• Velmi rychle vás připraví o peníze
    • Ještě rychleji vás připraví o iluze, že dostanete zboží
    • Naučí vás trpělivosti, když čekáte opakovaně několik dní na emailovou odpověď
    • Odnaučí vás používat zbytečné věci, jako je telefon.... ten nezvedají... nikdy
    • Celý e-shop, včetně společnosti ZANNELLA, s.r.o. a její mateřské slovenské FINESSO SLOVENSKO, s.r.o. je jedno velké neštěstí.
    • Je to taková parodie na e-shop
    • Už samotné odeslání zboží je taková velká neznámá
    • Platba předem je jako ruská ruleta s plným zásobníkem

Ještě jsem neviděl větší diletanty a lháře... a že jsem toho za 45 let už viděl !!!
    Pokud si chcete zvednout krevní tlak a zvýšit hladinu adrenalinu, doporučuji nákup s platbou předem, nejméně za 2 litry, ať to stojí za to :-D

A teď vážně...... je to opravdu neštěstí. Nevím, jestli jsou provozovatelé nějak nemocní, nebo trpí duševní chorobou, či jsou nesvéprávní, ale pokud ne, patří přinejmenším zpět na základní školu a pak lekce slušného chování.

Vzhledem k tomu, že jsem si zboží objednal 1.7.2018 a dnes je 12.7.2018 a zboží ještě nedorazilo, tak sorry jako. I když vezmu v potaz dva svátky, které byly 5.7. a 6.7., zboží jsem měl dostat do čtyř pracovních dní tj. v pondělí 9.7.2018. S touto akcí, pochopitelně, nemohu být spokojen.

• Zboží, které je uvedeno skladem, nebylo doručeno.
    • Doposud nebyla vrácena online platba.

• Obchod po týdnu usoudil, ze objednané zboží, které měl na skladě, nedokáže sehnat v rozumném termínu, tak mou objednávku zrušil.

• doručení zboží trvalo dlouho
    • ubohá komunikace

• 3 dny doprava???Us cekam 3 tydni?????

• Objednávka nevyřízena - 14 dni po zaplacení nedoručeno
    • Po zjištění v Ares se jedná o majitele ze Slovenska který je podvodník a heureka.sk ho NEDOPORUČUJE!!!!

Rozhodně nákup nedoporučuji!!! Jedná se o podvodný e-shop!!!
    Nakoukalová

Zboží objednáno 20.6.2018. Po několika urgencích mi 9.8.2018 vrátili peníze s tím, že není v jejich silách mou objednávku vyřídit v uspokojivém termínu... Určitě neobjednávejte :-(.

• Není komunikace....

Nekvalitní použité zboží mi přišlo

• Nespolehlivost
    • Nekomunikuji

Zbozi objednano 18.6., 19.6. Prisel email, ze je zbozi expedovano. Do dnesniho dne tj. 1.7. Zbozi nemam a prodejce nereaguje na zadne moje emaily.

• Žádná mě nenapadá
    • Rozhodně nedoporučuji
    • Velmi špatná komunikace
    • Nezájem o zákazníka

Dne 21.5.2018 jsem si objednal baterii do mobilu.I když jsem zadal jako přepravu Česká pošta,došla mi úplně jinou dopravní společnosti,ale budiž.Když jsem baterii dal do mobilu,měla strašně veliký úbytek na kapacitě a když jsem mobil restartoval,měl ihned o 30% méně. Když jsem kontaktoval prodejce,tak mi bylo napsáno,že mám baterii poslat k reklamaci s popisem závady na uvedenou adresu,kterou mi pán Matyáš poslal.V mailu mi bylo ještě sděleno,,: Ačkoliv máte ze zákona nárok na výměnu zboží, my dáváme nadstandard v podobě možnosti vrácení peněz. Záleží tedy na Vás, kterou variantu zvolíte?"Zvolil jsem tedy vrácení peněz a že mě budou informovat.Když se mi nikdo neozýval,tak jsem napsal,zdali adresa byla správná,bylo mi napsáno,že si baterii stáhli kolegové z reklamačního,kteří sídlí jinde.Čekal jsem tedy na nějaké vyjádření,nebo peníze.Ani jedno,ani druhé.A když jsem je opět po několika dnech kontaktoval,bylo mi napsáno:,,
    Nyní k reklamaci - nevím, co Vás to napadlo psát nějaké údaje na produkt, byť z Vašeho pohledu vadný. Musím říct, že jsme zvažovali, že Vaši reklamaci vyhodnotíme jako neoprávněnou, leč hádat se s Vámi nechci, na to nemám čas.
    S ohledem na výše uvedené Vám sděluji, že jsem Vaši reklamaci uznal a zadal jsem příkaz k proplacení na Vámi uvedený bankovní účet, kam Vám peníze dorazí do čtvrtka."Do dneska nic...
    Počkám tedy do 14.7.,protože je ze zákona 30 denní lhůta a když se nic nebude dít,budu to řešit.O peníze mi nejde,ale o přístup k zákazníkovi a jednání.Vidím,že nás je tu víc,tak mě můžete kontaktovat: [email protected].
    Objednávka č.: 201801735

• příjemný pán, vše v pořádku

rychlost

• Nedostatečná komunikace při řešení problému

Bylo mi zaslané jiné zboží než které jsem si objednal a komunikace týkající se reklamace je naprosto nedostatečná.

