• včasné dodání
    • nízká cena zboží i dopravy

jsem spokojen, hodnotím dobře

• Velice spokojen velmi ochotní a vstřícní doporučuji

profesionální jednání
    rychlé dodání

• dá se spolehnout
    • informují o objednávce
    • fungující zbozi

spolehlivý

Objednávána baterie do Lenovo P1M v polovině května a do dnešního dne nic nepřislo a obchod nereaguje ani na emaily a telefonní číslo je nedostupné. Objednávka je to číslo 201871728. Byla bych ráda, kdybych se někdy dočkala jak odpovědi tak objednaného zboží.

Již jsem s prodejcem domluvena na opetovném zaslání zboží. Tak jsem zvedava :-)

Reakce obchodu MobieShop.cz

Dobrý den, paní Žigmundová,

zboží Vašemu příteli bylo odesláno již v sobotu. V komunikaci jste slíbila recenzi upravit. Mrzí mne, že k tomu nedošlo, ačkoliv my jsme splnili co jsme slíbili. Děkuji, Matyáš. MobieShop

• Rozhodující byla nízká cena
    • Zasilkovna přepravovala balíček skoro čtyři dny na to jak jsme malá země, ale za to obchod nemohl

good

Super webshop

• informování o stavu objednávky i zásilky
    • Kurýr dojel na čas
    • Platba dobírky kartou
    • Kvalita zbozi
    • Vzhled stránek

spokojenost

Zboží bylo po dohledání dodáno. Děkuji za to.

Reakce obchodu MobieShop.cz

baterii jsme Vám odeslali již v pondělí. V e-mailu jste slíbil recenzi přehodnotit. Byli bychom Vám za to vděční. Děkuji, M. Marek - MobieShop.cz

Bez problémů

• Solidní pristup
    • Nízká cena

Ok

• Ok

• Výborná komunikace, rychlé dodání, pěkný výběr, slušné ceny.

Doporučuji.

• Nekomunikují, ne emaily neodpovídají, na telefon se nedá dovolat.Zboží zaplaceno. Týden od objednávky a NIC!!

Nejhorší E-shop na kterém jsem kdy nakupoval.J. Heral,obj.:201898184

Vše perfektní - komunikace, rychlost dodání a kavliata výrobku

• V E-shopu jsem nakoupil zboží které jsem si na netu vybral a v tomto obchodě bylo nejlevnější.Doprava byla velice rychlá. E-shop cválím a doporučuji.

Hodně dobré

• velký sortiment a fajnové ceny
    • Bez plateb kartou?

Spoko

• V pondělí objednáno a zaplaceno, ve čtvrtek skvělý přepravce GLS doručil. Skvělý obchod i přepravce.

popsal jsem výše

• nekomunikují

Mám objednánu a zaplacenu baterii kod 410, ob. číslo 201857214. Na mail neodpovídaji a tel. nedostupný.