velice rychlé jednání, vše bez problémů

Reakce obchodu Mincer.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání objednaného zboží. Vaše spokojenost je pro nás odměnou a motivací. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hezký den.

velmi kvalitní balení,a zboží v 100% kvalitě.

Reakce obchodu Mincer.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s kvalitou balení. Na balení zboží si dávame hodně záležet. Balení jednak prezentuje náš e-shop a jednak umocňuje zážitek ze zakoupených mincí. Vaše spokojenost je pro nás odměnou a motivací. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hezký den.

• rychlé jednání
    • dobře zabaleno proti poškození
    • o žádné nevím

výhody viz výše

Reakce obchodu Mincer.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání objednaného zboží a kvalitou jeho zabalení. Vaše spokojenost je pro nás odměnou a motivací. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hezký den.

Reakce obchodu Mincer.cz

Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání objednaného zboží. V možnostech dopravy se snažíme zákazníkovi nabídnout ekonomicky výhodné varianty a spolehlivé dopravce. Vaše spokojenost je pro nás odměnou a motivací. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hezký den.

Reakce obchodu Mincer.cz

Dobrý den. Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s cenou a rychlostí dodání objednaného zboží. V možnostech dopravy se snažíme zákazníkovi nabídnout ekonomicky výhodné varianty a spolehlivé dopravce. Vaše spokojenost je pro nás odměnou a motivací. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hezký den.

• Dobrá cena
    • Všechny možnosti dopravy

Reakce obchodu Mincer.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s cenou a rychlostí dodání objednaného zboží. V možnostech dopravy se snažíme zákazníkovi nabídnout ekonomicky výhodné varianty a spolehlivé dopravce. Vaše spokojenost je pro nás odměnou a motivací. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hezký den.

Vše proběhlo rychle a bezproblémově.

Reakce obchodu Mincer.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Vaše spokojenost je pro nás odměnou a motivací. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hezký den.

• dobrá cena, rychlé doručení

Reakce obchodu Mincer.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s cenou a rychlostí dodání objednaného zboží. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hezký den.

Doporučuji rychle vyřízená objednávka

Reakce obchodu Mincer.cz

• rychlé dodání, perfektně zabaleno

Reakce obchodu Mincer.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání a zabalením objednaného zboží. Vaše spokojenost je pro nás odměnou a motivací. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hezký den.

• rychlost dodání

• Rychlost, cena

Reakce obchodu Mincer.cz

Děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání a cenou našich produktů. Vaše spokojenost je pro nás odměnou a motivací. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hezký den.

• Objednávala jsem minci ( 300 let Santini) před řadou měsíců , protože měla být vyrobena až v prosinci. Mám to jako vánoční dárek. Mám radost , že to vyšlo.

Reakce obchodu Mincer.cz

Děkujeme za objednávku a recenzi.

• rychlost a spolehlivost

Doporučuji !

ok

• Dobrá komunikace a rychlé vyřízení a dodání zboží

Rychlost, cena vše OK