• Dobrá cena

• Poslali jiné zboží než jsem si objednala konkrétně jinou kapacitu baterie než bylo požadováno a do dnešního dne žádná odpověď ani vysvětlení

• Nekomunikují
    • po zaplacení zboží neodešlou

Rozhodně nedoporučuji!!!!!

Dne 9.6.2018 jsem provedl objednávku č.201853713, kterou jsem uhradil převodem.
    12.6.2018 přišel mail s potvrzením, že obchod přijal platbu, téhož dne přišel další mail, že připravují zásilku k odeslání.
    13.6.2018 přišel mail:
    "Dobrý den,
    Vaši zásilku jsme pečlivě zabalili a zítra ji předáme Vámi zvolenému přepravci.
    Odkaz pro sledování zásilky Vám bude zaslán na email v průběhu večerních hodin. Pokud byste udaje pro sledování neobdrželi, odpovězte prosím na tento email a my sjednáme nápravu.
    Pěkný den Vám přeje MobieShop.cz"
    21.6.2018 jsem se pokoušel zjistit, jak to vlastně je s mou zaplacenou zásilkou. Nejdříve telefonicky, což se nedařilo a nedaří i nadále a pak i mailem bez odpovědi.
    Dnes 22.6.2018 se samozřejmě také dovolat nemohu.
    Třeba této společnosti křivdím a pro přepravu zvolili přepravce, který doručování bere trochu oklikou, pravděpodobně přes moře.
    Každopádně je slušnost odpovědět zákazníkovi na mail, nebo mu zvednout telefon.
    Je zde ale i další možnost, že kladné komentáře, kterých je zde pomálu, si provozovatel píše sám, aby zde nebyli jen negativní. A vydělávají na hlupácích jako jsem já, kteří zaplatí zásilku předem.
    Proto doporučuji u této společnosti nenakupovat, pokud má někdo peníze navíc a chce o ně přijít, rád pošlu své číslo účtu a zaslat je můžete mě. Stejně by jste objednané zboží neobdrželi.
    Budu čekat na vyjádření společnosti do 30.6.2018 a poté budu informovat ČOI. Nejde mi tak o tu částku, ale o princip, že nejsou schopni odpovědět.
    Tak že zde nenakupujte - zboží nedostanete.

• Objednávka byla vyřízena jen částečně, byla dodána jen polovina objednaného zboží, ačkoli byla celá objednávka uhrazena předem. Po reklamaci sice byla mailem doručena omluva se slibem okamžitého dodání chybějícího zboží, to bylo ale všechno. Nyní, po více jak 2 týdnech od reklamace, je uvedený telefon nedostupný a na mail nikdo nereaguje.

VYHNOUT SE MU!!!

• není co napsat
    • existence obchodu

objednal jsem 2 druhy zboží u obou uvedeno že je skladem s termínem dodání 5 dnů, zaplaceno ihned po objednání, +2 dny přišel email platba přijata, +3 dny přišel email že zboží se připravuje k odeslání, +8 dnů přišel email že zboží odesílají, +11 dnů mi bylo zboží službou GLS doručeno , ale pouze jedno a to ještě jiné než jsem si objednal, +22 dnů nechtěné zboží odesláno zpět do obchodu, od té doby nikdo nekomunikuje, telefon nedostupný, žádné peníze nevráceny, zatím ještě čekám, ale už to dlouho nevydržím. Nejhorší eshop s jakým jsem se kdy setkal. Více takových eshopů a budu nakupovat jen v kamenných. Chovají se jako podvodníci. Musím dát aspoň půl hvězdy, jinak nelze hodnocení uložit, nedal bych žádnou.

• Přišlo rychle a za pár peněz
    • Prodejce fajně poradil a vyšel vstříc
    • Baterka zatím funguje, takže věřím, že nebudou žádné problémy

Obchod jsem našel spíš náhodou, není možná nejlevnější, ale prodejce má takový parádní osobní přístup, žádná strojová bába, ani plechová huba. Uměl mi poradit a víceméně me to vlastně dost přesvědčilo. Baterka vypadá, že je nová, origo, zatím funguje skvěle. Doporučuju

Skvělý přístup, briskní expedice. Spokojenost! Kam se hrabou "velcí" hráči, když ti malí to umí lépe a levněji. DOPORUČUJI

Doporučuji, rychlé vyřízení objednávky, zboží dorazilo v pořádku, super!