obědnávka do 13:00 pri odešlou a neodeslaly + zasilkovna to převážela 4 dny do Klatov

Vážený zákazníku,

omlouváme se za vzniklé potíže s lhůtou dodání. Dopravci bylo předáno druhý den. Doufám že zakoupené zboží je v pořádku.

mobilagency.cz

• Hodnocení bylo odstraněno – zákazník hodnotí nákup v jiném e-shopu.

• Objednal jsem komponent na kterém chyběli napájene součástky

• Eshop nesplnil dodací lhůtu. Má jasně napsáno, že objednávky vytvořené do 14:00 budou expedovány ještě daný den. Já objednávku vytvořil a zaplatil v 11:15. Eshop mi následně "hloupě" napsal, že přepravce byl u nich daný den v 10:00. Za toto velký palec dolů

vážený zákazníku,

- ověřeno -
    platí samozřejmě pro zboží skladem, vámi vybraný produkt je s popisem /dostupné druhý den/
    Neodešlo by to ani dopolední dopravou. Druhý den odesláno u nedostupného zboží - je palec nahoru.

mobilagency.cz

Nejhorší e-shop z kterého jsem objednával ,zboží přišlo poškozené v nepoškozen balíčku.

vážený zákazníku,

- ověřeno -
    tento problém nás mrzí,

kontrola zboží u tohoto dopravce musí proběhnout ihned a nejlépe na místě. Ochranná skla jsou před odesláním kontrolována a balena do odpovídajících přepravních obalu.

mobilagency.cz

Problémy s dlouhou dobou dodání, nevyrozumívají přes SMS

K objednávce se nepodařila platba kartou, možnost platbu opakovat nebyla. Ihned jsem provozovatele kontaktoval se žádostí o zaslání údajů pro platbu převodem.
    Údaje jsem dostal, nicméně o cca o 4 hodiny následoval email od obchodu, že objednávka byla zrušena.

Vážený zákazníku,
    systém po neúspěšně provedené platbě bohužel automaticky zašle informaci o stornu a možnosti platbu opakovat.
    Platil samozřejmě ten první email.
    Omlouváme se za vzniklé potíže.
    mobilagency.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zaslán jiný díl než byl objednán a poškozen.

Vaše reklamace vadného dílu nebude uznána, protože to je VŽDY jen vaše chyba. V tomto obchodě jsou totiž neomylní!

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

Zákazník zaslal horkovzdušnou pistolí poškozené LCD, utržený flex pod-svitu atd. Následně se pokusil zničený díl reklamovat po třech dnech od vyzvednutí dopravcem jako námi zaslanou chybu. Dle starého českého rčení "z cizího krev neteče" tak proč se budu učit za své peníze?

• rychlost vyřízení objednávky
    • přišlo jiné zboží

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

Vážený zákazníku, vše napraveno - spokojenost zákazníka na prvním místě
    mobilagency.cz

2 ks baterií, byly vybité , po nabití nemají kapacitu stačí jeden hovor a jsou vybité. Původní baterie vydrží nabité aspoň 3 dny.

shrnutí pro upřesnění:

- nedostali jsme od vás žádné informace o vzniklém problému
    - zakoupeny 2 typy baterie
    - každá je od jiného výrobce
    - stejná závada s kapacitou
    - 15-let staré telefony vydrží na původní bat. 3-dny

Váš nákup a informace o problému touto cestou jsou pro nás k nepochopení.
    mobilagency.cz

Po objednání náhradního LCD na mobilní telefon přišla zásilka. Vše v pořádku do rozbalení. Při rozbalení z bublinkové fólie byl viditelně porušen flex kabel k dotykové ploše. Připojení k telefonu jen potvrdilo nefunkční dotyk. Následovala e-mailová korespondence s obchodem, který se k tomu staví zády ve stylu "Od nás odešlo v pořádku, reklamaci neuznáme." Na dotaz, jak tedy postupovat v případě, že to takto již bylo doručeno jen opakovali svoji mantru o několikateré kontrole (o které si myslím své). I přes tu jejich "kontrolu" odeslali vadný kus a tváří se, že je vše v pořádku. Za mne tedy již nikdy objednávka u této pseudospolečnosti.
    A doporučuji každému si rozbalení natočit na mobilní telefon ať máte důkazy...

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

vaše rozladění nás velice mrzí ale díl je před odesláním vždy důkladně překontrolován. Důvod dvojité výstupní kontroly je důležitý pro vyřazení následku všech pseudooprav.
    Jinak je tato pseudofirma na trhu 19-let.
    SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ A TABLET

• rychlost doručení a vyřízení objednávky
    • nekvalitní dísplay

bylo mi doručený display, bohužel nemá takové vlastnosti jako originál.
    v porovnání s originálem nemá takovou světlost , i přes maximální jas nejde na denním světle vidět vůbec nic.
    druhý nedostatek v porovnání s originálem je kvalita tvrdosti displaje. už při samotné výměně je poznat že je tenčí a po týdnu běžného používání (mám telefon v celo obalu) už mám malou prasklinu na displeji.

