• možnost vyzvednutí v místě bydliště

Nespokojenost není s dodáním zboží,ale s kvalitou dodaného zboží.U kabelky okamžitě povolily stehy ve venkovní kapsičce.Výrobek nikomu nedoporučuji.Levný,ale odbytý,

Reakce obchodu MixOne.cz

to je nám líto, zboží Vám samozřejmě vyreklamujeme.

• není kam se dovolat

• Prodavaji cinske zbozi s odpovidajici kvalitou ale za cenu normalnich znacek.

Dobrý den, dodavatele z Číny nemáme ani jsme nikdy neměli. S pozdravem, MixOne

• Při objednávce jsem požadovala dodání na další den (13.5.), ale dorazilo 12.5. Pečlivě jsem vyplnila formulář pro změnu času dodávky i zprávu kurýrovi - vše marně...

Problematické jsou barvy v katalogu
    Oznámení o požadovaném dni dodávky nikdo nečte; kurýr předem ani nezavolal...

Reakce obchodu MixOne.cz

Vaše objednávka byla vytvořena 11.5. a tentýž den byla expedována dopravní společnosti DPD jako služba Private s doručením druhý den a s možností změny termínu a času doručení po přihlášení do aplikace dopravce.
    Další kroky spojené s doručením zásilky ze strany dopravce, jako například telefonát řidiče, již bohužel nemůžeme ovlivnit.
    Podle údajů ze systému DPD ale byla Vaše zásilka doručena dobírkou skutečně 13.5. dle Vámi zvoleného termínu doručení.
    S pozdravem, MixOne.cz