• osobní odběr v Brně

naprostá spokojenost, tento eshop mohu doporučit, vše proběhlo bez problémů

• Dobré ceny
    • Roztomilý a snadno zapamatovatelný název obchodu ;D
    • Nevím, zda je to vina obchodu, ale doprava zboží by mohla být alespoň o den rychlejší.

I přes delší čekání na dodání jsem byla spokojená a obchod určitě doporučuji. Zboží přišlo kvalitně zabalené. Bylo by fajn, kdyby doručovací služba upozornila zákazníka o dodání zboží den dopředu, jak avizuje na svém webu, v mém případě to neudělala, kurýr poslal upozornění ráno a šup 2 hodinky nato už bylo zboží u mě. Byla jsem naštěstí doma, ale je samozřejmě lepší, když to víte dopředu. Ale to není zodpovědnost obchodu, to je jasné.

• Rychlá a příjemná komunikace
    • Kvalita balení

Mohu doporučit.

Zboží skladem dorazilo za týden,ale pokud na zboží nespěcháte je to v pohodě.Jeden pytel byl poškozený a při rozbalení balíku se rozsypal do krabice,co mě nepotěšilo.

• Přehlednost, fajn ceny.
    • Nevím o nich :-)

Doporučuji. Vše v pořádku.

S nákupem jsem byl celkově spokojený. Jen bych ''vytkl'' drobnost a to, že u dvou sáčků granulí doba spotřeby končí za necelé dva měsíce. U malých testovacích balení to až tak nevadí.Ale u velkého balení už by to bylo špatné.

• rychle levné přehledné

levné a rychle

• u dopravce vznikla chyba v adrese doručení a tím se zásilka opozdnila

Nebýt chyby u dopravce, byla by plná spokojenost.

• cena, pro Brňáky možnost osobního vyzvednutí

rychlost, spolehlivost

ochota, dobré ceny.

ochotni,levni

• Osobni odběr Brno

• Osobní odběr

• Levné zboží, neporušený obal
    • Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu MICILAND.CZ

Dobrý den, Vaše objednávka byla doručena v neděli a do 48 hodin od přijetí objednávky jsme zboží expedovali. Delší doba dodání tedy byla asi bohužel způsobena vinnou přepravce, za což se omlouváme. Děkujeme za Vaši přízeň.

• Nikde jsem nenašla levnější granule, dokonce i s dopravou levnější než v nějaké kamenné prodejně :)