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

ohledně kvality, výběr byl na vaší straně, vybral jste nejlevnější díl. Tím páde se nedá srovnávat s originálním dílem.
    Co se týká mechanického poškození / prasklinka/ mohla klidně nastat neodbornou montáží která poškození zapříčinila.
    Originální díl lze také zničit za krátkou chvíli, záleží na způsobu používání - pády, MT s klíči v jedné kapse atd...

• Pravděpodobně montáž zdarma
    • Doprava zdarma na pobočku
    • Obchod vypadá seriózně
    • Zboží za slušné ceny
    • Málo zboží skladem
    • Dlouhá doba čekání na zboží, které není skladem

Obchod nedoporučuji.I když jsem u nich zakoupil displej na telefon.Na mou otázku jestli mohu v případě že k displeji neseženu rámeček displej vrátit do 14 dnů mi bylo řečeno že ano ale peníze vrátí až displej přezkouší jestli je v dobrém stavu.
    1.Velmi zajímavé i když to odporuje obchodnímu zákoníku
    2.Při předání vám ale nejsou schopni ukázat jestli displej opravdu funguje
    Naštestí v mém případě vše fungovalo ale displej svítí o 50% méně než původní.
    Závěr - Jestli nechcete mít zbytečné problémy s případným odstoupením od smlouvy do 14ti dnů ,je řada jiných obchodníků kteří mají uplně jiný přístup.Byl to můj první nákup a zároveň poslední.

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

mrzí nás vaše překvapení nad standardním postupem, u případného vrácení servisního dílu. Jedná se o díl, který vyžaduje odbornou montáž a pokud si ho nenecháte vyměnit na našem servisu, je snad jeho kontrola na místě.
    Pokud se jedná o svítivost konkrétního dílu, nebyly jsme o této skutečnosti bohužel informováni.
    SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ A TABLETŮ

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Klamání zákazníků
    • Arogance

V Mobilagency jsem kupoval LCD na iPhone 7. Po otevření a zapojení displeje jsem zjistil, že je nefunkční.
    Při reklamaci mi bylo sděleno, že jsem první zákazník, který mám tento problém, ale po tom co jsem viděl některé recenze, tak zjišťuju, že první rozhodně nejsem.

Obchod určitě nedoporučuji, raději si to objednejte z Wishe, kde je kvalita i záruka na vyšší úrovni než u Mobilagency.

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

vážený zákazníku, vaší reklamaci jsme nezamítali u nás, byla řádně předána dodavateli k posouzení. Díky tomu je reklamace krytá jasným posudkem třetí osoby a při zjištění oprávněné závady je díl vyměněn za jiný. Pokud se nám vrátí reklamace s posudkem mechanického poškození neodbornou montáži, jde ztráta logicky za vámi. Jsme hlavně Servis, vždy doporučujeme provést opravu u nás, odborně a s odpovědností za případné problémy.
    Tyto konkrétní díly jsou nakupovány u Českého dodavatele, který je s tímto zbožím v podstatě na všech nabídkových webech a tuzemských portálech.

Mrzí nás vaše nespokojenost.

• Technik

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

Vážený zákazníku, ze zákona je nutno na provedenou opravu držet záruku, proto má technik právo nepřijmout zakázku u které není toto možné, z důvodu špatného stavu přístroje.
    Děkujeme za nákup, snad vám oprava dopadne dobře.
    S přátelským pozdravem mobilagency.cz
    SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ A TABLETŮ

Došel mi polofunkční díl (displej s dotykem) s vadami které jsem nemohl způsobit a reklamaci mi neuznali, podotýkám že nejsem jediný zákazník s touto reklamací, takže nedoporučuji LCD jsem zakoupil znova v jiném obchodě a vše funguje jak má.

Vážený zákazníku,
    reklamace byla zamítnuta ale z jiného důvodu! Zaslal jste nám úplně zdevastovaný díl. Přelámané flex pásky, poškrábaný dotyk, chybějící/odřená barva po obvodu dot. panelu atd. Podotýkám že jsme již dlouho neviděly, díl po 5-dnech v takovém stavu. Nedoporučujeme tomuto zákazníkovy /ZASTAVÁRNA PZ/ něco zasílat.
    Vždy Doporučujeme zákazníkům provádět demontáž/montáž kompetentní osobou.
    SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ A TABLETŮ

Špatný stav objednávky a špatné zkušenosti s prodávajícím pri reklamaci

Reakce obchodu MOBILAGENCY.CZ

nedodržení postupu při finální montáži. Doporučujeme montáž u odborné firmy.