• Produkt, který jiný obchod nenabízí.

I přes negativní reakce na tento obchod jsem zboží objednala a byla mile překvapena rychlostí dodání, nebýt víkendu, tak tři dny-super!

• Široký sortiment jinde nedostupného zboží
    • Platba v Kč
    • nemá

Obchod můžu 100% doporučit .
    U zboží dováženého z ciziny doporučuji nejdříve tel. dotaz na dostupnost .
    S obchodem jsem maximálně spokojen

Mám dojem, že obchod naprosto nefunguje. Za 12 dní nic s objednávkou děje. Napsal přes kontaktní formulář - neodpověděl.

• Přehlednost, rychlost dodání.

• Cena zpravidla levnější než konkurenční eshopy v ČR.
    • Uvádí, že zboží je skladem a po cca 3 týdnech přijde email, že vlastně skladem není a ani nebude.
    • Přesto je však produkt stále v nabídce eshopu (a stále skladem).

Nedoporučuji, zavádějící informace ohledně dostupnosti zboží.

• Maximálně dovoz. Ale dopadl v pořádku.

• široký sortiment
    • Označuje, že má zboží skladem, a přitom to není pravda. Následně oznámí, že mají zboží někde v zahraničí a že ho přivezou, přijmou na svůj sklad a teprve pak pošlou k zákazníkovi. Už čekám druhý týden, a stále nic.

Nestojí to za to, že jsou některé položky levnější. Příště si raději připlatím, zboží dostanu rychle a nebudu muset čekat.

• Mam to bez starosti. Setri mi moj cas.
    • Pre mna ziadne.

Bezstarostny nakup

• dlouha cekaci doba na dodani

• Zboží zakoupeno pře 10 dny označené jako skledem. Nic nedorazilo odezva žádná.

Zboží jsem si objednal a v pořádku dorazilo, vše OK. Jsem s objednávkou spokojený.

• na stránkách je zboží skladem a není to tak a tak čekám až jej dovezou z ciziny a pak mi jej pošlou-kdybych to věděl jistě bych se snažil zajistit někoho jiného

zatím nespokojenost

• Zaplacené zboží dosud nedorazilo,zvažuji právní kroky k nápravě tohoto stavu a fascinuje mne drzost,s jakou si dovolujete mne za těchto okolností oslovit.Jde-li pouze o nedorozumění a zboží již je na cestě,velmi ráda své hodnocení odvolám a dám příznivější. Jana Brychtová

No contact

Reakce obchodu www.mixxer-medical.cz

Dobrý deň.
    Keďže Vaša platba nebola poukázaná na náš účet, nemohla byť Vaša objednávka ani spracovaná. Z našej strany teda k pochybeniu nedošlo.

• Rychlost dodavky
    • Zadne

• špatná komunikace, voláte na Slovensko! vracíte zboží na Slovensko!

Pozor nepoužívat!

• Neni mozne se dovolat a ziskat info , zda zasilka byla odeslana

• Velice široký sortiment zboží,
    • příznivé ceny
    • rychlost dodání

• rychle, levně, ochotně
    • ---

Zbozí jsem objednal a zaplatil, podle mailu mělo zboží přijít po zaplacení. Po měsíci jsem zaurgoval a teprve poté přišla informace, že produkt byl vyprodaný a že přijde za dalších 10 dní...

• Katastrofální dodací lhůty

Nedoporučuji