Super. Skvělá komunikace a taky ta rychlost. Za mě za jedna!!!

• rychlé dodání objednaného, krásný výběr

Reakce obchodu MINICRAME.cz

Dobrý den. Děkujeme za Váš čas a kladné hodnocení obchodu. Moc si toho vážíme. S pozdravem Petra.

• Skvělá komunikace s obchodem

Objednala jsem již po několikáté a určitě to nebylo naposledy. S obchodem jsem moc spokojená.

Reakce obchodu MINICRAME.cz

Dobrý den. Děkujeme Vám za kladné hodnocení obchodu. Moc si toho vážíme. S pozdravem Petra.

Večer jsem objednala a dopoledne mi paní psala, že si mohu zboží vyzvednout.

Reakce obchodu MINICRAME.cz

Dobrý den. Děkujeme Vám za kladné hodnocení obchodu. Vážíme si toho. S pozdravem Petra.

Perfektní komunikace,bleskové dodání

Reakce obchodu MINICRAME.cz

Dobrý den. Děkujeme Vám za kladné a hezké hodnocení. Moc si toho vážíme. S pozdravem za Minicrame Petra

• rychlé doručení

Reakce obchodu MINICRAME.cz

Dobrý den. Děkujeme Vám za kladné hodnocení. Moc si toho vážíme. S pozdravem za Minicrame Petra

Velmi rychlá dodávka, skvělá komunikace a pěkně zabaleno.
    Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu MINICRAME.cz

Dobrý den. Děkujeme Vám za kladné a krásné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojená. S pozdravem za Minicrame Petra

Pokaždé spokojenost

Reakce obchodu MINICRAME.cz

Dobrý den. Děkujeme za Váš čas s ohodnocením obchodu. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojená a těšíme se na další spolupráci. Za Minicrame Petra

100% spokojenost, rychlé dodání a ještě dáreček navíc

Reakce obchodu MINICRAME.cz

Dobrý den. Děkujeme Vám za ohodnocení a jsme moc rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Za Minicrame.cz Petra

Perfektní zboží a rychlé doručení

Rychlé vyřízení

Super!!!!

Rychlé dodání a dobré ceny.

male množství M což je super .Skvěla komunikace, super material docela velky výber..rychle doručeni