Měli trochu problém najít zakázku, ale jinak standatrdní slušný přístup. Jen mě překvapila velikost pinzet. Na obrázku vypadali jako standartně velké pinzety, ale ve skutečnosti jsou cca 6 cm.

Balicek byl na pul rozbalen, ruze z Jericha vyrostla cca do sirky 8cm a zustala tmava, vysavace jsou darek, tak snad budou dobre.

Tovar bol dobre zabezpečený proti rozbitiu počas prepravy, čo mne sa už stalo.

• rychlost dodání
    • poškozené zboží
    • zboží pravděpodobně z čínského obchodu
    • Nedorazil typ zboží, který jsem si objednala

Při zasílání balíčků, by měli být pečlivější, když si zákazník objedná pokladničku a přijde mu úplně jiná, není to zrovna reprezentativní.

Reakce obchodu Milujeme Gadgets

Velice se omlouváme, bohužel došlo ke selhání lidského faktoru ve skladu, pokud se to stane, zboží lze vždy vrátit a my vrátíme jak peníze za poslání zpět, tak za výrobek, nebo pošleme správný. Katka z MilujemeGadgets.cz

• rychle dodanie tovaru

• Nízká cena
    • Nevím o žádné

- velmi rychlé vyřízení a profesionální jednání

• Rychle doručeno

• Při přijetí objednávky se paní ujišťovala, že jsem nevybral doručení na pobočku v Praze omylem, když jsem zadal mimopražské fakturační údaje
    • Na zboží jsem se mohl před zaplacením na pobočce podívat
    • Doručení na prodejnu za 4 dny
    • Poplatek za doručení na prodejnu
    • Otvírací doba prodejny

Reakce obchodu Milujeme Gadgets

Děkujeme za recenzi. Na prodejnu zboží objednáváme cca 2 týdně, takže pokud je objednávka před víkendem, opravdu to může trvat až 4 dny. Na toto ale upozorňujeme na našem webu přímo v košíku. Také na otvírací dobu, která je atypická, ale každý se může rozhodnout, zda mu to vyhovuje, či nikoli a objednat si zboží třeba na Zásilkovnu. Poplatek 29 Kč je u objednávek do 299 Kč. Prodejna není přímo obchod, ale jen výdejna. U nižších objednávek by se nám proto doručení levnějších objednávek do obchodu nevyplatilo. Dopravcům jako je PPL platíme cca 80 Kč za zásilku. Opět ale je na tu to skutečnost 29 Kč do 299 Kč objednávky zákazník upozorněn na několika místech našeho webu. Tým www.MilujemeGadgets.cz

• Rychlé dodani
    • Zboží napůl rozpálené, kvalita výrobků opravdu hrozná.

Asi dobry obchod, ale jejich výrobky by se styděly prodávat i trhovci..Nekvalitní a polorozbaleneé...

Reakce obchodu Milujeme Gadgets

Dobrý den, děkujeme za recenzi, velmi nás mrzí, že jste nebyl spokojen. Na kvalitu výrobků a i zabalení dbáme. Bohužel v současné době máme dlouhodobě nemocného hlavního skladníka a místo něj nastoupil brigádník. Možná tedy tady došlo k chybě. Určitě budu sklad o tomto informovat a poučím je, aby na kvalitu zabalení více dbali. Moc se omlouváme. Tým MilujemeGadgets.cz

Objednávala jsem poprvé a jsem spokojená

• Spolehlivé
    • Rychlé
    • Snadné

• Rychlost, kvalita

• Doručení zboží i komunikace s obchodem v pořádku.
    • Horší už je to s nabízenými produkty.. některé kousky jsou co se kvality týče jak z vietnamské tržnice.. nepoužitelné .Já měla bohužel zkušenost s produktem: Zpětné zrcátko pro kompletní zorný úhel.. šílený povrch "skel", odraz rozmazaný, přilepení nedrží. Za reklamaci mi ten čas a peníze nestojí, takže produkt nechám synovi na hraní. Bohužel.

• hrnek přišel s vadným tiskem, musela jsem reklamovat

Reakce obchodu Milujeme Gadgets

Dobrý den, velmi nás to mrzí. Bohužel se chyba výrobku může stát. Hrneček je v krabičce a skladník ho asi před odesláním nevybalil a nezkontroloval. Moc se omlouváme, v těchto případech zašleme obratem nový hrneček a nebo vrátíme peníze zpět. Uhradíme i náklady na zaslání zpět. Tým MilujemeGadgets.cz

Dobra cena. Z hledacku vypadla Tato stranka s nejlevnejsi nabidkou toho produktu, ktery jsem hledala na webu.

rychlost

• dobré

Naprosto bez problémů, vše funguje jak má!!!

Vyborna komunikace