• Rychlá komunikace

• Milý personal
    • Velký výběr
    • Při výběru možnosti osobní odběr zboží skladem připraveno do pár minut k vyzvednutí

Můj nejoblíbenější obchod,co více dodat :))

• Je to rodinná firma,majitelé jsou velmi laskavi.Vše nam s ochotou ukázali a poradili..

Velká spokojenost

• Místo zboží, které nemají, nabídnou jinou konkrétní variantu
    • Půlka věcí z objednávky nebyla skladem, přestože uváděli, že skladem je.
    • Některé zboží ani nešlo doobjednat u jejich dodavatele
    • Dlouhá doba vyřízení objednávky

• vše v pořádku

• Rychle doručení
    • Skvělá komunikace
    • Přátelský přístup

Na jednom z dílů byla drobná vada (mohlo se stát během dopravy), hned jsme to nahlasili do obchodu a ihned nám zdělili, že zašlou nový. Do dvou dní jsme ho měli. Komunikace byla profesionální a zároveň přátelský přístup.

Rychlý a spolehlivý nákup

• Dobrá komunikace
    • Rychle dodani

Velmi rychlé dodání zboží a rychlá komunikace obchodu.

• Milý přístup
    • Ochota
    • Výběr

přijatá objednávka během hodinky
    Odesláno v ten den ještě
    Druhý den doma
    Spokojenost 100%

Výborná komunikace, ochota, vstřícnost, dokonalá instruktáž k zakoupenému zboží - osobní i odkaz na video. ( koupili jsme zde i jiné produkty a vždy naprostá spokojenost)
    S jiným konkurenčním velkým obchodem v Kolíně se to nedá srovnat !!!

• Naprostá spokojenost! Zboží kvalitní a komunikace s obchodem je úžasná! Všichni jsou milí, ochotní, vstřícní a v kamenné prodejně rádi a ochotně poradí. Nedopatřením mi bylo doručeno lehátko v jiné barvě a hned druhý den osobně dorazila paní, která mi přivezla lehátko správné. Všem doporučuji!!

• kamenný obchod

• Zboží rychle doručeno

• Skvělá cena
    • Rychlé vyřízení
    • Rychlé odeslání
  • Dobrý den, bohužel objednávka byla uhrazena, ale zboží nedorazilo. Když sem se informovala o stavu objednávky Bylo odpovězeno, objednavka byla zrusena. Peníze zatím nebyly vráceny.

Reakce obchodu Mimísek.cz

Dobrý večer. Dovolte mi uvést informace na pravou míru. Objednávku jste si vytvořila minulý týden v pátek v noci. Tento týden máme celofiremní dovolenou s omezeným přístupem k internetu, takže neexpedujeme žádné objednávky a komunikace se zákazníky je značně omezena. Včera (15.7. v 19.49) jste se ptala na stav své objednávky. Tato zpráva nám přišla automaticky do firemní pošty,kde jsem si ji dnes dopoledne všimla a hned Vám na ni v 10.24 odpověděla,že se Vám velice omlouvám, že Vás doposud nikdo nekontaktoval, vzhledem k dovolené. Po omluvě jsem Vám také vysvětlila, že produkt skladem na prodejně bohužel nemáme a po ověření s dodavatelem jsem zjistila, že není skladem ani u nich. Takže jsem Vám situaci vysvětlila a nezrušila objednávku bez udání důvodu, jak uvádíte výše. Také jsem Vás v emailu žádala o zaslání čísla bankovního účtu, na který Vám máme vrátit peníze zpět. Číslo účtu jste mi však doposud nezaslala, což je důvod, proč peníze zatím nebyly vráceny. Na negativní recenzi máte samozřejmě nárok, jen jsem měla potřebu vysvětlit ostatním zákazníkům i pohled z naší strany. V této nelehké době, značně ovlivněné Covid-19 je bohužel dostupnost zboží mizerná a my ji nedokážeme ovlivnit. Přeji Vám krásné letní dny a prosím ještě jednou o zaslání toho čísla bankovního účtu, abychom Vám obratem zaslali peníze a tento obchod uzavřeli. S pozdravem, Landová, MIMISEK.CZ

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

Velice milý a ochotný personál!!!! Rychlá komunikace, nic není problém, vše ukáží, vysvětlí, pomohou, poradí....maximální spokojenost.