• Rychlost vyřízení objednávky
    • Kromě hodnocení rozsáhlým popisem, prodejce nepoužívá čísla zakázek (pro snadnější orientaci zákazníka (vlastně i to jsem tam zmínil)).

Zakázka byla vedena v e-shopu Mobil-Telefon.cz, odkud mi přišel i první e-mail z adresy [email protected]. Zakázky zde NEMAJÍ ŽÁDNÁ ČÍSLA, podle kterých bych je mohl dále evidovat (třeba už pod VK SERVIS, vysvětlím dále). O VK Servisu v e-mailu (v "offline" verzi zprávy) není ani zmínka. Je zde jen odkaz na OBCHODNÍ PODMÍNKY, kde už ale VK SERVIS PRAHA, s.r.o. figuruje jako prodávající. Další e-mail už z adresy [email protected], SMS a odesílatel zboží (včetně papírového "dokumentu" (nikde není slovo "faktura", ale budiž)), všude už je zmíněný VK Servis. Opět bez jakéhokoliv čísla zakázky. A pro změnu nikde není ani tečka o e-shopu Mobil-Telefon.cz, kde jsem objednávku uskutečnil a který je předmětem tohoto hodnocení. Na adresu [email protected] jsem na začátku týdne (den po převzetí a odzkoušení zboží) hned poslal e-mail na který mi neodpověděli. Během tohoto hodnocení, kdy jsem si všiml celé té záležitosti, jsem ještě přeposlal daný e-mail na [email protected].*

*Málem jsem toto hodnocení už takto odeslal. Přerušila mě rychlá odpověď na můj poslední e-mail (na ten zaslaný na [email protected], i s mojí zprávou v "historii"), ale byla odeslána z [email protected].

• Peníze mi vrátili včas.
    • Přišel jiný typ mobilu, než jsem si objednala.
    • Po telefonu mi bylo oznámeno, že ten typ nenabízí, ale na Heurece byl v nabídce.

Obchod reagoval pouze automatickou odpovedi, s tim ze se ozvou. Do dnesniho dne se nikdo nozval tak jsem objednavku zrusil.

• Nepravdivé údaje o telefomu
  • Objednávku jsem zrušil, tak nemohu hodnotit. Zmíněný telefon jsem objevil v našem místním obchodu a zakoupil tam.

Reakce obchodu Mobil-Telefon.cz

trochu mi uniká, proč tedy hodnotíte a záporně. V případě, že jste objednávku sám zrušil, těžko můžete přece mít jakékoliv negativní zkušenosti...
    Osobně se domnívám, že půjde spíš o "překliknutí" ve vyplňování dotazníku spokojenosti společnosti Heuréka.CZ.

Jan Mansfeld, Mobil-Telefon.CZ

Prisel mi jiny telefon

neumíte napsat na balíček přesnou doručovací adresu a k posílání zboží českou poštou se nebudu vyjadřovat šlo mi to 7 dní než balíček dorazil
    Mráček

Mobil jsem vrátil protože nefungoval. Ověřil jsem si to v prodejně o2

Telefon dorazil včas, ale byl evidentně již použitý a navíc nefungovala v něm SIM karta. Z toho důvodu byl vrácen. Peníze ani po týdnu jsme zatím neobdrželi zpět.

nic nemám,nevím co mám hodnotit

• Zřejmě žádná. Kdyby bylo zboží funkční, tak cena
    • Velmi mizerná komunikace
    • Použité/ repasované zboží velmi pochybné provenience

Zboží v používaném či nevhodně skladovaném obalu, neoriginální fólie na displeji, nenápadně, ale odřené. Navíc afunkční. Po písemné dohodě s p. Pátkem jsem odstoupila od smlouvy (jiný funkční kus dle jeho tvrzení nebyl skladem), zboží zaslala zpět. Převzato před 2 týdny, zaplacenou částku dodnes neuhradili. Telefony nezvedají, záležitost urguji mailem.

• Zboží nedorazilo do 24 hodin jak bylo slíbeno ani se nikdo neozval telefony jsem musela koupit jinde
    • Namísto Huawe Y7 Prime 2018 jsem dostal Huawei Y7 Prime což je dost podstatný rozdíl

17.9.2018 som si objednala mobil. Okamžite mi prišla automatická odpoveď o zaevidovaní objednávky s tým, že ma čoskoro budú kontaktovať. Do dnešného dňa (2.10.2018) sa nikto neozval.

Velmi špatná komunikace. Celý den se nedalo dovolat, půl hodiny před koncem pracovní doby mi přišla zpráva "zavolejte zítra". Při prosbě o potvrzení přijetí telefonu zpět na prodejnu a následném i slovním požadavků jsem se reakce stále nedočkala. Nyní čekám na navrácení financí do 14dni, tzn. 6.8.2018. Snad budu mile překvapená

• Zboží jsem objednal a ani se mi neozvali.

• zasdna komunikace
    • Týden a nic!!

• Komunikace 0

Obchod úplně na hovno. Člověk si objedná tel. A přišel jenom potvrzovací e-mail. Jinak komunikace na bodu mrazu. Shop úplně na nic

• Zmatene informace ohledne webove adresy-jedna webovka prijima druha webovka odesila.

Ozvala se mi jedna webova adresa,ze mi posila mobil,ja jsem jim rekla,ze jsem si u nich nic neobjednala.Druha webovka,kde jsem si mobil objednala nic neposlala.Po nekolika dnech patrani jsem zjistila,ze jsou nejak propojeni.Ale kdo to ma vedet,kdyz to tam nikam nenapisou???