po objednávce přišli hned 3 zprávy jak na tom dělají a pak se nikdo 5 dní neozval. Zboží absolutně neodpovídá popisu. Je k ničemu

• Nachází se na cyklostezce tudíž možnost navštívit cestou kolem
    • Ochotný personál i pro konzultaci i jen vhodných doplňků
    • Servis v místě
    • Rozumná otvírací doba

Široký sortiment doplňků, náhradních dílů, oblečení....

Bohužel mě obchod zklamal. Zakoupil jsem plášť, který měl být skladem, ihned jsem zaplatil karetní operací a po chvilce z eshopu zavolali, že plášť nemají a jiný toho rozměru také ne. Tak byl nákup zrušen, ale peníze mi doteď (od nákupu 7 dní) na účet nepřišly. Může se stát, že dojde zboží, ale že platbu nevrátí ani do 7 dnů?

• s obchodem jsem velmi spokojena
    • žádná

velká spokojenost

Žádná komunikace a dlouhá čekací doba i když zboží bylo skladem

• objednávka od stolu, jsem velmi spokojena jak se zbožím tak s rychlostí dodání
    • žádná

jsem velmi spokojena jak se zbožím tak s rychlostí dodání, objednávám další

• super komunikace

velký a kvalitní výběr za výhodnou cenu,bleskové dodáni,možnost osobního vyzvednutí na prodejně

Slusne jednani, pekny obchod.

Rychlost, akce, komunikativnost

• Rychlé jednání
    • Kvalitní výrobek
    • Perfektní komunikace

Profesionální přístup, kdy o všech krocích bylo trasparentně komunikováno, měl jsem pocit, že kolo objednávám u opravdových profeionálů

Nákup proběhl k plné spokojenosti.

Příznivá cena, rychle dodání.

Jde o to, že jsem na objednávku dlouho čekal, než mi dorazila, je to týden. Jinak dobre.

Velmi příjemné jednání obchodu, ochotné zodpovězení dotazu. Doručení v pořádku.

• Sortiment,cena

Pani na pokladne kdyz sem vyzkousel zbozi a hlasil ze mi je male,neochotna,ze se nic neda delat,vratit,zeto nejde.

• Fakt rychle dodáno.

První nákup, měli skladem co jsem potřeboval a za dobrou cenu i s dopravou, rychlé odeslání. Vše došlo v pořádku, spokojenost.

• Skvělá komunikace, rychlost