• Žádnou výhodu jsem nenašel!Pan Michal mi ani nezdělil, že při stažení vaší aplikace mám 5% slevu na zboží? Zatím mi nikdo nebyl schopen zavolat, proč se zboží zpozdilo,tudíš jsem žádné ještě nedostal???
    • Komunikace byla dobrá,ale nic ještě nemám!
    • Nevýhodou asi je ,že zboží nevidím,proto ani nevím ,jestli ho nevrátím!
    • Po 10 dnech zatím nic nedorazilo?!

Obchod asi vůbec nereaguje na přání zákazníka?Divím se, že jste mi poslali dotazník, když mě nikdo ještě neupozornil ,že si mám pro zboží zajít a zaplatit ho?

Reakce obchodu Mivemi.cz

Dobrý den. Žádnou aplikaci nemáme. Vzhledem k tomu, že jste nám nezareagoval na 2 emaily, tak jsme se s vámi nemohli spojit. Zboží se proto opozdilo. Děkuji za pochopení.

Dorazilo jiné zboží

Reakce obchodu Mivemi.cz

Dobrý den. Řešili jsme to přes email. Omlouváme se, ale chyba je na skladě externích pracovníků skladu což nás samozřejmě neomlouvá. Vždy se dá vše vyřešit nicméně musí být zájem na obou stranách.

• Balík přišel asi za dva dny. V tomto případě tedy dobré.
    • Nechal jsem si poslat balík na dobírku. Za doručení si ve finále účtovali asi 200 korun. No prostě zlodějina. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Mivemi.cz

Děkujeme za recenzi. Co se týče dopravy, tak byla možnost zvolit naprostou jinou kombinaci dopravného ať už jde o platbu či dopravce. Pokud byla zvolena nejdražší varianta tudíž dobírka a ještě PPL, tak tohle vaše rozhodnutí neovlivníme. Máme v rámci možností oproti konkurenci levné produkty a doprava není zase až tak drahá, aby to byl velký problém pokud ušetříte na zboží.