• Fuj

Reakce obchodu MilvaShop

Vážený pane, děkujeme Vám za názor. Kontrolovali jsme Vaši objednávku. Nenašli jsme žádné stížnosti z Vaší strany. Objednávka byla přijata 23.3 na dobírku, odeslána na dobírku 23.3. Následně zásilka byla připravena na cílovém výdejním místě Kladno, Kročehlavy, TESCO,.................... M.C.Food Traders na 2023-03-24 10:11:24.
    Byli bychom vděční pokud nám napíšete konkrétně v čem spočívá Vaše nespokojenost s naším obchodem.
    Děkujeme předem. S přátelským pozdravem, Milva

• Slibovaný čas doručení nebyl naplněn
  • Žádné zboží mi ani po týdnu nedorazilo,platba předem, asi vyhozené peníze,velké zklamání

Dobrý den
    litujeme, ale chyba se stala na Vaší straně. Platbu neevidujeme a proto objednavka nebyla zatím odeslána. Jakmile objednávku uhradíte nebo pozádáte o změnu platbu na dobírku bude Vám odeslána.
    Případně můžete nás kontaktovat telefonicky nebo přes email.

S přijatelským pozdravem, Milva Shop

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Problémy s vyúčtováním a a dohledáním uhrazené částky, která byla uhrazena obratem.

В заказе было написано,что оплата при получении,на самом деле потребовали банковский перевод. Меня это не устроило и заказ был отменен магазином.

Reakce obchodu MilvaShop

Здравствуйте! Прежде всего, мы приносим свои извинения за неприятную ситуацию и за осложнения, которые мы причинили не по своей вине. Поскольку ваш запрос изначально был принят с банковский платеж, мы отменили запрос после 8-го дня, потому что мы не получили оплату. Проверили и возможно произошла ошибка при отправке запроса. Нам очень жаль, потому что у нас нет практики изменять ваш способ оплаты и потому что приветствуйеме кажды посетитель и покупатель.

Zásilka bude doručena na pobočku:
    Koжжжжжжж жжжжжжí
    182 00 Praha [7жж6]
    Platba na účet
    Platební údaje Vám budou odeslány e-mailem.
    Číslo objednávky : 2219787
    Datum : 08.03.2021 11:18:14

• zbozi prislo rychle
    • jedna polozka prisla poskozena a kondicioner byl vytekly v darkove tasce

I kdyz zbozi vypadalo velmi dobre zabalene tak jedna polozka nevydrzela prepravu a bohuzel vytekla . tim byly olepene i dalsi dve. Pod stromeckem byl tento darek velkym zklamanim.

Obchod možná dobrý,ale zasilkovna to nekde drzi na DEPU.Uz cekam 11 dni.

Dobrý deň,
    Vaša objednávka bola preverená a na základe čísla Vašej objednávky sme zistili, že Vaša objednávka bola odoslaná 2.11.2020, 3.11.2020 bola objednávka pripravená k výdaju na výdajnom mieste a je evidovaná ako prevzatá 5.11.2020. Nemohlo sa stať, že ste si pomýlila objednávky a očakávate tovar z iného internetového obchodu? V prípade, že ste svoju objednávku vlasovej kozmetiky MILVA predsa len neobdržala, prosíme Vás, aby ste nás kontaktovala čo najskôr. Ďakujeme.

• K objednávce nad určitou částku měly být přidané vzorky s vašimi produkty. Nad stanovenou částku jsem objednala. Bohužel, žádné vzorky v mém balíčku nebyly.

Reakce obchodu MilvaShop

Dobrý deň, žiaľ s Vašou recenziu nemôžeme súhlasiť. Najpravdepodobnejšie ste si splietli e-shopy. Na našom e-shope milva.shop NIE je stanovená minimálna čiastka, nad ktorú musíte objednať, aby ste dostali vzorky. Bohužiaľ, málokto číta informáciu zverejnenú na stránkach, aj napriek tomu, že je napísaná veľkým písmom v kategórii vzorky ZDARMA.

Citujem: "Objednejte vzorky ZDARMA. Za tři roky jsme rozdali přes 1 500 000 vozriek našich produktů. Každý, kdo objednal u nás nebo u našich parnerů automaticky dostával ke své objednávce vzorky produktů. Rozhodli jsme se, že od nynějška to, zda dostanete vzorek a jakou přesně, si můžete určit sami ke své objednávce."

Link: https://www.milva.shop/Vzorky-ZDARMA-c13_0_1.htm

Jediné obmedzenie u nás je, že si nemôžete objednať len vzorky, to by bol nezmysel. Naopak, už pri kúpe jediného produktu si môžete pridať až 4 vzorky podľa vlastného výberu.

Vaša recenzia nás mrzí, pretože skutočne u nás sa toto stať nemôže. Dúfame, že týmto je situácia z našej strany objasnená.

Vaša Milva

Nedošel Milva Šampon Chinin Big, 500 ml, ale Milva šampón Chinin a Kofein 500 ml.

Dobrý deň,
    Vašu reklamáciu sme obdržali a preverili. Ospravedlňujeme sa za zaslanie nesprávneho produktu. Správny produkt Vám bude zajtra odoslaný na naše náklady.

• Omlouvam se ale nespokojena,po samponu tvrde vlasy