• On-line prodej

Rychlé dodání zboží a super zabaleno. Kvalitně odvedená práce. Určitě využiji ještě několikrát.

• nepřehnané ceny, milé jednání, rychlost vyřízení objednávky
    • milé jednání
    • rychlost vyřízení objednávky
    • dárek k větší objednávce

Super obchod, nepřemrštěné ceny, krásné kameny, milé jednání, doručení a kvalita bez problémů. Ještě jsem dostala drobný dárek k větší objednávce ;)

Rychlý, přijemný, obbchod

• Poslány špatný kus zboží

• pro mě dostupnost výdejního místa dobrá
    • velký sortiment
    • kameny obvykle odpovídají ilustračním obrázkům
    • rozumné ceny
    • příjemný personál

Na Milueme kameny nakupuji opakovaně a vždy jsem spokojená.

Kvalitní nabídka.
    Rychlé dodání.

Všechno v pořádku

• Zboží hezké, líbili se mi i krabičky ve kterých zboží přišlo.

Rychlé doručení, vše v pořádku, krásné balení s osobním věnováním.

• Komunikace rychlost kvalita

Reakce obchodu Milujeme Kameny

děkujeme za vaší recenzi. Velice nás těší, že jste spokojený s naším obchodem. Přejeme mnoho příjemných chvil s našimi minerály. Budeme se na Vás opět těšit.

Milujemekameny.cz

• Přehledný e-shop, velký výběr kamenů a produktů z nich, spousta detailních informací o kamenech, jejich využítí/použití. Rychlé vyřízení objednávky od vystavení po dodání. Za mě naprostá spokojenost s obchodem i objednávkou. Možnost také přispět na kávu pro baliče zakázky, za což jsem si vysloužil smajlíka a srdíčko na faktuře - milý lidský přístup, který potěší.

• Spokojenost vše ok

Reakce obchodu Milujeme Kameny

děkujeme za vaší recenzi. Velice nás těší, že jste spokojená s naším obchodem. Přejeme mnoho příjemných chvil s našimi minerály. Budeme se na Vás opět těšit.

• Kvalita za rozumnou cenu

• Zkušený personál
    • pečlivě zpracovaná objednávka

Milujemekameny.cz

• Moc krásný obchod,100% spolehlivost,krásné zboží,super komunikace,jen a jen všem doporučuji!

Milujemekameny.cz

S obchodem jsem velmi spokojená, vřele doporučuji.

Milujemekameny.cz

• Rychle dodani,krasne a kvalitni produkty

Jsme moc spokojena s krasnym zbozim,dodani bylo bleskove s krasne zabalene a darecek mooc potesil:)

Milujemekameny.cz

• Přehledné stránky s množstvím informací o účincích kamenů. Velký výběr. Příznivé ceny. Okamžité odeslání. Náramky krásné, navlečené na více pružinkách pro lepší trvanlivost. Za nás naprostá spokojenost!

Určitě doporučuji.

Milujemekameny.cz

• Rychlé dodání, krásně zabaleno.

• Rychlé vyřízení
    • Milé jednání
    • Smajlík a srdíčko na faktuře potěšili :-)