• vše mělo být skladem a za týden to zatím nedorazilo...

Po pul roce slibovaneho materialu kazdy tyden jsem objednala jinou barvu, protoze uz jsem nemohla dele cekat a lituju sveho rozhodnuti. Strasny material, navic jsem otevrela baleni a vytahla celenku, kterou uz snad i nekdo nosil? Plná žmolků? Jako vazne? Za necelych 300kc bych asi cekala vetsi zazrak. Ne tohle, kdyz si majitelka dela takovou reklamu pres ig a vozi balicky osobne… a nakonec se Vam vysmeje do obliceje.

Reakce obchodu mimilove.cz

Zákaznici jsme telefonicky kontaktovali a snažili se celou situaci vyřešit k celé spokojenosti.
    Vysvětlili jsme paní, že produkt byl z cela nový, nepoužitý. Vše důsledně kontrolujeme před zabalením. Zákaznice má možnost nám produkt zaslat zdarma a my samozřejmě zkontrolujeme a vše posoudíme.
    Našich zákazníků si velice Vážíme a chceme pro ně vše nejlepší.

• Overaly sú robené na 0-3 a nie 0-6.
    • Ja som si zakúpila overal pre môjho 3 mesačného syna , ktorý ma na svoj mesiac normálnu váhu a aj dĺžku , overal na 0-6 už mu je teraz len tak tak .

Veľkosť čapice absolútne nezidoobedá popisu s nemajú uvedené cm pod produktom. Pri komunikácii mailom mi ani nebolo poradené ohľadom veľkosti, ci tovar vymeniť… kúpila som čiapku kde predajca uvádza veľkosť 1-5 rokov, dcéra má 3 roky a čiapka je jej dosť mala. A to nemá na jej vek ani veľkú hlavu. Áno, je to len čiapka ale dosť má zamrzelo že pri vrátení musíte platiť ďalšie peniaze. Už tu nič nekúpim.

• Popis neodpovídá zboží
    • Taška vratka nedrží tvar. Cena neodpovida kvalitě. Cekala jsem daleko lepší zpracování jsem zklamána

• Rychlost komunikace
    • Rychlost dodania
    • Zbozi neodpoveda fotografiam

Kupovala som Lullalove tasku - batuzek do kocarku - sedy eko kuze + codura. Z nakupu som bola velmi sklamana, farba vobec neodpovedala fotkam - je sfarbeny do takej zelenej a kvalitou sa mi tiez nepozdaval ze by mal stat 2 500 Kč. Keď chcete zbozi vratit musite citat obchodne podmienky a hladat to v nich - nikde som nenasla intuitivny preklik na “vraceni tovaru”. Poslala som PPL, tak snad nebude problem s prebratim. Ocenujem ale, ze v pripade komunikacie obchod reaguje rychlo.

Čakám už tyzden na zásielku a stále nič. Napriek tomu, že som podržala e-mail o odoslaní.

• Extrémne dlhé dodanie

1.6. Spravená objednávka. Dnes 15.5. Deky stále nedorazili.ako nech sa na mna nikto nehnevá ale aby išiel balík zaplatený 2 týždne to kde sme? A ešte za kuriéra 5€. Tak takúto zlu skúsenosť som ešte nikde nemala. A boh vie či vôbec príde lebo už 3 SMS a kuriéra nikde ‍♀️. Chápem že ste mali akciu na všetko, ale to mávate skoro každý mesiac. A ak personál nestíha tak dať info že dlhšie dodanie, alebo si zabezpečte na čas akcii viac zamestnancov. Druha vec preprava. Aby prišla správa že príde kuriér medzi 8-18 akože cely deň nech človek sedí doma a čaká a 18:40 príde SMS že balík príde zajtra. Dalsi deň teda čakám kuriéra poobed a príde Ďalšia SMS že príde kuriér medzi 19:44-22:44? Je toto normálne? A 5 € za takúto službu človek zaplatí. A či vôbec ešte čakať tie deky. Hlavná vec že zaplatené dopredu

• veľký výber
    • Objednávka po týždni od objednania ešte nedorazila- s čím by nebol poblém pokiaľ by o tom zákazník bol dopredu informovaný a mohol s takou dodacou lehotou počítať.

Výrobky jsou moc pěkné, ale 2x za sebou jsem se musela nejednou doptávat na svou objednávku. Obchod nereaguje zrovna svižně a čekala bych třeba na podruhé aspoň nějakou malou kompenzaci, ale zřejmě mají dost zákazníků a nevadí jim o jednoho přijít.

• Balík som uhradila a dodnes nemám Balík ani peniaze ...

• Předražené, stejná kvalita jako aliexpress kde je mají za polovinu.
    • Přišla mi 2x jiná barva

Bohužel po nespokojenosti se zbožím, odstoupením od smlouvy a okamžitém zasláním zbožím zpět jsem stále nedostala zpět své peníze. Deklarují 14 dní, bohužel už je to déle. Jsem tímto obchodem bohužel hrubě zklamaná.

Před koupí obchod reagoval, poté co jsem zboží objednala a zaplatila mi dorazil email s vyřízenou objednávkou a číslem pro sledování zásilky. Dosud balíček nebyl předán přepravci a obchod několik dní nereaguje na zprávy.

Tovar mi po tyzdni a pol nedorazil napriek tomu ze bol avizovany skladom

• Objednávku jsem zrušila po pár hodinách kvůli duplicitě, avšak byla zaplacena a i přestože ji eshop ani nezačal vyřizovat, dodnes po 12 dnech a prosbach o vrácení platby, nemám peníze zpet na účtě

Tovar nedorazil za 20 dni ... ani sa mi nikto neozval....

Deka na fotke a jej popis nezodpovedali realite. Podľa fotky to mala byť jednofarebná ľahká dečka a prišla vzorovaná plienka