• Široký sortiment
    • Lákavé ceny
    • Kamenný obchod
    • Dodací doby jsou neúměrně dlouhé.
    • Objednávání u jedné firmy je na několika e-shopech, každý nabízí jen část sortimentu.
    • Objednal jsem si dvě položky (teploměr a štěrk do akvária). Jedna je k dispozici (po týdnu), na druhou se stále čeká (více jak 14 dní).
    • Průběžné informace o stavu obj. nejsou. Reakce na dotazy jsou, ale ne moc přesvědčivé.

Pokud máte čas a trpělivost, tak to je obchod pro Vás. Pokud nemáte, doporučuji jiný obchod. Neúměrné dodací doby, chybí informace kdy bude dodáno. Obchod komunikuje, ale nic valného. Mají kamenný obchod blízko mého bydliště, tak jsem jej zvolil. Ale nevím, zda-li to byla dobrá volba.

Nikdo z obchodu se mi neozval, obejdnávku, nevyřídili, ani nezrušili, zkrátka nereagovali vůbec.

• nekomunikuje ani telefonem ,emailem

eshop sice nějaký je ale pokud nákup tak jedine osobně na prodejně co tam má prodá co nemá nedodal

Reakce obchodu Akvaristika - MIGA

Dobrý den, měli jsme v týdnu přes svátky dovolenou, proto nikdo nereagoval. Tato informace byla uvedena v eshopu i při vytváření objednávky přímo ve formuláři.

Zatím mi nikdo nepotvrdil objednávku, ani nepřišla žádná informace o dostupnosti zboží a možnosti převzetí.

• Široké spektrum produktů
    • Neodepsal ani po deseti dnech o termínu dodání produktu, který je uveden jako skladový.

• levné ceny krmiv pro ptactvo a doplňků-bohužel na mou dopravu doplatili a hradili ji z poloviny sami-sice je to šlechtí,ale myslím si,že mají špatné smluvní podmínky.
    • velmi drahé poštovné,Uloženku-Zásilkovnu nemají,doprava je Intime,velice drahá

Již zde nenakoupím.Není možná dohoda lepší a levnější dopravy.

Naprosto nedostatečná emailová komunikace, žádný přehled o tom, zda je zboží skladem. V mailech pouze stroze napsáno - objednávka přijata, objednávka částečně vybavena, žádné konkrétní údaje o tom, které zboží není a kdy bude. Na základě telefonických urgencí mi bylo zboží po týdnu odesláno (žádné údaje k balíku), ovšem trvalo další tři pracovní dny, než mi ho měla DPD doručit, a to už jsem nemohla čekat. Zboží jsem tak na poslední chvíli musela nakoupit v normálním obchodě a objednávku zrušit.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• velký sortiment
    • na internetový obchod tristní dodací lhůty

Kromě jiného jsem objednala dietní krmivo šetřící ledviny: kapsičky á 25Kč/ks.Zboží jsem vyzvedla na pobočce, pán tam měl tmu, zboží nebylo připravené, neustále chodil od ničeho k ničemu a místo příchutě kuřecí mi 2X podstrčil příchuť losos, což jsem si hned nevšimla, na provozovně byla tma. Samozřejmě, že to kočka nežere-bohužel ryby nesnáší. Nevím, jestli to byl od pána tah podstrčit mi ležák, nebo prostě jenom zmatkoval. Tahle sranda mě stála 50 kč, v životě jsem přišla o víc, ale už zde nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Akvaristika - MIGA

Dobrý den, se záměnou kapsiček se mohla stát chyba, ale stačí se ozvat, protože se mi s Vámi nepodařilo spojit. Určitě jsem Vám nechtěl nic podstrčit. Ve tmě rozhodně neprodáváme.

• Zboží jsem objednala 20. ledna. Teprve 29.ledna mi napsali, že byla objednávka odeslána. Dnes (1.2.) objednávka zatím nedoručena. Na mně opravdu málo komunikace a dlouhá doba čekání.

V kamenné prodejně možná OK, ovšem internetová podoba silně pokulhává za běžným standardem, se kterým se setkávám. Zákazník není informován o dění v pozadí, tedy proč není objednávka vyřizovaná, jaké její části již jsou dostupné a které ještě zbývá obstarat. Moje zkušenosti mne osobně odrazují od příštího obchodu, ale snad se polepší. Držím pěsti.

Reakce obchodu Akvaristika - MIGA

Dobrý den, posílal jsem Vám změnu stavu objednávky, kde jsem Vám psal zprávu a nabízel náhradní řešení místo jedné položky, která byla 3 týdny nedostupná přímo u výrobce.

• Zboží nebylo připraveno na prodejně. Když jsem si přišla zboží vyzvednut, tak ho slečna teprve hledala po prodejně a dokonce některé mé objednané zboží neměli na prodejně. Přišel mi mail s tím, že mám částečně připravenou objednávku, vše mělo být skladem a omluva či nabídka jiného zboží ze strany obchodu nebyla žádná. Jsem velice nespokojena s komunikací obchodu! Více už v obchodě nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Akvaristika - MIGA

Dobrý den, jak uvádíte, tak jsme Vám poslali zprávu, že zboží je částečně připraveno s uvedením které zboží zboží nemáme. V eshopu skladovou dostupnost uvedenou nemáme, ta jste nemohla vybírat zboží skladem. Pokud zboží máme skladem, objednávku potvrdíme jako připravenou. Pokud ne, tak zboží dostaneme během pár dnů a potom dáváme vědět. Ve zprávě Vám bylo napsáno, že skladem nemáme box, který jste chtěla, ale že máme případně klec.

• Neschopnost dodat objednané zboží
    • Obchod nekomunikuje

Reakce obchodu Akvaristika - MIGA

Zákazníkovi jsme psali zprávu jak to se zbožím vypadá. Bohužel dodavatel dočasně zboží neměl a v prodejně jsme ho také neměli o čemž jsme informovali.

• Zboží bylo poškozeno
    • Nefunkční membrana

U rozbaleneho a nepoužitého zboží nechtěly vrátit peníze a poslaly zboží na reklamách zatím nevyřízeno proto hodnotíme negativně!!!!!

Na zboží jsem čekal týden. Potom jsem dostal informaci, že dodavatel vyřadil zboží z nabídky.