• Rychlá komunikace
    • Kvalitní zboží
    • Rychlé doručení

• Obchod lze s tim, co ma skladu. Sice se pak slusne vymlouval a omlouval, ale na podlem jednani to nic nezehli. Pokud uz tedy chcete odsud neco nakupovat, rozhodne neposilejte penize predcem, pac cvam dost pravdepodobne nic neprijde.

Reakce obchodu Mimísek.cz

Ano, u nás tato položka svítila skladem, ale ten jeden poslední kus jsme bohužel fyzicky nenašli, což jsme panu Jakubovicovi obratem volali. Ani u našich spřízněných eshopů již položka nebyla k dispozici, to byl druhý hovor. A na závěr jsme udělali průzkum trhu a doporučili pánovi konkurenční eshop, který měl podobný produkt skladem. Snaha o nápravu z naší strany maximální, ale po našem rozhovoru jsem něco podobného čekal.
    Pokud někdo bude platit předem (což je v této nelehké době žádoucí) rozhodně se nemusí bát o své prostředky. To by totiž byl rychlý konec jakéhokoliv eshopu.
    Hezký den, tým Mimísek

Výborná komunikace, rychlé dodání

• Ceny
    • Vyber

• Velký výběr zboží, rychlost dodání

Všechno super,výběr i komunikace

děkujeme :)

• výborná komunikace, přehlednost stránek
    • dodání pouze přes GLS

spokojenost

• Zboží dorazilo v pořádku

děkujeme :)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží objednáno 18.3,dnes je 29.3 a stále ho nemám,pritom je zaplaceno v deň objednání

Reakce obchodu Mimísek.cz

Objednávka byla 29.3. odeslána na Vaší adresu, v pondělí budete mít doručeno. V průběhu Vaší objednávky byl produkt skladem, ale zároveň se prodal v MO prodejně, proto systém nestačil zpracovat. Dodavatel posílá ze Slovenska, dodání se tím prodloužilo. Dělali jsme vše možné, pro co nejrychlejší dodání. Vždy nám jde o spokojenost zákazníka a o případné prodlevě informujeme ihned po objednávce. Prověřili jsme a informovali jsme Vás, ovšem na chybný email :/ - dořešíme si interně.
    Vaší špatnou recenzi nevrátíme, chyba je oprávněně na naší straně, proto alespoň doufáme, že s produktem budete spokojeni a omlouváme se. Pokud Vám bude zajímat jakýkoliv produkt v budoucnu, obraťte se na nás emailem - [email protected] - a osobně se postarám o cenové zvýhodnění jako kompenzaci za naší komunikační chybu. Hezký den, tým mimisek.cz

• Rychlé doručení

Reakce obchodu Mimísek.cz

Vážíme si Vaší spokojenosti a děkujeme za kladné hodnocení :) !

• Rychlé jednání,skvělý přístup,vše odzkoušeno a vysvětleno

Rychle dodání, zboží skladem i před Vánoci

Reakce obchodu Mimísek.cz

Děkujeme za kladné hodnocení a přejeme krásné svátky :)
    Mimísek.cz

Doporučuji! - super ceny, slušné jednání, pozitivní přístup, přehlednost, rychlost dodání

• ochotný personál
    • bezproblémová komunikace
    • možnost vyzkoušet si produkty v kamenné prodejně

S partnerkou jsme dlouho vybírali kočárek, který by nám vyhovoval, až jsme na internetu objevili kočárek Joolz Geo2 Shade. Nejlevnější volbou byl právě tento eshop, tak jsme prodejce kontaktovali, zda by bylo možné zařídit prohlídku a vyzkoušení v kamenné prodejně. Prodejce komunikoval mile a vstřícně a vyhověl nám tak, že nám kočárek i na dva dny zarezervoval. V kamenné prodejně nám paní prodavačka ochotně vysvětlila a ukázala všechny přednosti tohoto kočárku tak, že jsme neváhali ani vteřinu a kočárek jsme vzali a k nákupu jsme dostali ještě malý dárek. Ochota a profesionalita nás nesmírně potěšila.

• Široký sortiment
    • Přehledný e-shop i kamenný obchod
    • Kvalitní zboží
    • Prodej výrobků zn. Cosing
    • Příjemná obsluha

Mimísek je obchod, který rozhodně doporučím všem, kteří se připravují na narození miminka. Nakoupíte na jednom místě vše, na co si vzpomenete. A také spoustu věcí, na které jste zapomněli nebo vás ani nenapadlo, že byste je potřebovali.

E-shop je přehledný. Každé zboží je pečlivě popsáno, takže nemusíte hledat doplňující informace na jiných stránkách. A jako bonus na první nákup získáte uvítací slevu, takže pokud nakoupíte celou výbavičku, máte doma několik tisíc v kapse :D

Stejně jako e-shop je přehledný i kamenný obchod. Většina obchodů s dětským zbožím je buď specializovaná, takže nenaleznete vše, nebo mají široký sotriment, ale nic v nich nenaleznete, protože v nich je neskutečný binec. Obchod Mimísek je oproti mým dosavadním zkušenostem krásný, prostorný a čistý, vše má svoje místo, zboží je dostupné prohlédnutí i vyzkoušení.

V obchodě je znát, že majitelé vybírají pečlivě a svědomitě, co budou ve svém obchodě prodávat. Zboží je kvalitní a přesto za přijatelnou cenu. Mimísek nabízí i zboží, které se nedá koupit všude, kromě jiného i výrobky zn. Cosing.

Obsluha je jedním slovem skvělá. Všichni se v dětském světě vyznají. Dokážou vysvětlit, poradit, doporučit a upravit nákup na míru požadavkům konkrétní maminky a potřebám konkrétního miminka.

Rozhodně se vyplatí udělat si výlet do Kolína :)

• Profesionalita
    • Široký výběr sortimentu

Hezký a útulný obchod se širokým spektrem sortimentu. Zakoupené produkty nás mile překvapují svou funkčností, variabilitou a kvalitou za slušnou cenu. Obchod skutečně s profesionálním přístupem. Určitě můžu doporučit a rád se budu vracet.

• Velmi přehledný e-shop
    • široký sortiment
    • milá a příjemná obsluha v kamenném obchodě

Objednala jsem si zboží přes e-shop, který je velice povedený a přehledný. Zboží jsem si nechala poslat do kamenného obchodu, kde mě velice mile a zdvořile obsloužila paní prodavačka. Z obchodu jsem samozřejmě neodcházela jen s objednaným zbožím, jelikož jsem v tomto obchodě objevila zboží, které se úplně běžně a všude neprodává. Takže za mě můžu vřele doporučit!!!

• Příjemný personál, který poradí, pokud je třeba
    • Velký výběr sortimentu, každý si vybere, co mu vyhovuje, jsme spokojeni např. se značkou Cosing (kvalitni zboží za super cenu)

Byli jsme v kamenném obchodě v den slavnostního otevření a mile nás překvapilo množství věcí, které byly k dispozici, příjemný a ochotný personál. Kupovali jsme kočárek zn. Joie Litetrax a i když jsem si četla různé recenze, nakonec jsem ráda, že jsem vše mohla porovnat naživo. S kočárkem jsme maximálně spokojeni. Dále máme odtud cestovní postýlku Adam, která se jednoduše skládá a taky je za super cenu. Webové stránky obchůdku jsou velice přehledné a i díky tomu jsem předem věděla, jaké zboží mohu očekávat. Nákup určitě nebyl poslední, zaujaly nás například dřevěné hračky, které brzy objednáme, až dcerka trochu povyroste.