nikdo se s vámi nebaví,klidně změní zboží v objednávce,prý není.Ovšem v nabídce je stále,také na faktuře je uvedeno původně objednané

zboží zatím nedoručeno....

Reakce obchodu MICILAND.CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Zboží jsme předali přepravci dne 18.12. Bohužel však z důvodu předvánočního přetížení všech přepravců se jim nepodařilo doručit Vaši zásilku ve standardním termínu. Opožděné dodání ze strany přepravce nás mrzí, avšak nebylo zaviněno námi.
    S pozdravem Tým MICILAND.CZ

• dopravu

nedoporučuji přepravu společností IN-TIME, jsou nespolehlivý a na doručení kočkolitu jsem čekala týden a doručili mi ho až po mé reklamaci,když už jsem chtěla zrušit objednávku?

Reakce obchodu MICILAND.CZ

Vážená paní Jančušková, děkujeme za Vaše hodnocení. Vaši objednávku učiněnou 19.10. v 13:30 hod jsme expedovali téhož dne v 18:46 hod. Kurýr Vám zásilku doručil až 4. pracovní den. O jeho pochybení víme a jakmile jste nás upozornila, že zásilka Vám ještě nebyla dodána, věc jsme s INTIME okamžitě řešili a došlo k nápravě. Mrzí nás, že hodnotíte záporně naše úsilí na základě pochybení přepravce, přestože my jsme udělali maximum pro Vaši spokojenost. Při velkých objemech zásilek se občas stane, že se některá zásilka opozdí, avšak to se stává bohužel u všech přepravců. Pro přepravu je u nás samozřejmě možné zvolit i jiné přepravce. Děkujeme za pochopení.
    Tým MICILAND.CZ