• Velký sortiment
    • Kvalitní a odpovídající popisky zboží
    • Dobré ceny

Reakce obchodu Milujeme Kameny

děkujeme za vaší recenzi. Velice nás těší, že jste spokojená s naším obchodem. Přejeme mnoho příjemných chvil s našimi minerály. Budeme se na Vás opět těšit.

• Kvalita náramků
    • Dárek k větší objednávce

Kvalita těch náramků je úplně úžasná, obelisku taky, jen jsem ho čekala trošku větší ale to není vina obchodu. Vše bylo perfektní, potěšil mne pytlicek na náramky a dárek ve formě malinkate druzičky křišťálu. Můžu jen doporučit!

• rychlost,ochota, kvalitní zboží
    • -0-

...a ještě jsem dostal milý dárek !

Reakce obchodu Milujeme Kameny

děkujeme za vaší recenzi. Velice nás těší, že jste spokojený s naším obchodem. Přejeme mnoho příjemných chvil s našimi minerály. Budeme se na Vás opět těšit.

Milujemekameny.cz

• ochota, rychlost,! kvalita!
    • -0-

• Velký výběr
    • Kvalitní balení
    • Skvělá komunikace
    • Dáreček k nákupu velmi potěšil ☺️

Milujemekameny.cz

• Rychlost dodání, kvalitní produkt. Vše dle očekávání. Doporučuji. Určitě se na obchod do budoucna znovu obrátím.

Nic neshledávám.

• super balení
    • rychlé doručení
    • kvalitní zboží

• Rychlost a kvalita

Milujemekameny.cz

• prima, přišlo rychle i s dárkem. Doporučuji všem.
    • kvalita
    • pěkné
    • super, doporučuji

• Komunikace obchodu.
    • Kvalitní zboží.
    • Dáreček jako překvapení.

S obchodem jsem velmi spokojená, velmi doporučuji.

• Rychlé vyřízení
    • Kvalitní krásné zboží
    • Perfektní ❤️

• kvalitní zboží

• kvalita , cena

Milujemekameny.cz

• Rychlost, kvalita zboží, malá pozornost a dárek.

• Výběr, kvalita, cena
    • Neznám

Obchod, přehledné a kvalitní zboží za přijatelné ceny.

• rychlost, kvalita výrobků

Milujemekameny.cz

• Velmi rychle a flexibilni jednani, moznost telefonicky dohodnout detaily
    • Spolehlivost
    • Kvalitni produkty