Už je to týden od objednávky, nikdo mi na objednávku neodpověděl ani neposlal podklady k platbě.

• Špatně uvedený popis výrobku.
    • I přes upozornění e-shopu.Komunikace e -shopu velice zdlouhavá.

Reakce obchodu Mimisvět u červíčků

Objednání zboží 26.4.2020 odesláno obratem po přijetí platby 29.4.2020 . Žádné upozornění, ani jiná komunikace od Vás kromě objednávky nebyla . Nevím o jaký špatný popis u paruky na maškarní se jedná. Červková
    Paruka z umělého vlákna , dlouhá - uvnitř pružná síť, vhodné na dětskou hlavu i dospělou
    Na karneval, pro anděla, princeznu, zlatovlásku, Elzu z ledového království ....cena 120.-

• stále čekáme na zprávu, že máme zboží zaplatit,aby nám mohlo být odesláno.Žádná komunikace, zda voňavka vůbec bude, zda se zbožím můžeme počítat.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• dobrá komunikace

Bohužel jsem měla špatnou zkušenost - došlo k záměně zásilek při expedici a bohužel svou zásilku již nedostanu a jinde není k sehnání.
    Jinak by asi byly zkušenosti pozitivní.

Reakce obchodu Mimisvět u červíčků

Děkujeme za Vaše hodnocení, problém jsme s Vámi řešili telefonicky i písemně. Omluvit jsme se Vám omluvili několikrát, chápu, že jste velmi naštvaná a vrácení rozdílu v penězích nepomohlo.
    Hra za 99.-Kč byla odeslána na špatnou adresu,Vám byla zaslána hra za 59.-Kč a další bohužel už nemáme.
    Došlo k omylu a objednávky byly zaměněny, omluvila jsem se Vám telefonicky i písemně při každém emailu....... Červková

• K produktu nebyl návod a zdá se že nefunguje pořádně. Jedná se o hračku pro dítě k Vánocům a tak není čas na něco jiné.

Zjistěte si předem zda je tam návod na obsluhu a i tak hrozí,že věc nebude funkční.

Reakce obchodu Mimisvět u červíčků

Hezký večer, zboží bylo před odesláním vyzkoušené a bylo v pořádku. Návod na použití máte v popisu výrobku. Nekontaktovali jste nás, že máte s výrobkem problém - výrobek se zapíná zatřesením ..viz návod
    Pokud Vám výrobek nefunguje, máte přeci možnost reklamace .Nevím proč hned hodnotíte negativně a nekontaktujete nás. Věrka

pomalá komunikace,

Objednávka přijata
    28. 1. 2015, 12:52:52 naše odpověď 28. 1. 2015, 20:36:00
    V obchodních podmínkách je uvedeno,že objednávku potvrzujeme nejpozději do 24 hod.
    Provozujeme i kamennou prodejnu a na objednávky se snažíme reagovat hned jakmile je to možné - zboží se musí připravit, překontrolovat a teprve poté se může zákazníkovi objednávka potvrdit .
    Balíček odeslán v den přijetí platby. Červková

zboží dorazilo poničené nepoužité , když jsem psala paní tak mě napsala že je to moje vina že jsem chtěla poslat za poštovné 40,- ,byly to barvy na vlasy 2kusy , paní se sice do pošty vlezla ale poslala to v ob. obálce mohla dát aspon bublinkovou barvy se uplně rozdrobily , posílám denně balíčky na poště proto vím, že se to dá poslat do té částky ale lépe zabalené ,moc mě to mrzí hlavně reakce prodávající

Reakce obchodu Mimisvět u červíčků

Poštovné 40.-Kč obyčejně si zákaznice zvolila sama i při vědomí, že se jedná o křehké zboží. Tuto skutečnost zákaznice věděla a přesto trvala na obyčejném zaslání bez zpevnění.
    Zboží bylo odesláno v originálním balení výrobce, kdy bylo upevněno v plastovém ochranném obale + karton. Věrka

• Zboží mělo poškozený obal (celý poničený), kdybych chtěla hračku použít jako dárek, tak by to vůbec nešlo. Bylo špinavé a zaprášené. Kalhoty byly poničené (zatrhlá nit). Gumičky nebyly levné jako v jiném obchodě.

Obchod bych nedoporučila. Zboží dorazilo včas, ale spokojená s jeho kvalitou jsem nebyla.

Reakce obchodu Mimisvět u červíčků

Hezký den,děkujeme za hodnocení.
    Mrzí nás, že jste nebyla s objednávkou spokojená, pokud byste nás kontaktovala okamžitě by se sjednala náprava .
    Obal u kladívka je od výrobce jemně přichycen - mohlo dojít k uvolnění z obalu.(pokud byl obal zaprášen, přijměte omluvu jednalo se o poslední vystavený kus na prodejně )
    U kalhot jsme zatrhlou nit nezaznamenali, ale samozřejmě můžete zboží vrátit .
    Cena gumiček 29.-Kč , každá prodejna má různou cenu a velikost balení .....
    Do každé objednávky vkládáme dáreček, jako poděkování za nákup a snažíme se dělat maximum pro spokojenost zákazníků.