• rychlost vyřízení objednávky ( objednáno jeden den v poledne, doručeno druhý den odpoledne )

Rýchle dodanie.

Rychlé dodání,vše v pořádku.

• výběr z velkého sortimentu
    • komunikace obchodu

• Rychlé vyřízení objednávky, krásné zboží a výborná komunikace.

• možnost vyzvednutí v místě bydliště

Nespokojenost není s dodáním zboží,ale s kvalitou dodaného zboží.U kabelky okamžitě povolily stehy ve venkovní kapsičce.Výrobek nikomu nedoporučuji.Levný,ale odbytý,

Reakce obchodu MixOne.cz

to je nám líto, zboží Vám samozřejmě vyreklamujeme.

Kabelka byla mnohem tmavší než na foto. Odeslala jsem ji zpět a obratem mi byly vráceny peníze na účet. Za vstřícný přístup kladně hodnotím!

Nakupovala jsem poprve naprosta pohoda .

V obchodě MixOne jsem nakupovala poprvé. Dcerka si vysnila batoh v retro stylu, růžový s motivem pejsků. Přesně popsáno : Batoh Retro Mix Dogs - růžový. Batůžek byl určen jako dárek k vánocům. Objednávku jsem učinila 13.12.později odpoledne, mailem mi byla okamžitě potvrzena objednávka , a ještě téhož večera jsem dostala zprávu od dopravce, že balíček dorazí již druhý den.. 14. prosince dopravce zaslal další zprávu, kde upřesnil čas doručení a opravdu termín dodání dodržel. Z 13. na 14.12. jsem měla noční směnu, objednala jsem dárek k vánocům v pohodlí domova, druhý den byl doručen až domů...prostě paráda. Přičemž mne cena za dopravu přišla na pouhých 30Kč! Balíček jsem otevřela, až když jsem jej potřebovala zabalit do vánočního papíru. Trochu jsem se bála jestli dodaný produkt splní mé očekávání, jelikož se mi cena zdála trochu vyšší za "obyčejný" batůžek. Byla jsem však mile překvapena kvalitou i velikostí výrobku. Vypadal přesně jako na obrázku a dceři udělal velkou radost. Takže spokojenost s nákupem o to větší. Děkuji obchodu za nákup a určitě doporučuji ostatním.

Spokojenost

Spokojenost se vším.

Zboží mi bylo doručeno nadmíru rychle a v pořádku. Doporučuji

• rychlost a kvalita

• rychle dodani

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Dobrá komunikace

• Příjemné,rychlé jednání
    • Nevím o žádné

Přišla jsem na tyto stránky náhodou,ale našla kabelku jakou jsem si představovala.Spokojenost.

S kabelkou jsem spokojená. Velikost i barva mi vyhovuje.

pohodlný nákup

• Dobrá komunikace, rychlé dodání. Kabelka přišla dobře zabalená.