• Žádná

• Kvalita hrozná! Najhoršie cartridge a peny co som mal,hrozne niečo,chuť umelá mali by ste si brat príklad z califarms! Pretože takto vás vo všetkých smeroch predbehli.

Maximálna spokojnosť.

• Odbornosť. Rychlost dodání. Extrémne produkty extrémnej kvality. Vivalalegalization. Volte zmez
    • Nemá

Kupte.

• Serioznoznosť.

Žiadna.

Reakce obchodu Miracle CBD

Děkujeme za skvělou zpětnou vazbu, Pavol. Vaše podpora pro nás znamená opravdu hodně! ❤️

Obchod funguje spolehlivě, s velmi rychlým dodáním zboží (využita Zásilkovna). Občasné cenové akce zvyšují atraktivitu už tak dobrých cen.

Reakce obchodu Miracle CBD

Jsme moc rádi, že jste spokojený s naším obchodem. Snažíme se poskytovat co možná nejlepší zákaznickou zkušenost a rychlé dodání zboží je pro nás prioritou. Děkujeme za Vaši podporu. ❤️

• Rychlost dodaní
    • Kvalita produktu

Reakce obchodu Miracle CBD

Děkujeme za skvělé hodnocení, Petře! ❤️ Máme radost, že jste s objednávkou a našimi službami spokojen. Vaše pozitivní zpětná vazba ohledně rychlosti dodání a kvality produktu nás velmi těší a je pro nás potvrzením, že jdeme správným směrem. Ještě jednou moc děkujeme.

• obecne priznivejsi ceny
    • verim, ze vyrobky jsou obecne velmi kvalitni, pokud vam jde jen o ne a nikoliv o nejaky zakaznicky servis ci jistotu jejich doruceni
    • naprosto chápu, že je v této době neskutečný nátlak na podobné eshopy, ale zvolila jsem důvěřivě tento obchod, který bych již určitě nikdy víc nezvolila. zaplatila jsem předem objednávku, oni potvrdili, že je vše skladem a cituji "bude velmi bro vyexpedované", žádné informace o zdržení - dokonce měli na stránkách, že do dvou dnů bude zboží doma, po 7 dnech se ozvali, že nestihli naskladnit a objednávku ruší. děkujeme

Reakce obchodu Miracle CBD

Je mi líto, že jste měla takovou zkušenost s naším obchodem. Chci se vám hluboce omluvit za veškeré nepříjemnosti, které jste kvůli tomu zažila. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a jsme si vědomi toho, že jsme vás zklamali.

Chápu, že jste očekávala, že vaše objednávka bude vyexpedována včas a že se budete moci spolehnout na rychlé dodání zboží. Bohužel, v této situaci jsme selhali a nedodrželi jsme stanovené termíny. Naprosto rozumím vašemu zklamání.

Rádi bychom tuto situaci napravili a udělali všechno pro to, abychom vás přesvědčili, že jsme schopni zajistit kvalitní produkty i služby. Pokud máte zájem, mohu vám nabídnout slevový kupón na váš příští nákup jako malé gesto omluvy.

Ještě jednou se omlouvám za veškeré nepříjemnosti a doufám, že nám dáte příležitost napravit naše chyby a získat zpět vaši důvěru. Budeme pracovat na tom, abychom zlepšili naše procesy a zajistili, že se podobná situace již nebude opakovat.

Předem děkuji za pochopení.

• Skvělý obchod, rychlé dodání.

Určitě doporučuji.

Reakce obchodu Miracle CBD

Hezký den Lucie, mnohokrát děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste s našimi produkty a službami spokojena. ❤️

Super kvalita!! Vse super!!!!☺☺☺

Reakce obchodu Miracle CBD

Krásný den, děkujeme za velice milé hodnocení. Doufáme, že příště bude vše na 100%! ❤️

Velice rychlé dodání
    Nízké ceny
    Perfektní komunikace

Reakce obchodu Miracle CBD

Dobrý den, moc děkujeme za skvělé hodnocení! ❤️

• Zboží vypadá přesně jako na fotkách webu což se stává málo kdy!

Za mě naprostá spokojenost!!! Rychle dodáno, zboží odpovídalo fotografiím což velice oceňuji. Chuť, vzhled, účinek a množství jsou naprosto skvěle. Jen tak dál více takovýchto prodejců. VELICE DOPORUČUJI

Reakce obchodu Miracle CBD

Hezký den, mnohokrát děkujeme za pochvalné hodnocení a máme velkou radost, že jste u nás spokojen! ❤️

jen samá chvála.

Hezký den Zlato, mnohokrát Vám děkujeme za toto milé hodnocení. ❤️

• Vše rychle jako vždy.

Reakce obchodu Miracle CBD

Vaše spokojenost je naše radost. ❤️ Děkujeme Vám za přízeň!

• rychlost doruceni
    • kvalita produktu

velka spokojenost s dorucenim a s kvalitou produktu

• Kvalita zboží
    • Komunikace ze strany e-shopu

E-shop MIRACLE CBD musím vřele doporučit. Objednal jsem si zboží ve středu odpoledne a v patek by mi bylo doručeno. Další věc, kterou musím vypíchnout je kvalita zboží. Mám zkušenosti z ostatních podobných e-shopu a MIRACLE CBD předčilo veškeré mé očekávání. Další věc, kterou bych rád zmínil byla komunikace. Potřeboval jsem přidat do objednávky zboží a nebyl žádný problém.

• Kvalita

Nakupuji poprvé a rozhodně budu jejich služeb využívat

Všetko prebehlo bez akýchkoľvek problémov

Kvalitní zboží, rychlá doprava.