Rychlost dodání

• Rychlé dodání zboží.super jednání

Nakupovala jsem poprve ,nějak by to mělo vypadat u všech prodejcu.
    Naprostá spokojenost....cena i dodání zboží

• rychlost doručení
    • ochota při změně místa doručení na poslední chvíli
    • motorky vypadají kvalitně
    • zatím žádná

Koupil jsem sobě a synovi k vánocům motorky. Malou motorku jsem chtěl v krabici, ať si ji malý rozbalí sám pod stromkem a budeme ji spolu skládat. Dirtbike 125cc 712 vypadá dost dobře, rozvozák mi motorku vyzkoušel, předvedl a řekl co a jak. Jsem nadmíru spokojen až malej povyroste, vím kde koupím další level. Takže doporučuji

jednoduchý a levný eshop

co si objednam to dostanu.super

Zboží bylo doručeno velmi rychle

• Rychlost Dodání, perfektní komunikace

Okamžitá komunikace, rychlost doručení zboží, obchod mohu určitě doporučit

Vše na jedničku s hvězdičkou. Milá komunikace a super rychlé dodání.

Vše na 100% - rychlost dodání, kvalita zboží. Super, doporučuji

• rychlé vyřízení

• Rychlé odeslání zboží

• Rychlé dodání objednaného zboží.

Objednaný kufr sice přišel včas ale před odesláním jej zjevně nikdo nezkontroloval. Dobrý obchod by neodeslal zákazníkovi kufr s poškozeným a nefunkčním vnitřním zipem. Věc jsem reklamací neřešil. Obchod moji důvěru zklamal. Obchod není plátcem DPH což jsem zjistil z faktury. To ale může být moje chyba že jsem www stránky nezkoumal podrobně.

Reakce obchodu MKobchod

Jelikož máme kufry balené jako sady a pán si objednal pouze ten nejmenší, museli jsme tedy všechny kufry rozbalit a rozepnout. Navíc kufr byl zaslán v neoriginální krabici. Je tedy jisté, že kufr byl kontrolovaný. Ovšem se může stát cokoliv (i během používání) a pak má zákazník právo zboží vrátit či reklamovat. V menu nahoře jsou obchodní podmínky, kde hned na začátku je uvedena firma, která zboží prodává i to, že nejsme plátci DPH. Není potřeba zkoumat podrobně. Navíc u cen v našem eshopu nemáte uvedeno, že se jedná o cenu včetně DPH, popřípadě ceny bez DPH. Doporučujeme vždy ověřit od koho nakupujete, často to jsou i zahraniční firmy a pak je problém např. s reklamací. Tato recenze nás mrzí, neboť jsme malá rodinná firma a snažíme se být maximálně důslední. Kufry např. fotíme v reálné podobě.

Dle telefonické domluvy vše klaplo, pani byla velmi ochotna. Vyzvednuti v 20:00 nebyl problém.