• Do dnešního dne jsem zaplacené zboží neobdržela, k přepravě byla údajně předáno 4.4.2022 a dnes je 13.4.2022.

Moje zkušenosti s mobilním telefonem Xiaomi, který vlastním jsou dobré
    a proto bych obchod doporučil. Náramek Mi Smart Band 6 NFC, který jsem dostal za jednu Kč jako bonus od banky ČSOB mi ale nevyhovuje.

náramek byl zaslán nefunkční, bez záručního listu, když jsem požádal o výměnu náramku, řekli, že musím připojit záruční list

Reakce obchodu Mi Store

jako záruční list slouží faktura, kterou jsme Vám zasílali jak společně s objednávkou v papírové podobě, tak i v e-mailu. Žádný speciální záruční list potřeba není.

Zboží můžete předat k reklamaci i na jedné z našich kamenných prodejen, jejich seznam najdete zde:

S pozdravem,
    Xiaomi Česko

• Dobré ceny
    • Špatná komunikace
    • Objednávka byla potvrzena
    • Až na můj dotaz proč se neexpeduje zboží mi bylo sděleno, že ho nemají. Údajně chyba systému. Objednávka zrušena.
    • I přes dobrá recenze před nákupem velké zklamání v přístupu k zákazníkovi.

Před nákupem jsem si četl velmi kladné recenze na obchod. Bohužel za mě velké zklamání. Ale jsem pravděpodobně vyjímka.

• Zboží jsem objednala před 11dny. Váš obchod přes email odpověděl, že děkuje za objednávku. Od té doby žádná komunikace, žádný balíček. Doručení mělo být do 5-7 dnů. Nemohu kladně hodnotit produkt, který nemám.

Dobrý den objednával sem si uvas náramek hodinky a ještě nedorazili

• Poslali jiné zboží

Tak přesně takhle e shop fungovat nemá,

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka

• Zásilka my přišla nefunkční a na vyjádření o reklamaci stále čekám na email žádná reakce a na podpoří se nedá dovolat

Reakce obchodu Mi Store

Dobrý den, na Váš e-mail jsme reagovali ihned, mrkněte do složky spam, možná jej najdete tam. V případě problémů s produktem prosím využijte odkaz na našem webu: https://www.xiaomicesko.cz/reklamace/

Přejeme příjemné dny,
    tým Xiaomi Česko

Zaslání zboží trvalo 8 dní i přesto že bylo skladem

• objednávka doposud nebyla vyřízena

• Zboží ani po týdnu nedorazilo a komunikace s obchodem je na bodě mrazu.

Zboží zatím nedorazilo, linka nedostupná

• Nic zatím jen výmluvy
    • Zatím jen sliby a výmluvy že nebylo zboží nedopatřením odesláno

• Zboží dorazilo v pořádku a rychle.
    • Web funguje hodně špatně v prohlížeči Edge - Chromium kernel.
    • Nelze volit/přepínat mezi trvalou slevou na účtu a slevovým kupónem. Pro uplatnění kupónu je nutnost se odhlásit a nákup realizovat jako nepřihlášený uživatel.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Na stránkách byla sleva a když jsem jí využil, tak mě objednávku obchod stornoval

Zboží jsem zaplatil 4.11. a dosud mi nebylo doručeno!