váš závěr to ale nakonec vysvětluje - zakoupená nová bat. před třemi dny vydrží 7-dní - to již patří do oddělení čar a kouzel v Bradavicích.
    V takovém telefonu, se delší dobu dařit žádnému akumulátoru nebude. .

Mějte se krásně a hodně dlouhé radosti s novou baterií.

• Nelze platit online
    • Nelze platit na prodejně kartou
    • Proces výdeje zboží byl velmi pomalý

Platba pouze v hotovosti nekoresponduje s dnešní dobou

+ nejlevnější pouzdra v Praze
    + žádný poplatek
    + druhý den k vyzvednutí

Vše uvedeno na stránkách a po objednání i v emailu

• V době objednání již nebylo zboží skladem, ale na webu ano.

• Doručeno poškozené zboží, při snaze o vyřešení, nápravu a výměnu za nový funkční díl, absolutně bez snahy o nápravu a přijetí, uznání pochybení.

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

mechanicky poškozené zboží, způsobené neodbornou montáží se nedá samozřejmě reklamovat.
    S pozdrave
    SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ

• To mají uvedeno na webu jako skladem v reálu skladem není.
    • Obsluha v kamenné prodejně se tváří ukřivděně a otráveně když někdo projeví vůli si něco koupit.

Nelze se spolehnout na stav skladu uvedený na webu.

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

STEJNÉ JAKO NA GOOGLE - nutné počkat na výzvu, příslušenství pro 8-let staré přístroje bohužel na obchodě již nedržíme.

S pozdravem a omluvou za případné potíže
    SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ

Objednala jsem si baterii, která mi málem zničila mobil. Nechala jsem ji přeměřit a zjistila jsem, že je vadná. Ok, poslala jsem ji zpět, zaplatila tedy dvakrát poštovné, ale vrátila se mi jen platba za baterii, i když nebyla chyba na mé straně?? Už nikdy více!

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

mrzí nás vaše rozhořčení, ale není tomu moc rozumět? Zaslala jste nám po měsíci baterii s tím že je nefunkční, někdo vám to prý poradil. Inkriminovaná Baterie, nám po plném dobití, běží na služebním MT již dva dny - plná zátěž. Nebylo vám náhodou - někým - zděleno, že je závada v telefonu a oprava se již nevyplatí. Zaslali jsme Vám částku za baterii, přestože již doba pro vrácení zboží byla překročena. Mimochodem, funkčnost telefonu a zjištění jeho závad se provádí v servisu.

mobilagency.cz

Asi pul hodiny po potvrzeni objednavky dorazil email rikajici, ze mam objednane zbozi stale v kosiku, tentokrat s priznakem NEDOSTUPNE. Kdyz jsem se dotazal, jestli to mam brat tak, ze to mnou objednane zbozi jiz neni dostupne, ci se jedna o update stavu po moji objednavce, bylo mi stroze odpovezeno, ze mnou objednany posledni kus si vzal jejich servis. Nakonec objednano jinde.