Již podruhé mi byl zaslán šperk v rozbité krabičce. Zásilka byla pouze v bublinkové obálce, což je naprosto nedostatečná ochrana při přepravě. Pokud objednáváte jako dárek, připravte si vlastní dárkové balení.

• Prsten, který jsem si objednala byl celý poškrábaný ( jako nošený) vrátila jsem ho zpět, peníze mi vrátili po několika dnech

Zboží ani po 6 dnech nedorazilo.

Úplně jiný výrobek, než jsem si objednala, není originál.

• Lepší je zboží vybirat osobně,než z fotografie.Je to klamné.

• Zruší objednávku bez uvedení důvodu. Stalo se nám to během měsíce, mně a mé rodině, už 3x.

• Málo produktů skladem.

Výměna produktu za jiný nedopadla. Nepřevzali balíček s produktem k výměně.

Jedno zboží, konkrétně náramek pandora, přišlo poškozené. Chybějí kamínky v srdíčku

Obchod asi v pohodě ale dopravce je hrůza. Balík se doručuje 5 den a cestuje sem a tam. A ještě změní místo doručení i když v objednávce bylo místo doručení jiná výdejna zásilkovny

• velikost náramku neodpovídá objednávce
  • Zbozi přišlo v pořádku , jen dorazilo něco jiného .

Nakonec jsem pandoru zakoupila v obchode. Protoze eshop semnou vubec nekomunikoval.

• Přišlo jiné zboží.

• Není možné reklamovat

• zboží skladem
    • vyšší ceny než u jiných prodejců
    • zřejmě neznají, jaké velikosti odpovídají centimetrům prodávaného zboží, což u náramku za 1925 kč je velká chyba

U náramku Pandora byly uvedené velikosti 1-5, nebyla tam míra v centimetrech. Na dotaz, jaká je velikost 19 cm mi "služebníček" Milagra hned odpověděl, že číslo 3. Objednala jsem... a došel náramek 17,5 cm, bohužel jen na dětskou nebo hubenou ruku. Na další dotaz, jak mi poradí řešení, když nechci platit při vrácení zpětné poštovné s cenným příplatkem, už mi služebníček neodpověděl, nereagoval.

Je to více než 14 dní a zboží vůbec nedorazilo do Zásilkovny. Nikdo nekomunikuje. Ještě, že jsem měla dobírku.

• Zboží bylo objednáno 19.4.2020 dnes je 30.4.2020 a zboží stále nemám, zboží je zaplacené.