• Zadne

Doporucuji

• Obchod funguje bez problemu, na uvedene telefonni cislo jsem se bez problemu dovolal, dostal jsem vsechny zadane informace, iphone dorazil naprosto v poradku v zatavene folii, vse funguje jak ma. Nechapu negativni komentare a tvrzeni ze shop nekomunikuje.
    • Nejsoy

Nemam zadnou negativni zkusebost, vse probehlo v poradku vcetne komunikace i dodani zbozi, koupeny iphone byl nerozbalen, novy a v poradku. Ignorujte negativni komenty, obchod doporucuji.

• Jediný obchod kde měli telefon obal a ochranné sklo

cena a rychlé doručení

• balení bylo poškozené, ale produkt v pořádku.

• Rychlost, spolehlivost.

• Dobra komunikace
    • Nevim

Muzu doporučit
    Rychlost
    Cena
    Zboží druhy den doma

dobré ceny, rychlá doprava

• Super ceny,rychlost dodani..
    • Zadne

Byl to muj prvni nakup v tomto obchode a urcite ne posledni..

• Zboží bylo levné.
    • Žádné

bezproblémová rychlá koupě

Po precteni recenzi na heurece, kde si zakaznici stezovali na nekomunikativnost obchodu a problemy jsem byl trosku v nejistote, objednal jsem proto na dobirku. Ackoli prodejce omylem uvedl fakturacni adresu i jako dorucovaci, tak po telefonickem rozhovoru okamzite napravil svoji chybu a vse probehlo dle dohody.

Za ceny jake prodava tento prodejce se takova drobna chyba proste muze stat a proto tento obchod DOPORUCUJI.

Pekny den.

• Oceňuji rychlost obchodu. Zboží jsem objednala a během hodiny mi přišel email, že je zboží odesláno dopravní společností. Díky za tuto zkušenost.
    • PPL firma měla zboží dodat druhý den, tak se bohužel nestalo, takže jsem si zboží musela vyzvednout v jejich skladě, jinak by mi ho doručili až další den, aniž by mě někdo kontaktoval, že zboží nedodají dle plánu a informací v emailu. Takže bych určitě doporučila změnu dodací společnosti.

Určitě doporučuji! Po telefonickém kontaktování obchodu, kvůli zjištění doplňujících informací, jsem hned objednala zboží. Během hodiny mi přišlo do emailu potvrzení, že je zboží odesláno dopravní společností. Jelikož nežiji v ČR, byla pro mě rychlost velmi důležitá. Zboží jsem dostala nepoškozené. Celkově s obchodem jsem byla velmi spokojená. Jen určitě nedoporučuji zasílání PPL společností, zkuste nějakou spolehlivější firmu.

• rychlost dodání
    • dobrá komunikace o informace o změně stavu objednávky

Velice příjemný a rychlý nákup. Určitě zde nakoupíme znova.

• rychlost, cena

V pondělí jsem objednala telefony, v úterý přišel jen jeden, po zavolání do obchodu se omluvili a ještě ten den odeslali zdarma druhý telefon. Kurýr druhý den volal, že telefon veze, a domluvili jsme se, že ho doveze k rodičům, nicméně nakonec volal, že ho dal k sousedům v ulici. Což se mi tedy moc nelíbilo. Jinak tedy po menšim nedorozumění jsem ve finale spokojená a obchod jako takový doporučuji, chyba se stane.

• dobre ceny, rychlost, profesionalita

• Rychlost komunikace dobrá cena
    • Nevím

Celkově jsem spokojen se vším a doporučuji obchod jen jsem nedostal Český návod a originál záruční list což po obchodu budu chtít.

• Já jsem naprosto spokojená. Zboží dorazilo včas,v pořádku. Nemám žádné připomínky.
    • O ničem nevím.

Byla jsem velmi spokojená. Mají nejnižší ceny,doprava a komunikace s obchodem nemá chybu.

Objednáno, rychle dorazilo a dorazilo v naprostém pořádku..
    .. cena OK

• Dobrá komunikace a rychlé jednání
    • Nevím

Všem doporučuji.